kariera

  kariera

  Początki karier aktorskich Mateusza Janickiego, Magdaleny Schejbal i Zbigniewa Buczkowskiego były różne. O swoich drogach do zawodu aktorzy powiedzieli w Dzień Dobry TVN. Dowiedzieliśmy się również, czy to prawda, że Zbigniew Buczkowski podprowadził do tramwaju Jacqueline Kennedy.

  Czy wspólne życie i wspólna praca mogą iść w parze, bez konfliktów? O tym, jak pogodzić te dwie sfery życia rozmawialiśmy z Tatianą Ostaszewską-Mosak, Piotrem Mosakiem, Elżbietą Lang i Czesławem Langiem. Z kamerą Dzień Dobry TVN wybraliśmy się na spotkanie z niezwykłą Kapelą Maliszów, którym również udaje się łączyć wspólną pasję z codziennym, rodzinnym życiem.

  W niektórych zawodach wysokie osoby mają większą szansę na odniesienie sukcesu. Czy w przypadku gości Dzień Dobry TVN: aktorki Katarzyny Cichopek oraz choreografa i tancerza Michała Piróga ich niski wzrost bywał przeszkodą w robieniu kariery? Jak często Kasia Cichopek ratuje się obcasami? Czy na planach musi korzystać z poduszek i podestów, które ją podwyższają? Czy czują się nieswojo, kiedy stają przy osobie tak wysokiej jak Marcin Prokop?

  Do Stanów Zjednoczonych Michał Zięba przyjechał 11 lat temu. Przywiózł ze sobą jedynie 300 dolarów i... zapalenie płuc. Jeszcze wtedy nie wiedział, że w Ameryce odniesie tak duży sukces. Czym się zajmuje? Wyrabianiem noży, a jego produkty potrafią kosztować tyle co mieszkanie. Prowadzącej Dzień Dobry TVN Kindze Rusin Michał pokazał, na czym polega jego praca. Kto zamawia u niego noże? Co Michał ma wspólnego z Oscarami?

  W nowym sezonie "Drugiej szansy" grana przez Małgorzatę Kożuchowską Monika Borecka zostaje mamą. Jak udaje jej się połączyć karierę i macierzyństwo? A jak to wygląda w przypadku Kożuchowskiej? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Tajemnicą poliszynela jest, że osoby pochodzące z zamożniejszych rodzin mają lepszy życiowy start, a co za tym idzie - większe szanse na sukces. Jakie jeszcze czynniki wpływają na rozwój kariery? Czy wystarczy ciężka praca i automotywacja? Na pytanie: czy istnieje równanie na sukces odpowiedział w Dzień Dobry TVN socjolog Tomasz Sobierajski, który dowiedział się na studiach, że "biedę się dziedziczy".

  Matthew Noszka zawojował amerykański świat modelingu, a prestiżowy magazyn Vogue umieścił go na liście 50 najlepiej zbudowanych mężczyzn. Jego przygoda z modelingiem zaczęła się zaledwie dwa lata w zaskakujący sposób. Jego ojciec ma polskie korzenie, ale sam Matthew nigdy nie był w Polsce. Jedyne, co łączy go z Polską to pierogi, które w dzieciństwie robiła mu mama. Czy planuje odwiedzić Polskę? Czy w jego sercu jest jakaś szczególna kobieta? Z Matthew rozmawiał na skype dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Od finału "Top Model" minęły niecałe 3 tygodnie. W tym czasie zwycięzca, Patryk Grudowicz, zdążył już wziąć udział w dwóch pokazach i dwóch kampaniach reklamowych. W Święta wreszcie znajdzie czas dla rodziny i znajomych, ale zaraz po Sylwestrze bierze się znowu do pracy. Chce szybko nauczyć się języka angielskiego, żeby móc rozwijać swoją karierę także poza granicami kraju. O szansach Patryka w międzynarodowym modelingu rozmawialiśmy z Dawidem Wolińskim.

  O tym, że detektyw Krzysztof Rutkowski jest człowiekiem wielu talentów nikogo nie trzeba przekonywać. Dlatego też nie dziwi nas, że nagranie hitu "Jesteś moim aniołem" zajęło mu tylko 15 minut. Katarzyna Olubińska odwiedziła nową gwiazdę polskiej sceny muzycznej tuż przed nagraniem kolejnego utworu - "Masz to co chcesz", który bez wątpienia podbije serca fanów twórczości pana Krzysztofa!

