urodziny gwiazd

    urodziny gwiazd

    Hugh Grant swoje największe triumfy święcił jakieś dwadzieścia lat temu, lecz mimo upływu czasu, nadal w sercach milionów kobiet zajmuje czołowe miejsce. Takie role, jak Charles'a w "Czterech weselach i pogrzebie", Williama Thackera w "Notting Hill" czy Daniela Cleavera w "Bridget Jones", sprawiły, że znalazł się w gronie najpopularniejszych światowych aktorów. Za co jeszcze kochamy?

    Halle Berry to jedna z najpiękniejszych i najzdolniejszych aktorek Hollywood. Ma na koncie Oscara, Emmy i Złoty Glob. Niezmiennie zachwyca urodą i formą, której pozazdrościć mogą jej dużo młodsze kobiety. Gwiazda udowodniła to w dniu swoich 54. urodzin, publikując w sieci odważne zdjęcie.

    Urodziny obchodziła również Anna Mucha. Aktorka jest ostatnio bardzo zapracowana. Czy między spektaklami uda jej się wyprawić imprezę dla przyjaciół? Czego nie może zabraknąć na urodzinowym przyjęciu Anny Muchy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

    Dziesięciolecie Dzień Dobry TVN to nie tylko wyjątkowy jubileusz dla nas, ale i wiele cudownych wspomnień! Przez lata zaskakiwaliśmy gwiazdy, robiąc im urodzinowe niespodzianki. Życząc sobie i dotychczasowym jubilatom wszystkiego najlepszego, przeżyjmy to raz jeszcze!