kariera

  kariera

  Z Anją Antonowicz spotkaliśmy się w Berlinie w lutym 2016 roku. Wtedy jej kariera w Niemczech trwała już 10 lat. W Polsce największą sławę przyniosła jej główna rola w filmie "Jeszcze raz". Niemcy natomiast znają Anję dzięki serialom kryminalnym z cyklu "Tatort", które biją tam rekordy popularności. Mateusz Hładki po latach ponowie porozmawiał z aktorką i zapytał o jej największe zawodowe osiągnięcia.

  Kasia Michalska to córka Doroty Kolak i Igora Michalskiego. Zdecydowała się iść w ślady rodziców i także została aktorką. Od początku musiała udowadniać, że nie jest tylko córką znanych artystów, ale sama również ma talent. Cztery lata temu wyszła za kompozytora Marcina Nenko, a na świat przyszedł ich synek Igorek, który wywrócił życie całej rodziny do góry nogami. Jak bliscy funkcjonują w czasie pandemii?

  Trenował aikido, tajski boks i Krav Magę. Dzięki swoim umiejętnościom często na planie nie potrzebuje kaskadera. Tomasz Włosok znany jest widzom TVN z serialu "Nieobecni". Na ubiegłorocznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni został nagrodzony za rolę w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". O kulisach swojej kariery aktor opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Renata Dąbkowska - była wokalistka zespołu "Sixteen" zadebiutowała na scenie w 1997 roku z kultową piosenką "Spadające myśli". Po wielki sukcesie albumu "Lawa" utwory grupy nuciła cała Polska. Niestety zespół został rozwiązany, a kariera wokalistki stanęła pod znakiem zapytania. Czym obecnie zajmuje się gwiazda muzyki lat 90-tych XX w. i jakie ma plany na przyszłość?

  Gracja Kalibabka była uczestniczką ostatniej edycji "Top Model". Mimo tego, że odpadła w 7. odcinku, wywołała wielkie emocje wśród widzów. Wszystko za sprawą przeszłości jej ojca, Jerzego Kalibabki. Choć przez chwilę wahała się, czy innych nie interesuje bardziej jego historia, niż ona sama, teraz zdaje sobie sprawę, że ma predyspozycje do wykonywania zawodu modelki. Co planuje?

  Podglądanie cudzego życia od lat, niezmiennie przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. Jak programy typu reality show oceniają sami uczestnicy? O życiu po programie opowiedzieli nam Vito Casetti – uczestnik "Wyprawy Robinson" oraz Viola Nowasielska, która brała udział w "Hotelu Paradise". Medioznawca, dr Jacek Wasilewski wyjaśnił, na czym polega fenomen takich produkcji.

  Michele Morrone dzięki roli w filmie "365 dni" Blanki Lipińskiej dał się poznać szerszemu gronu odbiorców. Obecnie włoskiego gwiazdora na Instagramie obserwuje przeszło 10 milionów internautów, a jego międzynarodowa kariera nabiera rozpędu. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem przystojnego modela zobaczymy w kolejnej zagranicznej produkcji.