kariera

  kariera

  Katarzyna Warnke, na co dzień aktorka teatralna i filmowa, postanowiła spróbować swoich sił na scenie. Kto ją do tego namówił? Jaką muzykę znajdziemy na jej płycie? Aktorka realizuje się na wielu polach artystycznych. Czy przy tak wielu obowiązkach planuje macierzyństwo? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Cindy Crawford ogłosiła, że przechodzi na emeryturę! O tym, czy jest to koniec pewnej epoki w modelingu, rozmawialiśmy z modelkami: Katarzyną Butowtt i Bogną Sworowską oraz ze znawczynią świata mody Ewą Wojciechowską! Jak wyglądała praca modelki w latach 80-tych i 90-tych w Polsce? Czy rzeczywiście czasy supermodelek odchodzą w niepamięć?

  W Dzień Dobry TVN pojawiły się osoby, które od progu oznajmiły, że przyszły do "grubej ryby" Doroty Wellman. "Podnóżek jej kariery i czerwony dywan, po którym Dorota kroczy" Marcin Prokop był oburzony takim określeniem przyjaciółki. Zobaczcie, jak przybyli tłumaczyli się z nazwania Doroty "grubą rybą" ;) A tak swoją drogą gratulujemy Dorocie! :*

  Maciej Stuhr wypalił się zawodowo. Nie chce być już aktorem, dlatego postanowił poszukać dla siebie nowej pracy. Zobaczcie, jakie propozycje miały dla niego osoby, które poprosił o pomoc w wyborze nowej drogi zawodowej i co z nich wybrał dla siebie.

  Był bliskim współpracownikiem Jarosława Kaczyńskiego i rzecznikiem Prawa i Sprawiedliwości. Kariera polityczna stała przed nim otworem. Jednak drzwi do niej zamknęły się z wielkim hukiem, kiedy na jaw wyszły okoliczności jego podróży do Madrytu. Odszedł z polityki w atmosferze skandalu. Zobaczcie, czym dzisiaj zajmuje się Adam Hofman. Gość Dzień Dobry TVN skomentował również obecną politykę PiS-u.

  Irlandzka wokalistka, współzałożycielka zespołu Moloko, autorka wielu hitów Roisin Murphy właśnie wydała swoją trzecią solową płytę. Spotkała się z nią dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka. Panie rozmawiały o trudnych chwilach w dzieciństwie artystki, początkach jej kariery i nowej płycie. Co najbardziej lubi w swojej pracy? Do śpiewania jakiego utworu zmuszała ją rodzina? Co odkryła dzięki mediom społecznościowym?

  Cięty język, niebanalna osobowość, prawdziwa kopalnia energii i temperamentu - taka jest Dorota Wellman. Swoją karierę zaczynała w radiu, a później trafiła do telewizji. Dużą popularnością cieszą się programy, które prowadzi oraz napisane przez nią felietony i książki. Najnowsza nosi tytuł „Jak zostać zwierzem telewizyjnym”. Dla kogo została napisana ta książka? Komu Dorota ją zadedykowała? Dlaczego przeszła z TVP do TVN? Długo "zgrywała się" z Marcinem Prokopem? Czy Dorota nawiązuje przyjaźnie w pracy? Kto w naszym studiu zagląda jej pod bieliznę? ;) Tym razem Dorota przyszła do Dzień Dobry TVN jako gość.

  To był hit brytyjskiego Mam Talent. Leondre Devries i Charlie Lenehan zaśpiewali autorską piosenkę o prześladowaniu, która urzekła publiczność i jury. Nawet Simon Cowell nacisnął pierwszy raz złoty przycisk, dając chłopcom bezpośredni awans do finału. Od tego momentu zespół Leondre'go i Charlie'go - Bars and Melody robi zawrotną karierę. Młode gwiazdy gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Powiedzieli nam o okolicznościach powstania swojego największego przeboju Hopeful i o swojej nowej płycie. Czy są zaskoczeni swoją popularnością w Polsce? Który z nich pojechał w trasę ze swoją mamą?

  Wiele pań twierdzi, że Maciej Zakościelny jest bardzo przystojnym mężczyzną. Co na to sam aktor? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Maćka, czy uroda przeszkadza mu w karierze.

  Piąta edycja Top Model już na półmetku. A co słychać u finalistów 4. edycji programu Michała Baryzy i Mateusza "Górala" Jarzębiaka? Jak potoczyły się ich kariery? Pracują tylko w modelingu? Czy krytyka, którą słyszeli w Top Model była dla nich budująca? Jak potoczyły się losy związku Mateusza i Olgi? Z modelami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wiele osób przyozdabia swoje ciało tatuażami. Czy robią to tylko ludzie szaleni? Które miejsca najbardziej bolą przy tatuowaniu? Czy tatuaż może przeszkodzić w karierze? O tym w Dzień Dobry TVN nauczycielka, wicedyrektor w młodzieżowym ośrodku socjoterapii Daria Chmiel i mistrz tatuażu Sebastian Jaryszek.

