kariera

  kariera

  Po sukcesie w "Tańcu z gwiazdami", w 2010 roku, wyjechał z Polski. Dlaczego Robert Rowiński zdecydował się na taki ruch? Czy wszystko ułożyło się tak, jak sobie zaplanował i kiedy wreszcie znajdzie czas na doktorat z socjologii? Zobaczcie.

  Kasia Kowalska, po 10 latach, wraca z nową płytą! Przedsmakiem nowego wydawnictwa jest utwór "Alannah (tak niewiele chce)", który mieliśmy okazję usłyszeć dziś w studiu Dzień Dobry TVN.

  Wiele dzieci marzy o zdobyciu popularności w internecie, niektórym z nich to się udaje. Jak "lajki" i "kliknięcia" wpływają na ich psychikę? Jak powinien zachować się rodzic, którego dziecko robi karierę w sieci? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z psycholog Aldoną Zdrodowską.

  "... po prostu sobie zdałem sprawę, że ja nie mogę oddychać bez teatru". Adam Ferency jest jednym z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów. Jak zaczęła się jego przygoda z aktorstwem i dlaczego nie został cybernetykiem? Dorota Stalińska: "Z wiekiem ma coraz większy wachlarz możliwości. Dokładając do tego jego skromność jako człowieka i taką życzliwość do świata i ludzi, to jest taki dobry wzór do naśladowania".

  Agnieszka Jastrzębska spytała Maję Sablewską jak minął jej rok 2017: "Jak jestem skupiona na pracy, a nie na innych pierdołach, to staram się robić fajne rzeczy", a Julia Wieniawa zdradziła nam swoje świąteczne plany!

  Jej partner Cezary Harasimowicz mówi o niej: "Jest bałaganiarą, bardzo źle gotuje. Jej główną zaletą jest to, że się niczym nie przejmuje. To jest taki typ jak z 'Przeminęło z wiatrem' - będę się martwić jutro". O swojej filozofii życiowej, pracy producenta spektaklu i akceptowaniu swojego ciała opowiedziała nam Grażyna Wolszczak.

  Jego koleżanka ze studiów, Katarzyna Skrzynecka stwierdziła, że: "był jednym z najzdolniejszych aktorów na roku, o ile nie najzdolniejszym". O aktorstwie, polskim poczuciu humoru, "Milionerach" oraz o tym, co zrobić kiedy w podróży przez życie "złapiemy się złej liany", rozmawialiśmy z Hubertem Urbańskim: "Trzeba się wspiąć na drzewo i znowu skakać"!

  "... dotykam różnych rzeczy, których ja prywatnie bym nie dotknął. Poznaje ludzi, których bym nigdy nie poznał i latam po świecie z pracą, a nie po pracę". Co sprawiło, że nieśmiały chłopak został aktorem, kiedy przełamał w sobie opór do publicznych wystąpień, ... i czego możemy się spodziewać po najnowszych odcinkach Drugiej Szansy - "Teraz dotykamy więcej tematów mocnych, życiowych, które nas potrafią przyturbować"? Naszym gościem był Wojciech Mecwaldowski.

  Jej zdjęcia ukazały się we włoskiej edycji magazynu Vogue, ale karierę w modelingu robi w Finlandii. Poznajcie Agatę Joutsen, polską pielęgniarkę z Gdańska, która odnosi sukcesy jako modelka. Jak znajduje czas na to, by pracować na pełny etat w szpitalu, być modelką i matką? jak udało się jej osiągnąć sukces w Finlandii?

  W lutym 2017 roku minęło trzydzieści pięć lat od pierwszego koncertu T.Love. Niestety od stycznia 2018 działalność zespołu - decyzją Muńka Staszczyka - zostaje zawieszona na czas nieokreślony. Dlaczego? Co Muniek będzie teraz robił? Jak reaguje na hejt ludzi, którzy krytykują go za wypowiedzi polityczne? Muńka gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Niedawno Anna Lewandowska umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, które skomentowała w następujący sposób: "Pomyśleć, że 10 lat temu kibicowałam Robertowi na stadionie Znicza Pruszków kiedy grał w II lidze, a teraz na stadionie Bayern Munchen na meczu Champions League... Piękne! To jest dowód na to, że ciężką pracą można osiągnąć sukces!". A co mówiła o Robercie 7 lat temu? Jak wtedy piłkarz wypowiadał się o swojej karierze? W 2010 roku z parą spotkała się prowadząca Dzień Dobry TVN Magda Mołek.

