turniej

  turniej

  Czy 7-letni syn bramkarza pójdzie w jego ślady?

  Iga Świątek po wygranej na kortach Roland Garros podczas konferencji otrzymała pytanie dotyczące makijażu. Wywołało ono sporo kontrowersji. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

  Iga Świątek w finale WTA w Rzymie pokonała pochodzącą z Tunezji Ons Jabeur. Panie rozegrały mecz w kompleksie sportowym Foro Italico. Dla polskiej tenisistki to 28. zwycięstwo i piąty tyłu z rzędu.

  W Dzień Dobry TVN reprezentant Polski opowiedział o szczegółach wydarzenia.

  Z kim zagra w finale? Kiedy mecz?

  "Cieszę się, że potrafiłam znów zagrać dobry tenis".

  Iga Świątek to jedna z najlepszych polskich tenisistek, która doczekała się pokaźnego grona fanów. Cała Polska trzymała za nią kciuki, gdy walczyła podczas Australian Open. Jak młoda sportsmenka podsumowała swój występ? Co ją czeka w najbliższym czasie?

  Iga Świątek zakończyła zmagania w sezonie 2021 występem w WTA Finals. Teraz tenisistka podsumowała swoje mecze szczerym wpisem w mediach społecznościowych. Podziękowała również swoim fanom.

  Iga Świątek od roku udowadnia światu, że mimo młodego wieku, można osiągać wielkie sukcesy. Obecnie polska tenisistka przebywa w Paryżu, gdzie bierze udział w turnieju French Open 2021, odnosząc spektakularne sukcesy. Zawodniczka mówi, jak czuje się po wejściu do ćwierćfinału, swojej formie, a także sposobach na regenerację przed walką sportową.

  Turniej Roland Gaross rozpocznie się już w niedzielę. Na korcie stawi się Iga Świątek, która powalczy o utrzymanie zwycięskiego tytułu. Z kim we Francji zmierzy się Polka?

  W kwietniu najlepsza polska warcabistka Natalia Sadowska zmierzy się w kilkudniowym meczu z broniącą tytułu Mistrzyni Świata Rosjanką Tamarą Tansykkuzhiną. Jak wyglądają takie zawody i ile trwa przygotowanie? O tym Natalia opowiadała w Dzień Dobry TVN.

  Jan-Krzysztof Duda zaczął grać w szachy, gdy miał zaledwie 5 lat. Już jako młody chłopiec odnosił pierwsze znaczące sukcesy na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Zawodnik na swoim koncie ma już tytuł arcymistrza, a w 2020 pokonał także wybitną postać światowych szachów - Magnusa Carlsena. Jak wyglądała jego droga do kariery?

  Rusza 19. edycja turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, który jest przepustką do marzeń o sportowej karierze dla chłopców i dziewczynek z całego kraju. O szczegółach tej imprezy prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak rozmawiał z dyrektorem sportowym Polskiego Związku Piłki Nożnej Stefanem Majewskim.

  Zakończyła się 18. edycja turnieju z "Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Dlatego do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: Tomasza Iwana, dyrektora reprezentacji Polski ds. organizacyjnych oraz Ninę Patalon, trenerkę prowadzącą reprezentację kobiet, by podsumowali tę akcję. Ile dzieci wzięło udział w tegorocznej edycji? Czy dziewczynki też biorą udział w tym turnieju? Jak trenować małego piłkarza?

  Na Stadionie Narodowym trwa finał akcji "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". O podsumowanie akcji Bartek Jędrzejak poprosił Macieja Sawickiego, sekretarza generalnego PZPN oraz Sławomira Rusinka, współwłaściciela Tymbarku.

  Już drugi raz Kuba Błaszczykowski i jego fundacja zorganizowali turniej charytatywny „Świąteczne Granie z Kubą”. Jakie gwiazdy wzięły w nim udział? Na co zostaną przeznaczone pieniądze zebrane podczas tego wydarzenia? Zobaczcie!

  Daniel Olbrychski, który szablą posługiwać się potrafi i na koniu jeździ doskonale, przybędzie dziś do Uniejowa, by wziąć udział w XIII Wielkim Turnieju Rycerskim. Zaś Dorota Wellman zaprasza wszystkich do... swojego zamku! A my zapraszamy na poranek z Dzień Dobry Wakacje w niedzielę od 8:30.

  Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Mikołaj Roznerski i Marcin Nitschke zmierzyli się w turnieju snookera w pięknych okolicznościach przyrody. Kto wygra rozgrywkę? Jakie cechy snookerzysty posiada Mikołaj Roznerski? A jakie sformułowania związane z tym sportem powinien znać każdy początkujący zawodnik? W Gródku nad Dunajcem była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Wiele dzieci w Polsce chciałoby się poczuć jak Lewandowski, Milik, czy Krychowiak i zagrać na Stadionie Narodowym przy dopingu kibiców. Bez powołania trenera Nawałki można spełnić to marzenie dzięki turniejowi "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". W tym roku rozgrywana jest 17. edycja zawodów. Jaka drużyna wygrała w zeszłym roku? Jakie atrakcje czekały na młodych mistrzów?

  Gdy Euro 2016 zbliża się wielkimi krokami, nie ma w Polsce osób bardziej rozchwytywanych przez kibiców niż nasza piłkarska reprezentacja. Tymczasem grupka dzieci, zwycięzców turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" spotkła się ze swoimi idolami i miała ich na wyłączność.

  Co czwarta osoba na świecie jest fanem gier komputerowych. Wzrastająca popularność rozrywek sieciowych przyczyniła się do powstania sportu elektronicznego. Rywalizacja między zawodnikami odbywa się zarówno w formie rekreacyjnej, jak i na turniejach gier komputerowych. Zobaczcie, jak wyglądają takie zawody.

  Coca Cola Cup to turniej, który obejmuje swoim zasięgiem 40 tysięcy uczestników. Borą w nim udział dzieci w wieku od 13. do 16. lat. Z trenerem Coca Cola Cup Sławkiem Kopczewskim rozmawiał reporter Filip Chajzer. Jakie szanse mają nastoletni piłkarze? Jak grają dziewczęta, a jak chłopcy?