  Determinacja, by zrobić karierę w mediach czasami jest bardzo duża. Doskonałym przykładem jest historia Kuby Ka, chłopaka z Trójmiasta, który zmienił się nie do poznania i obecnie próbuje swoich sił w Los Angeles. Jak powinni zachować się rodzice, gdy przygodę ze światem mediów chcą rozpocząć dzieci? Jak mądrze poprowadzić ich karierę? Porozmawialiśmy o tym z naszymi gośćmi, Dariuszem Zdrójkowskim, tatą bliźniaków, Agnieszką Jastrzębską, dziennikarką i Martą Żysko-Pałubą, psycholog.

  "Po igrzyskach w Londynie bardzo chciałam mieć dziecko. Nacieszyłam się sportem i stwierdziłam, że teraz jest czas, żeby zrobić jakąś przerwę" O powrocie do sportu, po dwóch latach "urlopu macierzyńskiego", nasza florecistka, Sylwia Gruchała, opowiedziała Agnieszce Rylik. O tym czy trudno jest pogodzić macierzyństwo z karierą sportową rozmawialiśmy, w studiu Dzień Dobry TVN, z Iwoną Guzowską, Zofią Noceti-Klepacką i Luizą Złotkowską.

  89% z nas twierdzi, że marnuje czas w pracy! Ile czasu tygodniowo poświęcamy na zajęcia niezwiązane z pracą i czy prawdą jest, że to nie kawka, papierosek, pogaduszki i "fejsik", ale "czynności związane z wykonywaniem obowiązków zawodowych" są najczęstszą przyczyną spadku wydajności pracowników? O tym, czy z marnowania czasu w pracy może powstać coś kreatywnego, rozmawialiśmy z Karolem Paciorkiem, twórcą internetowym, Anną Kerth, aktorką i Moniką Zakrzewską, doradcą planowania kariery.

  Młodsza córka Kingi Rusin podpisała niedawno kontrakt ze znaną agencją modelek. Czy dziennikarce odpowiada droga, jaką obrała jej pociecha? Jakie warunki stawia Kinga, by Iga mogła spełniać marzenia o karierze w modelingu? Czy Kinga Rusin jest wymagającą mamą? Z prowadzącą Dzień Dobry TVN rozmawiała dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  Już od 10 lat Dzień Dobry TVN towarzyszy wielu polskim gwiazdom, pokazując ich drogę do sukcesu i sławy. Wśród nich byli nasi goście: aktor Piotr Głowacki, muzyk Czesław Mozil, piosenkarka Natalia Nykiel i modelka Zuzanna Bijoch. Ile mieli lat, kiedy zaczynali swoje kariery? Jakie momenty były dla nich przełomowe? Kto z nich chce pracować na Wall Street? Podczas rozmowy doszło do pewnej nieprzewidzianej sytuacji.

  Z kamerą Dzień Dobry TVN wybraliśmy się w podróż tropami kariery Edyty Herbuś. Zobaczcie jak wyglądały jej kolejne etapy, w drodze od tancerki do aktorki! Czy Edyta od zawsze marzyła o karierze aktorskiej? Czy woli grać w teatrze czy w filmie i jak wyglądają jej plany zawodowe na najbliższe miesiące? Zobaczcie!

  Gość Dzień Dobry TVN Olka Osadzińska nie ma artystycznego wykształcenia, a mimo to robi zawrotną karierę w zawodzie ilustratorki. O jej prace ubiegają się najbardziej znane magazyny modowe i marki znane na całym świecie. Swoją popularność zawdzięcza ciężkiej pracy. Specjalnie dla nas przyjechała z Berlina. Jakie cechy trzeba mieć, żeby zrobić karierę w tak młodym wieku? Czy na początku kariery jej projekty były odrzucane? Czy zamierza zostać w Berlinie na stałe? Co ją najbardziej pociąga - film, moda, czy książki? Czy na razie koncentruje się tylko na pracy? Czy ma klientów z Polski?

  Wiele hollywoodzkich gwiazd, mimo sprawdzonych informacji, nie chce przyznać się do swojego homoseksualizmu. Prawdopodobnie część z nich obawia się, że coming out może złamać ich karierę i zniszczyć reputację amanta. Które z gwiazd są posądzane o homoseksualizm? Kto się ujawnił? Czy coming out rzeczywiście niektórym zniszczył karierę? Rozmawialiśmy o tym z dziennikarką Dzień Dobry TVN Anną Wendzikowską.

