Poleciała do Turcji, by powiększyć biust. "Prawdziwy koszmar zaczął się dzień po operacji"

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
thesun.co.uk
Utrata piersi - tego kobiety nie powinny się wstydzić
Utrata piersi - tego kobiety nie powinny się wstydzićDzień Dobry TVN
wideo 2/15

TikTokerka z Australii poleciała do Turcji, by spełnić marzenie o idealnym biuście. O zabiegu marzyła, odkąd była nastolatką. Chirurg miał pomóc jej uporać się z kompleksami. Nie obyło się bez komplikacji.

Malejący biust po ciąży zmartwił kobietę

TikTokerka Yasmina pochodzi z Australii i dzieli się w sieci swoją codziennością. Kobieta jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. I choć powtarza, że kocha je nad życie, ubolewa nad zmianami w swoim ciele, jakie zaszły wskutek ciąż.

Największym kompleksem Yasminy jest jej biust. Jak powiedziała obserwatorom, zmienił się, a nawet znacznie zmalał. Od długiego czasu myślała, by z pomocą chirurga poczuć się pewniej siebie.

"Tureckie piersi". TikTokerka ubolewa nad zabiegiem

Yasmina była zdeterminowana, by poddać się zabiegowi powiększenia biustu. Co ciekawe, korektę wyglądu chciała przejść już jako nastolatka. Operacja była jej największym życiowym marzeniem - i jak się chwilę później okazało - największym koszmarem. Wyprawa do Turcji w towarzystwie męża miała przynieść nowe otwarcie. Zapewniła jednak sporo komplikacji.

- Nigdy nie akceptowałam swojego ciała, a zwłaszcza piersi. Po drugim porodzie mój biust "zniknął". Wiedziałam, że muszę coś z tym zrobić. Czytałam, że lekarze w Turcji bardzo dobrze wykonują ten zabieg. Stwierdziłam, że zaryzykuję i powiększę piersi właśnie tam - mówiła w rozmowie z portalem thesun.co.uk.

- Początkowo wszystko było dobrze. Jednak prawdziwy koszmar zaczął się dzień po operacji. Jak tylko się obudziłam, poczułam paskudny i ogromny ból. Paliło mnie od środka. Było naprawdę ciężko. W drodze powrotnej do domu przez ból nie mogłam nawet siedzieć - dodała.

Kobieta przyznała, że po paru dniach ból minął. I choć dziś czuje się już dobrze, nie jest przekonana, czy drugi raz zechciałaby przez to przechodzić.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: thesun.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: Juan Silva/Getty Images

Pozostałe wiadomości