Jennifer Lopez zorganizowała dzieciom urodziny w Japonii. "Max to prawdziwa kopia ojca"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Show-biznes w pigułce
Show-biznes w pigułce
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Dzieci Jennifer Lopez skończyły właśnie 16 lat. Z tej okazji wokalistka wyjechała wraz z bliźniakami w daleką podróż, w której prawdopodobnie nie towarzyszył im Ben Affleck. Relacja z urodzinowej wycieczki wzbudziła zainteresowanie internatutów, którzy dostrzegli, że syn gwiazdy jest niezwykle podobny do swojego taty - Marca Anthony'ego.

Jennifer Lopez z dziećmi w Japonii

Emme Anthony i Maximilian David Muñiz przyszli na świat 22 lutego 2008 roku. Tegoroczne urodziny 16-latkowie spędzili wraz z ukochaną mamą w Japonii. Na instagramowym profilu Jennifer Lopez pojawiło się nagranie, na którym widać, jak rodzina celebrowała wspólnie czas podczas tej wyjątkowej wycieczki. Wokalistka m.in. skosztowała razem z pociechami orientalnego jedzenia, brała udział w rytuale parzenia herbaty, odwiedziła muzeum sztuki oraz popularny sklep z zabawkami Pokémon, a także zaprezentowała się w charakterystycznym kimonie. Dzięki tej przedstawionej w formie wideo relacji z podróży można zauważyć ewidentną nieobecność męża gwiazdy - Bena Afflecka.

Syn Jennifer Lopez jest podobny do ojca

Internautów, którzy z chęcią skomentowali post Jennifer Lopez, zaintrygowała nie tylko nieobecność Bena Afflecka, lecz także niezwykłe podobieństwo 16-letniego syna gwiazdy do biologicznego taty. - Max to prawdziwa kopia swojego ojca Marca Anthony'ego. Są identyczni - zauważyli fani piosenkarki.

Przypomnijmy, że Jennifer Lopez i wspomniany Marc Anthony wzięli ślub w 2004 roku - cztery dni po rozwodzie piosenkarza z poprzednią żoną oraz kilka miesięcy po oficjalnym rozstaniu wokalistki z Benem Affleckiem. Małżeństwo pary zakończyło się w 2012 roku. Amerykańska wokalistka, po nieudanym związku z baseballistą Alexem Rodriguezem, ponownie wpadła w ramiona Bena Afflecka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: Instagram/@jlo

Źródło zdjęcia głównego: NBC/Contributor/Getty Images, Instagram/@jlo

podziel się:

Pozostałe wiadomości