  Gość Dzień Dobry TVN Natalia Gap, dzięki swoim umiejętnościom tanecznym i ciężkiej pracy, dostała się do finału 8. edycji programu You Can Dance. Niestety w walce o główną nagrodę przegrała z Mateuszem Sobecko. Jak to jest dojść do finału i w nim przegrać? Czy według niej Mateusz zasłużył na wygraną? Czy jej kontuzja, której się nabawiła w programie jest groźna? Gdzie zaczęła się jej przygoda z tańcem? Jak sobie wyobraża swoją dalszą karierę? W studiu gościliśmy również tatę Natalii - Pana Grzegorza, który jest bardzo dumny z dokonań swojej córki.

  Magda Welc miała 12 lat, gdy podbiła serca widzów „Mam Talent” brawurowym wykonaniem piosenki „Nie żałuję” z repertuaru Edyty Geppert. Program zwyciężyła. Od tego czasu minęło 5 lat. Jak potoczyła się jej kariera? Co robiła przez ostatnie lata? Czy miała chwile zwątpienia i chciała zrezygnować? Magdę gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Razem z nią na naszych kanapach zasiadł Piotr Rubik. Jak wygląda ich współpracę?

  W sentymentalną podróż do rodzinnego Koszalina zabrała nas Kasia Cerekwicka. Kiedy artystka porzuciła myśli o zawodzie mechanika samochodowego i zdecydowała się na karierę sceniczną? Czego możemy się spodziewać po nowej płycie wokalistki? Posłuchajcie, pochodzącego z niej, utworu "Między słowami!

  Znane nazwisko już mieli ale na imię musieli zapracować sami! W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Filipa Chajzera, Annę Rusowicz i Karolinę Borkowską. Spytaliśmy ich czy swój zawodowy sukces zawdzięczają swoim rodzicom czy raczej ciężkiej pracy oraz czy zamierzają, w przyszłości, pomagać w karierze swoim dzieciom!

  Anna i Robert Lewandowscy przylecieli do Polski na ceremonię wręczenia nagród Superbrands, czyli dla najmocniejszych marek w Polsce. Spotkała się z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Za co Robert Lewandowski otrzymał nagrodę? Co Ania i Robert chcieliby robić po zakończeniu swoich karier sportowych? Co muszą poświęcać dla sportu?

  Karolina Jeż pracuje w kanadyjskiej telewizji śniadaniowej. Czy trudno jej było przebić się do tamtejszych mediów? Czy jest rozpoznawalna na ulicy? Jak często wraca do Polski? Karolinę Jeż gosciliśmy w studiu Dzień Dobry TVN.

  Polska top modelka osiągnęła w branży mody bardzo wiele. Współpracować z nią chcą najważniejsi twórcy jak np. projektant Tom Ford. Ania jako jedna z niewielu dziewczyn mogła sobie też pozwolić aż na dwuletnią przerwę w modelingu. Czy kiedy postanowiła wrócić na piedestał, hermetyczny rynek przyjął ją z powrotem?

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy prowadzącą You Can Dance Patricię Kazadi, która odpowiadała na pytania naszych widzów. Kilka pytań zadał jej również Bartek Węglarczyk. Dlaczego tak często lata do Los Angeles? Czy porzuciłaby Polskę dla kariery w Stanach Zjednoczonych?

  Katarzyna Skrzynecka: "Jest zawsze kobitką pełną seksapilu, zawsze seksownie ubrana, zawsze dobra noga, dobry but, zgrabna pupa, piękny biust (...) nie obnosi się z tym, ale niesamowicie przykuwa męskie spojrzenia". Czego jeszcze dowiedzieliśmy się o Majce Jeżowskiej od jej znajomych i od niej samej? Zobaczcie! :)

  Wojciech Młynarski napisał ponad 2 tys. tekstów piosenek. Sięgali po nie najwięksi polscy wykonawcy. Za swoją pracę był wielokrotnie nagradzany. Ostatnio wrócił na scenę jako pomysłodawca i twórca spektaklu "Młynarski obowiązkowo". Kiedy rozpoczął swoją karierę? Jak ocenia twórczość osób z młodego pokolenia? Gdzie jest jego miejsce na ziemi? Z kompozytorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  W Polsce ostatnio było o nim cicho, ale to nie znaczy, że próżnował. Co porabiał? Gdzie bywał? Dlaczego zdecydował się na karierę w Niemczech? Czy publiczność niemiecka jest podobna do polskiej? Jakie ma plany? Gościem Dzień Dobry TVN był Ivan Komarenko.