dzieci gwiazd

    dzieci gwiazd

    Kasia Michalska to córka Doroty Kolak i Igora Michalskiego. Zdecydowała się iść w ślady rodziców i także została aktorką. Od początku musiała udowadniać, że nie jest tylko córką znanych artystów, ale sama również ma talent. Cztery lata temu wyszła za kompozytora Marcina Nenko, a na świat przyszedł ich synek Igorek, który wywrócił życie całej rodziny do góry nogami. Jak bliscy funkcjonują w czasie pandemii?

    Choć Britney Spears jest aktywną użytkowniczką Instagrama i chętnie dzieli się z fanami chwilami ze swojego życia, dotychczas na próżno można było szukać jej fotografii z własnymi dziećmi. Teraz wokalistka opublikowała jednak zdjęcie z synami i wywołała niemałe zamieszanie. Jayden i Sean przerośli już bowiem swoją mamę.

    Anna i Robert Lewandowscy bez wątpienia są najpopularniejszą parą sportowców w Polsce. Nieustannie odnoszą sukcesy w życiu zawodowym, równocześnie spełniając się w roli rodziców. Choć wydaje się, że zaledwie kilka tygodni temu trenerka chodziła z ciążowym brzuszkiem, okazuje się, że Laura skończyła już 9 miesięcy. Sportsmenka pokazała z tej okazji urocze zdjęcie z córką na Instagramie.