dzieci gwiazd

  dzieci gwiazd

  Anna Lewandowska opowiedziała w mediach społecznościowych o rodzinnej wyprawie na mecz Bayern Monachium. Młodsza córka trenerki pierwszy raz miała okazję zobaczyć na żywo zmagania swojego taty na piłkarskiej murawie, dlatego wizyta na trybunach wiązała się z wielkimi emocjami. Stylizacje, jakie znana trenerka wybrała z tej okazji dla Laury i Klary, wzbudziły zachwyt internautów.

  Ola Kowalska niedawno zaskoczyła ogromną metamorfozą. Córka popularnej piosenkarki na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii, ale zawitała teraz do Polski. Uradowana mama opublikowała z tej okazji zdjęcie, na którym uwagę zwraca uderzające podobieństwo Oli i Kasi.

  Izabella Scorupco pochwaliła się zdjęciem z uniwersyteckiej graduacji swojej córki. Pociecha aktorki i Mariusza Czerkawskiego zdobyła dyplom uniwersytetu, na którym w przeszłości studiował m.in. następca norweskiego tronu, książę Haakon. Uwagę fanów przykuła jednak nieprzemijająca uroda dziewczyny Bonda.

  Sylwia Bomba od ponad dwóch lat jest szczęśliwą mamą małej Antoniny. Gwiazda programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" stara się spędzać z córeczką jak najwięcej czasu. Nie ułatwia jej tego aktywność zawodowa, jednak każdą wolną chwilę wykorzystuje na to, by pielęgnować więź z dzieckiem. Udowodniła to, publikując na Instagramie zdjęcie, które wywołało zachwyt internautów.

  Anna Powierza kilka lat temu rozstała się z ojcem swojej córki. Aktorka na co dzień musi zadbać nie tylko o siebie i swoje życie zawodowe, ale także organizację życia dziecka. Jak przyznaje w rozmowie z dziennikarzem serwisu dziendobry.tvn.pl Oskarem Netkowskim, nie zawsze jest to łatwe. Często czuje się stygmatyzowana przez model rodziny, w jakim przyszło jej żyć. - Strasznie się kłóciliśmy. Wolimy mieć dwa domy bez awantur. Myślę, że Helenka się z tym pogodziła, ale czasami ma pomysły, żebyśmy byli razem - wyznała gwiazda.

  Maja Hyży pochwaliła się synami: 9-letnimi bliźniakami Wiktorem i Aleksandrem. Wokalistka zazwyczaj publikuje zdjęcia, na których nie widać twarzy jej pociech, dlatego najnowsze fotki wywołały niemałe poruszenie. Czy rzeczywiście chłopcy tak bardzo przypominają Maję?