serial

  serial

  Przed nami ostatni odcinek pierwszej serii serialu "Druga szansa". Czy Małgorzata Kożuchowska zdradziła, co w nim zobaczymy i co nas czeka w drugiej serii? Gdzie aktorkę będzie można spotkać podczas wakacji? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W zwiastunie czwartego sezonu znanego amerykańskiego serialu "House of Cards" została wykorzystana muzyka z płyty nagranej w 2011 r. przez czołową polską orkiestrę kameralną Aukso. Album zawiera repertuar Krzysztofa Pendereckiego i inspirowane jego twórczością kompozycje Jonny'ego Greenwooda. O to, jak Amerykanie wpadli na trop tej muzyki zapytaliśmy goszczącego w Dzień Dobry TVN dyrektora Narodowego Instytutu Audiowizualnego Michała Merczyńskiego.

  Wojciech Mecwaldowski spędził sobotni poranek, czatując z widzami Dzień Dobry TVN. Mimo iż pytań było baaaardzo dużo, aktor znalazł tez chwilę na rozmowę z Piotrem Kraśko. Panowie rozmawiali o czacie, sytuacji polskiego kina, oraz o roli, którą Wojciech gra w serialu "Druga Szansa". Czy Grzegorz Rak poradzi sobie z problemami, które ... zgotowali mu scenarzyści serialu? ;-)

  Magdalena Boczarska, w serialu "Druga Szansa", wciela się w postać piosenkarki Sara Daymer, która w jednym z odcinków ulega wypadkowi. O tym, jak kręci się sceny wypadku opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej. Czy Boczarska miała kaskaderkę? Co Magda Boczarska jest w stanie poświęcić w imię miłości? I co Sara ma z Magdy?

  Wydaje się, że w kinie nie ma już tematów tabu. Na ekranie pokazywana jest zarówno drastyczna przemoc jak i wyuzdany seks. Okazuje się jednak, że scena pocałunku między dwiema bohaterkami serialu, może wzbudzić ogromne kontrowersje i skrajne emocje wśród jego widzów. O tym, co wydarzyło się w serialu "Na Wspólnej", oraz o łamaniu tabu i prowokowaniu do dyskusji w filmach i serialach telewizyjnych, rozmawialiśmy z Michałem Walkiewiczem i Joanną Kos – Krauze.

  Jak atmosfera panuje na planie serialu "Druga Szansa"? Z Małgorzatą Kożuchowską, Moniką Mariotti i Rafałem Królikowskim spotkała się Kinga Burzyńska. Czy rzeczywiście jest tak, jak mówi Małgorzata Kożuchowska:"Dbamy w tym serialu o każdy szczegół, nawet o takie coś, czego w życiu byście Państwo nie zobaczyli, gdyby nie relacja na żywo w Dzień Dobry TVN"! Zobaczcie!

  Sześć tysięcy wenflonów, pięć tysięcy rolek bandaży, sto pięćdziesiąt litrów przelanej, sztucznej krwi, a to wszystko w dziesięciu tysiącach scen w pięciuset odcinkach serialu "Szpital". I to właśnie z tej okazji Katarzyna Jaroszyńska wybrała się na jego plan. Reporterka Dzień Dobry TVN zapytała aktorów o specyfikę gry w tego typu serialu. Zobaczcie, co wydarzy się w jubileuszowym odcinku.

  Na planie, kręconego w technologii 360 stopni, serialu "Para nie do pary" Kinga Burzyńska spotkała się z jego pomysłodawczynią - Magdaleną Różczką i Pawłem Małaszyńskim. Jak wygląda praca aktora na planie takiej nowoczesnej produkcji? O tajnikach tej technologii opowiedzieli nam, w studiu Dzień Dobry TVN, Bartosz Rosłoński i Piotr Baczyński z firmy zajmującej się technologią 360 stopni.

  Magda Różczka i Paweł Małaszyński znowu biorą ślub. Tym razem w serialu "Para nie do pary", realizowanym w technologii 360 stopni. To pierwsza w Polsce tego typu produkcja. Wywiad z aktorami zobaczycie w sobotę w Dzień Dobry TVN. Dowiecie się również na czym polega wspomniana technologia.

