dzieci gwiazd

    dzieci gwiazd

    Alicja Bachleda-Curuś jest dumną mamą dwunastoletniego Henry'ego Tadeusza. Aktorka rzadko dzieli się informacjami na temat swojego życia prywatnego, jednak w trakcie kilkutygodniowej wizyty w Polsce zdecydowała się zdradzić kilka szczegółów dotyczących wyzwań, jakie niesie za sobą rodzicielstwo. W podcaście "Nie mam pytań" Szymona Majewskiego opowiedziała o swoim synu i jego relacjach z tatą.

    Ewa Farna podczas sesji zdjęciowej ubrała się w elegancki garnitur. Jednak strój zdecydowanie nie był dopasowany do figury ciężarnej kobiety, a przecież wokalistka ma już duży, zaokrąglony brzuch. Pokazała, co udało jej się ukryć pod marynarką. Fani są pod wrażeniem jej dystansu do samej siebie i poczucia humoru.

    To bardzo radosny czas w życiu Gromeego i jego żony Sary Chmiel. Za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosili, że spodziewają się trzeciego dziecka. Przez kilka miesięcy udało im się utrzymać ten fakt w tajemnicy. Dopiero teraz pochwalili się zdjęciem, na którym wokalistka ma już widocznie zaokrąglony brzuszek.