  Kariera muzyczna Michała Szpaka zaczęła się w TVN. W jakich programach naszej stacji do tej pory wystąpił, a w jakich jeszcze nie? Pamięta emocje, jakie mu towarzyszyły przed castingiem do X Factor? Z wokalistą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Goście Dzień Dobry TVN: Manuela Michalak, Maciej "Gleba" Florek, Karolina Gilon, Marcin Wyrostek, Marta Podobas, Justyna Ostrowska i Ewelina Lisowska dużo zawdzięczają naszej stacji. W jakich programach TVN zaistnieli? Co im dało pojawienie się w nich? Jak potoczyły się ich kariery? Sprawdziliśmy również, czy Gleba jeszcze potrafi zrobić "glebę".

  Magdalena Korpas to polska aktorka, która ma na swoim koncie role w zagranicznych produkcjach. Teraz wcieliła się w młodą Lady Dianę w brytyjskim serialu. Jak aktorka dostała tę rolę? Jak przygotowała się do niej? Kiedy Magda przyjechała do Wielkiej Brytanii? Co sprawiło, że zdecydowała się zostać w Londynie na stałe? Z aktorką spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  Arkadiusz Milik: "Upadłem, poczułem, ze coś jest z tym kolanem nie tak. (...) Nie dałem rady kontynuować gry". O kontuzji, rehabilitacji, wsparciu rodziny i przyjaciół i powrocie na boisko, z Arkadiuszem Milikiem rozmawiała dziennikarka Ula Chincz. O tym, jak sportowcy radzą sobie z regeneracją i przerwą w karierze rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z Radosławem Majdanem i Pauliną Czarnotą Bojarską.

  Weronika Rosati zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej, że bardzo często stawiała sprawy prywatne ponad karierą. Czy to jest jeden z powodów, dla którego postanowiła zostać w Polsce? Czy teraz będzie występować tylko w polskich produkcjach? Zobaczcie, co powiedziała naszej dziennikarce.

  Swoją karierę w modelingu zaczęła gdy miała 15 lat. Dlaczego na początku nie było jej łatwo? Edyta Zając-Rzeźniczak opowiedziała o blaskach i cieniach pracy na wybiegu. Jak przyznała w Dzień Dobry TVN, jest już modelingową babcią. Jakie są jej plany na przyszłość? Co by robiła gdyby nie była modelką? I co w jej pracy jest najtrudniejsze?

  Sandra Kubicka to polska modelka, która w Stanach Zjednoczonych odnosi coraz większe sukcesy. Ostatnio została zaproszona do sesji dla Playboya. W jakich okolicznościach doszło do tej współpracy? Czy dostała zaproszenie do willi Hugh Hefnera? Jak dba o siebie? Jakie ma marzenia zawodowe? O swojej pracy za oceanem modelka powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Znalezienie pierwszej pracy dla niektórych jest bardzo stresujące. Czego najbardziej obawiają się absolwenci, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy? Jak ważny dla ich kariery jest staż? O tym w Dzień Dobry TVN mówili: dyrektor Polskiej Rady Biznesu Małgorzata Durska i ekspert rynku pracy Marcin Fiedziukiewicz.

  W Dzień Dobry TVN o tym, "co mu w życiu nie wyszło" opowiedział nam Piotr Gąsowski: "Jeśli 10 osób stoi pod drzewem, to na kogo ptak narobi? ... Na mnie!". Co łączyło go z Robinem Williamsem i ... czy rzeczywiście książka opowiadająca o jego życiowych porażkach została mu ukradziona zanim ja ukończył?