  W przyszłym roku kończy 70 lat. Ogłosiła przerwę w karierze aktorskiej i odrzuciła kilka bardzo poważnych propozycji, by w pełni poświęcić się muzyce. Na rynku pojawiła się niedawno jej nowa płyta pt. „Świątecznie…”. Na scenie Dzień Dobry TVN: Stanisława Celińska w premierowym wykonaniu swojego utworu "Kołysanka"!

  Łączą ich więzy krwi, a dzielą: pasja, profesja i styl życia. Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Wojciech Łuszczykiewicz, prof. Piotr Łuszczykiewicz, Maja Włoszczowska i Michał Włoszczowski, a z naszą kamerą wybraliśmy się na spotkanie z Dawidem Wolińskim i jego siostrą Karoliną. Czego sobie wzajemnie zazdroszczą i czy chcieliby się zamienić miejscami? Zobaczcie.

  Kolejną bohaterką cyklu Supermama jest Paulina Błaszkiewicz - mama, która z powodzeniem prowadzi własną działalność. W 2014 roku jej firma otrzymała tytuł Skrzydła Biznesu. Nie skupia się jednak tylko na robieniu kariery. Umiejętnie łączy życie zawodowe z prywatnym. Zobaczcie, czym Paulina się zajmuje i jak spędza wolny czas.

  22-letnia Maja Salamon jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich modelek. W ciągu kilku ostatnich lat brała udział w kampaniach najważniejszych projektantów i była na okładkach największych pism modowych na świecie. Maję gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Zapytaliśmy ją, czy od dzieciństwa marzyła o modelingu, jak długo pracowała nad osiągnięciem sukcesu i który moment był przełomowy w jej karierze.

  Gośćmi Dzień Dobry TVN byli uczestnicy poprzednich edycji Top Model: Jakob Kosel i Michał Baryza. Czy nie wygrywając programu można osiągnąć sukces w modelingu? Jak zmieniło się życie Jakoba i Michała po programie? Czy pracują w zawodzie? I jakie mają rady dla osób marzących o karierze w modelingu?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Julię Pietruchę, dawniej aktorkę serialową, obecnie wokalistkę grającą na ukulele, oraz Andrzeja Lamperta, dawniej wokalistę Boom Box i Pin, który od trzech lat jest związany z Operą Krakowską. Dlaczego zdecydowali się na zmianę ścieżki kariery? W którym momencie dokonali fundamentalnego przewrotu w życiu? Co miało wpływ na tę decyzję? Czy nie żałują? I czy tęsknią za dawnymi zawodami?

  Czy dzieci znanych rodziców mają łatwiej, czy trudniej? Zofia Zborowska, podobnie jak jej rodzice, jest aktorką. Czy nazwisko pomogło jej w karierze? Czy odczuwa jakąkolwiek presję? Czy przejmuje się opiniami ludzi? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o przełomowe momenty w ich karierze. Czy na sukces trzeba ciężko pracować, czy wystarczy znaleźć się w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie? Ile w show-biznesie znaczy osobowość? Dla Dawida Wolińskiego jest kluczowym składnikiem sukcesu. Jak Michał Szpak i Rafał Maślak zjednali sobie fanów?

  Iza Płóciennik najpierw próbowała swoich sił w X Factor, a potem w Mam Talent. W pierwszym programie dotrwała do boot campu, a w drugim doszła do półfinału. Zobaczcie, co się z nią działo potem i, co robi teraz.

  W 2025 roku pokolenie Millenialsów, inaczej nazywane generacją Y, przejmie władzę na rynku pracy. Czym charakteryzują się ci młodzi ludzie? Jakimi będą szefami? O tym gość Dzień Dobry TVN ekspertka od zarządzenia zmianą Katarzyna Lorenz.

  94-letnia Iris Apfel kocha modę. Jej stylizacje są znane na całym świecie, a ona sama jest uznawana za ikonę świata mody. Wiele razy wzbudzała kontrowersje, ale nigdy nie przestała robić tego, co kocha. O tym, jak odnaleźć swoją ścieżkę zawodową i nie schodzić z niej mimo krytyki rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z blogerką modową Tamarą Gonzalez Perea "Macademian Girl" oraz tancerką i aktorką Edytą Herbuś.

