Marcin Prokop i Dorota Wellman

  Marcin Prokop i Dorota Wellman

  W niedzielny poranek będzie się działo. W Dzień Dobry Wakacje poznamy całą rodzinę Maślaków. Tam wszyscy są piękni i bardzo pozytywni. Porozmawiamy również z Conchitą Wurst. Dlaczego wzbudza aż tyle kontrowersji? W programie także Magdalena Mielcarz. W nowym teledysku pokaże zupełnie nowe oblicze! Zapraszamy już od 8.30!

  Rozpoczynamy pierwszy wakacyjny program! Bądźcie z nami, bo za sprawą naszych gości będzie gorąco. W programie między innymi relacja z urodzinowej imprezy supermodelki Zuzanny Bijoch, w naszym studiu Babatunde Aiyegbusi – polski futbolista w NFL, który spełnia swój amerykański sen, a także Małgorzata Socha, która opowie o urokach macierzyństwa. Startujemy już o 8.30 :-)

  Bądźcie jutro z nami od 8:30 na ul. Chopina w Warszawie (Dolinka Szwajcarska)! Filip Chajzer zaprasza wszystkich do wspólnego tłuczenia talerzy. To dobre na stres! Koniecznie weźcie ze sobą talerze - mogą być te brzydkie, ładne i te od teściowej! Do akcji już dziś przyłączyli się Dorota Wellman i Marcin Prokop, którzy wysyłają też maturzystom dobrą energię :-) Powodzenia na egzaminach!

  Andrzej Kompiel wylicytował śniadanie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem. Dlaczego to zrobił? Na co trafiły pieniadze z licytacji? Dlaczego jego widok tak bardzo zaskoczył dziennikarzy Dzień Dobry TVN? Jak przebiegło ich spotkanie? I jak Dorota i Marcin oceniają Pana Andrzeja Kompiela?

  W show-biznesie rozpoczęła się prawdziwa wojna... Czy to prawda, że Dorota Wellman "wygryzła" Małgorzatę Rozenek i poprowadzi nową edycję "Piekielnego Hotelu"? Podobno dyrektor stacji TVN docenił jej ciepło i swobodę na wizji. Czy prowadząca Dzień Dobry TVN, która pozwala sobie na żarty z samej siebie, sprawdziłaby się w nowej roli?

  Dzień Dobry TVN zawsze blisko swoich widzów! Dudek i Urbaś - doradzają rodzicom małych sportowców, jak rozwijać talent dzieci. W programie także: efekt metamorfoz, które robimy naszym widzom oraz idole, kórzy zawsze dobrze nam się kojarzą i to już od 30 lat! Dzień Dobry TVN to dobry początek dnia. Czekają jutro na od 8:00 Was Dorota Wellman i Marcin Prokop!

  Przez lata namawiani do tego, by zagrać razem w filmie, Dorota Wellman i Marcin Prokop wreszcie zdecydowali się to zrobić! Za kamerą stanął debiutujący w roli reżysera Piotr Adamczyk. W produkcji "Nierozłączni" zagrali również: Maciej Musiał i Jakub Wesołowski. O czym jest ten film? Kim są Sara i Bogdan? Co ich łączy i jaką tajemnicę skrywa filmowy Bogdan, którego zagrał Marcin Prokop? Zobaczcie kulisy tej tajemniczej produkcji! Byliśmy tam z kamerą Dzień Dobry TVN.

  Po tygodniu nieobecności, prowadzący Dzień Dobry TVN Dorota Wellman i Marcin Prokop bardzo się za Wami stęsknili. Swój dzisiejszy, pełen entuzjazmu nastrój porównali do stęsknionego i szczęśliwego psiaka, który po całym dniu rozłąki wita swojego pana w drzwiach. A jak Dorota wita Marcina?

  Poznajcie nową prowadzącą Dzień Dobry TVN - Annę Kalczyńską-Maciejowską - dziennikarkę i prezenterkę TVN24, która zastąpi Jolantę Pieńkowską. Anna Kalczyńska prowadzić będzie program u boku Roberta Kantereita. Na ich pierwszy wspólny program zapraszamy już 8 września.

  Roztańczyło nam się towarzystwo w Dzień Dobry TVN! Dorota Wellman, Piotr Galiński, Marcin Prokop, Maciek Musiał i "Jason" zaczęli od podstawowego marszo-biegu, a potem... sami zobaczcie!

  Z okazji wiosny humor prowadzących Dzień Dobry TVN Doroty Wellman i Marcina Prokopa nieco się wyostrzył niczym nóż chirurgiczny, brzeg kartki papieru, miecz samuraja... Zresztą, sami zobaczcie :)

  Straciła ręce i nogi, ale nie nadzieję. Ania Lewandowska o tym, jak instruktorka karate walczy o swoja przyszłość. Ponadto: niezwykły projekt wykładowcy gimnastyki. Tylko u nas zdradzi, jakimi uczniami byli: Małgorzata Socha, Magdalena Różczka i Anna Dereszowska i Maciej Zakościelny. A także: Mateusz Damięcki o najbardziej erotycznej roli w swojej karierze oraz Ewelina Rydzyńska o tym, jak być sexy bez obcasów!