  Wiele osób marzy o karierze aktorskiej, ale nie wszyscy nadają się do wykonywania tego zawodu. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorkę i reżyserkę Romę Gąsiorowską, by powiedziała, jakie cechy powinien mieć dobry aktor. Czy introwertyk ma szansę odnieść sukces w tym zawodzie? Z jakimi trudnościami muszą zmagać się osoby, które kończą szkoły aktorskie?

  W swoich, humorystycznych rysunkach pokazuje zdominowany przez mężczyzn świat, w którym "Kobiety mogą osiągnąć tylko mierność i to w najlepszym razie", a "...z chwilą gdy dziewczęta opanowały już wszystkie 60 ściegów do haftowania, pojemność ich mózgów całkowicie się zapełniała". Z Jacky Fleming, która walczy z niesprawiedliwym traktowaniem kobiet za pomocą swoich rysunków, rozmawiała Anna Senkara. O tym, dlaczego kobiety w Polsce rezygnują z życia zawodowego, by zajmować się domem i rodziną, rozmawialiśmy z Katarzyną Bosacką, prof. Danutą Duch-Krzystoszek i Katarzyną Montgomery .

  Take That to jeden z najsłynniejszych boysbandów na świecie. Sprzedali ponad 45 milionów płyt, przez lata królowali na szczytach list przebojów! Teraz, po kilkuletniej przerwie, zespół wraca z nowym albumem - "Wonderland". Howard Donald, Mark Owen i Gary Barlow po raz pierwszy udzielili wywiadu polskim mediom! Zobaczcie co powiedzieli Annie Senkarze. O tym, czy artyści czasami potrzebują przerwy w karierze, rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z Alicją Janosz i Krzysztofem Zalewskim.

  Dostęp do wielkiego świata mody to dla wielu nieosiągalne marzenie. Ale nie dla Urszuli Wiszowatej z Białegostoku, która zdobyła pracę w Chanel - jednej z najbardziej luksusowych i wpływowych marek świata. Jak do tego doszło? Na czym polegała jej praca w Chanel? Dlaczego ją rzuciła i wróciła do Polski? Co robi obecnie?

  Początki karier aktorskich Mateusza Janickiego, Magdaleny Schejbal i Zbigniewa Buczkowskiego były różne. O swoich drogach do zawodu aktorzy powiedzieli w Dzień Dobry TVN. Dowiedzieliśmy się również, czy to prawda, że Zbigniew Buczkowski podprowadził do tramwaju Jacqueline Kennedy.

  Czy wspólne życie i wspólna praca mogą iść w parze, bez konfliktów? O tym, jak pogodzić te dwie sfery życia rozmawialiśmy z Tatianą Ostaszewską-Mosak, Piotrem Mosakiem, Elżbietą Lang i Czesławem Langiem. Z kamerą Dzień Dobry TVN wybraliśmy się na spotkanie z niezwykłą Kapelą Maliszów, którym również udaje się łączyć wspólną pasję z codziennym, rodzinnym życiem.

  W niektórych zawodach wysokie osoby mają większą szansę na odniesienie sukcesu. Czy w przypadku gości Dzień Dobry TVN: aktorki Katarzyny Cichopek oraz choreografa i tancerza Michała Piróga ich niski wzrost bywał przeszkodą w robieniu kariery? Jak często Kasia Cichopek ratuje się obcasami? Czy na planach musi korzystać z poduszek i podestów, które ją podwyższają? Czy czują się nieswojo, kiedy stają przy osobie tak wysokiej jak Marcin Prokop?

  Do Stanów Zjednoczonych Michał Zięba przyjechał 11 lat temu. Przywiózł ze sobą jedynie 300 dolarów i... zapalenie płuc. Jeszcze wtedy nie wiedział, że w Ameryce odniesie tak duży sukces. Czym się zajmuje? Wyrabianiem noży, a jego produkty potrafią kosztować tyle co mieszkanie. Prowadzącej Dzień Dobry TVN Kindze Rusin Michał pokazał, na czym polega jego praca. Kto zamawia u niego noże? Co Michał ma wspólnego z Oscarami?