  Co łączy Emmę Watson, Jennifer Lawrence, Kristen Stewart, Adele i Taylor Swift? Wszystkie one postanowiły zrobić sobie przerwę ... w karierze. O tym, czy taki dłuższy urlop jest dobrym sposobem na naładowanie akumulatorów i czy każdy potrzebuje czasem odpocząć od zawodowych obowiązków, rozmawialiśmy z Agnieszką Cegielską, Miłoszem Brzezińskim i Weroniką Nowakowską. Wyobrażacie sobie taką, np. roczną, przerwę w pracy?

  Co gwiazdy robiły 20 lat temu? O czym marzyły? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to: Katarzynę Sokołowską, Katarzynę Warnke, Karolinę Gilon, Maję Sablewską, Zofię Ślotałę, Edytę Herbuś i Rafała Michalaka. Dowiedzieliśmy się, kto - jako dziecko - okrutnie rozprawiał się ze swoimi kolegami w przedszkolu.

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Natalią Siwiec pod Stadionem Narodowym w Warszawie. To miejsce cztery lata temu zmieniło życie Natalii. Jak wspomina tamte chwile? Czy jest zadowolona z tego, jak potoczyła się jej kariera? Czy Siwiec uodporniła się na krytykę?

  Uczestnikom drugiej edycji Małych Gigantów nie brakuje talentu, dzięki któremu w przyszłości mogą zostać gwiazdami. O tym, jak dziecięce marzenia mogą zaprowadzić do wielkiej kariery rozmawialiśmy z gośćmi Dzień Dobry TVN: Natalią Klimas, Pauliną Holtz i Łukaszem Zagrobelnym. Oni wiedzą to najlepiej, ponieważ ich przygoda ze sceną także sięga dziecięcych lat.

  Tylko na scenie Dzień Dobry TVN! Premiera utworu "Aneta" w wykonaniu Sławomira i zespołu VOX! Tytułową rolę w teledysku do tego utworu zagrała Małgorzata Socha! Zobaczcie! Podczas rozmowy w studiu dowiedzieliśmy się jak wyglądała burzliwa kariera Sławomira, jego pierwsze spotkanie z żoną i, jak zaczęła się jego znajomość z zespołem VOX!

  Film polsko-francuski „Niewinne” opowiada o polskich zakonnicach oraz francuskim Czerwonym Krzyżu, który przeprowadza reemigrację swoich obywateli, zrzeszając ich w szpitalu. W rolę siostry Ireny wcieliła się Joanna Kulig. W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy aktorkę o szczegóły dotyczące tej produkcji i kolejne plany zawodowe.

  Anna Antonowicz jest absolwentką Łódzkiej Szkoły Filmowej. Do Niemiec wyjechała 10 lat temu. Popularność zdobyła grając w tamtejszych serialach i filmach. Dlaczego zdecydowała się na emigrację? Czy w Berlinie planuje zostać na zawsze? Jak wygląda jej niemiecka codzienność? Z aktorką spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Kochankowie, przyjaciele, bliscy sobie ludzie... w sesji, którą wymyślił Łukasz Jemioł. Na wernisaż, który przyciągnął tłumy, wybrał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki, by zapytać zgromadzonych o karierę, show-biznes i uczucia. Czy, kiedy jest się z kimś blisko, to łatwiej jest robić karierę? Co powiedzieli mu: Łukasz Jemioł, Bogna Sworowska, Małgorzata Socha, Katarzyna Stankiewicz i Jakub Kosel.

  Kariery taneczne wielu uczestników You Can Dance udowodniły, że udział w tym programie jest przepustką do wielkiego świata. Jedną z osób, które z powodzeniem rozwijają swój talent jest gość Dzień Dobry TVN Michał Przybyła, który zajął czwarte miejsce w 8. edycji You Can Dance. Powiedział nam o prowadzonych przez siebie warsztatach i spektaklach, w których występuje. Obok niego usiadł choreograf i tancerz Michał Piróg, który miał okazję współpracować z Michałem Przybyłą po zakończeniu 8. edycji YCD. Zapytaliśmy go, jak on widzi dalszą karierę młodego tancerza i jaki jest przepis na sukces. Marcin Prokop miał pewną radę dla Michała Przybyły, ale nie dotyczyła ona tańca. Czego więc? Zobaczcie.

  Talent Magdaleny Lamparskiej został doceniony przez amerykańskich twórców filmowych. Aktorka otrzymała od nich propozycję zagrania w dwóch produkcjach filmowych. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka połączyła się z nią na Skypie, aby porozmawiać o karierze w Hollywood, presji i rodzinnym domu w Los Angeles. Aktorka pokazała ulubione drzewko i przesłała nam kilka promieni słonecznych. :)