Katarzyna Sokołowska pozuje z synem. Fani: "Jaki już duży"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Kasia Sokołowska i jej mężczyźni
Kasia Sokołowska i jej mężczyźni
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Katarzyna Sokołowska świętowała 51. urodziny w gronie najbliższych. Przy okazji pochwaliła się kilkoma zdjęciami ze swoimi mężczyznami - partnerem i synkiem. Internauci nie mogą uwierzyć, że Iwo Lew tak szybko rośnie.

Katarzyna Sokołowska - macierzyństwo

Katarzyna Sokołowska oraz Artur Kozieja przez wiele lat starali się o dziecko, ale nie udawało im się spełnić tego marzenia. Mimo wszystko nie tracili nadziei. Dzięki metodzie in vitro w lipcu 2022 roku przyszedł na świat ich ukochany synek, którego nazwali Iwo Lew. Kasia miała 49 lat, kiedy została mamą, jednak, jak podkreślała w wywiadach, decyzja o późnym macierzyństwie była świadoma i dobrze przemyślana.

- Patrząc na moje życie, jestem pewna, że to jest ten fantastyczny, najlepszy dla mnie moment. Oczywiście, wiele osób może z tym dyskutować. Stąd pewnie bierze się ta opinia, że "Kasia Sokołowska nie chciała mieć dzieci". To jest nieprawda. Ja zawsze myślałam o swoim życiu jako takim pełnym, które będzie zrealizowane na wszystkich poziomach, byłam tego pewna - powiedziała Sokołowska w programie "Miasto Kobiet", kiedy była w zaawansowanej ciąży.

Katarzyna Sokołowska pokazała syna

Jurorka "Top Model" obchodziła 51. urodziny i z tej okazji wybrała się wraz z mężem oraz synkiem na zagraniczne wakacje. Gwiazda pokazała na Instagramie kilka kadrów z podróży. Z uśmiechem pozuje u boku ukochanego Artura i Iwo.

- Wdzięczność. To były kolejne wspaniałe urodziny! Mam wrażenie, że trwają bez końca. Mogłabym długo pisać, ale wiecie, że nie mówię tu zbyt dużo. Dziękuję mojej wspaniałej Rodzinie za miłość i Wam za Waszą energię i piękną, niecenioną sympatię - napisała Kasia.

Internauci zwrócili uwagę, że 1,5 roczny Iwo Lew już sporo urósł.

- "Piękna rodzinka. A synek jaki już duży", "Mały cud, a te loki. Jest boski", "Ale fajny, duży chłopak", "Jak ten czas szybko leci. Kiedy Iwo tak urósł?", "Właśnie za to was bardzo lubię. Tworzycie piękny związek, doczekaliście się upragnionego dziecka, nie afiszujecie się nachalnie ze swoim życiem, nie ma wokół was żadnych aferek, tylko brać przykład", "Pięknego życia", "Pięknie, że jest wsparcie i rodzina. To jest najważniejsze" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości