Sport i fitness

Iga Świątek podsumowała swój występ: "Ten tydzień nie potoczył się tak, jak tego chciałam"

Sport i fitness

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Iga Świątek

Iga Świątek po przegranej w Toronto zamieściła w mediach społecznościowych krótki wpis, w którym podsumowała swój występ. Polska zawodniczka mogła liczyć na wsparcie kibiców. - Nieustająco wspieramy naszą mistrzynię - czytamy.

Iga Świątek przegrała mecz III rundy gry pojedynczej turnieju WTA 1000 w Toronto

Iga Świątek niespodziewanie przegrała z brazylijską zawodniczką Beatriz Haddad Maia 4:6, 6:3, 5:7 i tym samym odpadła już w III rundzie turnieju WTA w Toronto. Po porażce Polkę próbowali pocieszyć organizatorzy zmagań.

Zobacz wideo: Sport to zdrowie

Sport to zdrowie

Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportuDzień Dobry TVN
wideo 2/14

- Nie przegrywasz, jeśli zostaniesz powalony, przegrasz, jeśli zostaniesz na dnie. Dziękujemy za podarowanie nam twojego tenisa w tym tygodniu, Iga Świątek! - przekazano na twitterowym profilu National Bank Open.

Iga Świątek podziękowała kibicom

Po tym niepowodzeniu faworytka również zabrała głos w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie ze smutną miną i podziękowała kibicom.

Ten tydzień nie potoczył się tak, jak tego chciałam, ale niezmiennie uwielbiam grać w Toronto. Dziękuję za Wasze wsparcie i do zobaczenia w Cincinnati!

Pod postem posypało się wiele ciepłych słów. Światowa "jedynka" po raz kolejny mogła liczyć na swoich fanów. "Bez względu na wyniki zawsze będę cię wspierać. Dzięki za rozjaśnianie moich dni", "Dziękujemy za walkę i wspaniałe emocje. Każdy może mieć gorszy dzień, a następnym razem na pewno będzie dużo lepiej", "Zawsze z tobą, na dobre i na złe! Kochamy cię i czekamy na następne starty", "Nieustająco wspieramy naszą mistrzynię", "Walka do końca, emocje super. Twoja postawa jest imponująca. To oczywiste, że nie zawsze można wygrywać" - czytamy.

Turniej w Cincinnati będzie dla Igi Świątek ostatnim sprawdzianem przed imprezą Wielkiego Szlema - US Open. Trzymamy kciuki!

Zobacz wideo: Iga Świątek prywatnie

Iga Świątek prywatnie
Iga Świątek prywatnie Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Robert Prange/Getty Images

Pozostałe wiadomości