dzieci gwiazd

    dzieci gwiazd

    W ostatnim czasie szczególnie głośno jest o najmłodszym synu Małgorzaty Rozenek-Majdan. Mały Henryk podbija media społecznościowe, a fani z zainteresowaniem śledzą proces jego dorastania. Nie można jednak zapominać, że 6-miesięczny "dzidziuś Majdana" ma dwóch starszych braci. Jeden z nich ma już nawet bardzo sprecyzowany zawód, który zaskoczył internautów.

    Gracja Kalibabka była uczestniczką ostatniej edycji "Top Model". Mimo tego, że odpadła w 7. odcinku, wywołała wielkie emocje wśród widzów. Wszystko za sprawą przeszłości jej ojca, Jerzego Kalibabki. Choć przez chwilę wahała się, czy innych nie interesuje bardziej jego historia, niż ona sama, teraz zdaje sobie sprawę, że ma predyspozycje do wykonywania zawodu modelki. Co planuje?

    Choć od zawsze na czele USA stoją mężczyźni, od kilku kadencji można zauważyć, że władzę sprawują ci, którzy otaczają się silnymi kobietami. Teraz, gdy media obiegła informacja, że nieoficjalnym zwycięzcą wyborów został Joe Biden, w świetle jupiterów znalazła się jego córka, Ashley. Równocześnie Ivanka, pełniąca dotychczas funkcję doradczyni Donalda Trumpa usunie się w cień... Co o nich wiemy?