  Michał Jurkowski jest trzecim finalistą castingu drugiej edycji Aktorskiego Diamentu. W Dzień Dobry TVN powiedział o problemach wychowawczych, jakie sprawiał, kiedy był nastolatkiem, grze w amatorskich teatrach i oczekiwaniach związanych z naszym castingiem. Obok niego na kanapach zasiedli jego przyjaciele: Monika i Kamil Patzer.

  Trwa druga edycja wspólnej akcji Dzień Dobry TVN i produkcji serialu Na Wspólnej "Aktorski Diament". W finałowej trójce znalazła się m.in. Paula Żochowska. W Dzień Dobry TVN powiedziała o swojej pasji, udziale w castingu i reakcjach znajomych, kiedy ją zobaczyli w telewizji. Obok niej na kanapie zasiadła przyjaciółka Adrianna Rabęda.

  Popularny na świecie stand-up robi się modny także w Polsce. Z tym trudnym gatunkiem zmierzyli się aktorzy "Drugiej szansy": Rafał Rutkowski i Maciej Musiałowski. Jak im poszło? Na planie serialu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  To już druga edycja Aktorskiego Diamentu - wspólnej akcji Dzień Dobry TVN i Na Wspólnej. Spośród 600 zgłoszeń jury wyłoniło 10 najlepszych. Kolejnym etapem był wybór finałowej trójki. W niej znalazła się Bożena Brych. Zaprosiliśmy ją do studia, aby powiedziała o emocjach i oczekiwaniach związanych z castingiem. Pani Bożenie towarzyszyła córka - Basia Dudek.

  Coronation Street to najbardziej popularny serial w Wielkiej Brytanii. Jest nadawany nieprzerwanie od 1960 roku. Losy bohaterów śledzi ponad 7 mln Brytyjczyków. Gra w nim polska aktorka Małgorzata Klara. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Senkarze zdradziła kulisy powstawania produkcji. Powiedziała również o roli, którą gra i oprowadziła po planie.

  W nowym serialu TVN "Druga szansa" Rafał Królikowski gra producenta i szefa agencji produkującej filmy. Jego postać lubi świat show-biznesu i związany z nim blichtr. Zupełnie inaczej aktor zachowuje się w rzeczywistości. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej szczerze powiedział, co myśli na temat show-biznesu.

  Wybraliśmy się na plan serialu "Druga szansa". Kinga Burzyńska spytała Maję Ostaszewską o relacje jakie łączą Lidkę i Monikę. Czego możemy się spodziewać w najbliższych odcinkach serialu? Czy prywatnie, aktorka, często podróżuje komunikacją miejską? Kolejny odcinek już w poniedziałek o 21.30! Zapraszamy.

  Gośćmi Anny Kalczyńskiej, na kanapach Dzień Dobry TVN, były gwiazdy amerykańskich seriali: "Faking it" i "Awkward" - Katie Stevens i Jillian Rose Reed. Jak zaczęła się ich kariera aktorska i od kiedy są związane z show-biznesem? Czy w codziennym życiu, podobnie jak w serialach, w których grają, nastolatki też chcą się wyróżniać i pożądają popularności?

  W Singielce Paulina Chruściel gra główną bohaterkę - Elkę, która poszukuje idealnego faceta. W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy ją, gdzie uczyła się zawodu, jakie ma marzenia związane z aktorstwem i dlaczego nie bywa na imprezach show-biznesowych. Aktorka zdradziła nam również, jak i z kim zamierza spędzić walentynki - i nie będzie to jej mąż ;)

  Nowa ramówka stacji startuje już w połowie lutego. Wśród nowości zobaczymy serial „Druga Szansa” z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. W rolę jej szwagra wcieli się Wojtek Mecwaldowski, który o swojej nowej roli opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN. Z kim najlepiej współpracowało mu się na planie serialu? Obok Wojtka na naszych kanapach zasiadła Ida Nowakowska, tancerka i nowa jurorka w programie „You Can Dance”. Jak ocenia taneczny poziom uczestników najnowszej edycji? Co podczas castingów najbardziej ją zaskoczyło?

  "Czuje się przed nią respekt i wiele się można od niej nauczyć", "Jest osobą bardzo, ale to bardzo, podstępną i (...) przewrotnie rozrzutną", "Jest bardzo inteligentną kobietą, mężczyźni się boją takich kobiet". Kinga Burzyńska wybrała się na plan serialu "Singielka" by dowiedzieć jaka naprawdę jest Iza Kuna. Oto wyniki jej "śledztwa". :)

  W tym roku gość Dzień Dobry TVN - aktor Tomasz Sapryk, znany przede wszystkim z ról teatralnych i serialowych, zadebiutował jako reżyser sztuki teatralnej. Czy to oznacza, że nie wróci do aktorstwa? Zapytaliśmy go również, dlaczego zrezygnował z pracy w Teatrze Wielkim i z kim chciałby teraz współpracować. Jakiś czas temu docierały do nas niepokojące informacje na temat stanu zdrowia aktora. Jak się teraz czuje?

  Wiosną, na antenie TVN, będziemy mogli oglądać nowy serial: Druga szansa. Na jego planie zjawiła się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska, aby porozmawiać z producentką i pomysłodawczynią serialu Dorotą Kośmicką-Gacke oraz odtwórczynią głównej roli - Małgorzatą Kożuchowską. Czy Panie choć trochę zdradziły, jakie losy czekają bohaterkę serialu?

  "Ma dar dostrzegania prawdy w takich dziwnych zdarzeniach, które, na pierwszy rzut oka, każdy by odrzucił (...) jako rzeczy kompletnie nieprzydatne... " i uważa, że "Nie ma zbrodni doskonałej,(...) po każdym działaniu człowieka zostają jakieś ślady". Naszym gościem była, kryminolog, Joanna Stojer-Polańska. Czy oglądanie seriali kryminalnych i czytanie kryminałów rzeczywiście pomaga jej w pracy?

  Na planie Singielki pojawił się prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak. Czy jego pojawienie się oznacza, że dołączył do obsady serialu? Czy uścisk Bartka i Pauliny Chruściel oznacza się, że mają się ku sobie? ;)

  W player.pl ruszył internetowy serial "Web Therapy", w którym w rolę psychoterapeutki wcieliła się Agata Kulesza. Czy wzorowała się na odtwórczyni tej roli z amerykańskiego pierwowzoru serialu - Lisie Kudrow? Kogo zobaczymy na kozetce u dr Agaty? Czy ta postać jest dla aktorki pewnego rodzaju odskocznią po ciężkich rolach, które grała w ostatnim czasie?

  Serial komediowy Web Therapy jest nowatorskim projektem stworzonym tylko do internetu. W roli głównej występuje Agata Kulesza. Gra kobietę, która wymyśliła sobie, że będzie prowadziła trzyminutowe sesje terapeutyczne w internecie. Zobaczcie, kto jeszcze zagrał w serialu i jak reagowała publiczność przybyła na konferencję prasową. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska też tam była.

  Już od jakiegoś czasu mówi się o wyjeździe z Polski Ilony Wrońskiej i Leszka Lichoty. Gdzie aktorzy Wyjeżdżają? Na jak długo? Z czym związany jest ten wyjazd? W związku z ich planami producenci serialu Na wspólnej musieli dopasować wątek Kingi - bohaterki granej przez aktorkę. Co się z nią stanie? A jak potoczą się losy męża Kingi - Michała? Z Iloną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już dzisiaj premiera pierwszego odcinka nowego serialu TVN "Singielka". Kto gra główną bohaterkę Elkę? Czy Mikołaj, w którego postać wcielił się Filip Bobek stara się o względy Elki? Czy relacje między bohaterami serialu są dobre? Na plan serialu wybrała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska wybrała się do Gdyni, gdzie kręcono kolejny odcinek serialu "Aż po sufit". Z odtwórcą jednej z głównych ról - Cezarym Pazurą - spotkała się w przerwie między nagraniami. Aktorowi towarzyszyli jego serialowi synowie: Krzysztof Chodorowski i Kamil Szeptycki. Panowie powiedzieli nam o rodzinnej atmosferze panującej na planie. Czego od Cezarego uczą się młodzi aktorzy? Czy słuchają rad, których udziela im "wyjadacz" Czarek?

  Joanna Jędrzejczyk - polska zawodniczka związana z UFC i kilkukrotna mistrzyni świata w MMA, w Dzień Dobry TVN powiedziała, jak trafiła do "Szpitala". Do studia sportsmenka przyniosła mistrzowski pas, w obronie którego zawalczy niebawem. Jak mistrzyni dba o formę i dlaczego trenuje tylko z mężczyznami? Czy nie boi się siły, jaką ma w sobie męski zawodnik? Co o pasji Joanny myśli jej partner? Czym może zaimponować mężczyzna tak silnej kobiecie?