Dorota Wellman

  Dorota Wellman

  Jutro: Filip Chajzer zbada, dlaczego wybieramy ruchome schody. Sprawdzimy, czy uwielbiany przez gwiazdy Hollywood piloxing jest najlepszą metodą na odchudzanie last minute. Opowiemy też historię współczesnego wampira! Zapraszamy od 8.00!

  Prezenter Dzień Dobry TVN Marcin Prokop aka Don Prokopio nie wystraszył się muskulatury Mistrza Polski w siłowaniu na rękę Jana Żółcińskiego i wyzwał go na pojedynek! Czy Don Prokopio walczył z Janem jak mocarny Hulk czy niczym Iron Man użył sprytu? Kto wygrał ten - wydawałoby się - nierówny pojedynek?

  Bodo Kox dzieli się w Wami sekretami reżyserii. Bądźcie jak Bergman, Fellini, Bunuel, Haneke, Godard, Tarkowski czy Lynch! Zapraszamy w sobotę na kolejny odcinek nauki reżyserowania. Zaczynamy od 8:30.

  Paparazzo - to słowo nie kojarzy się najlepiej, zwłaszcza osobom, które uważają, że są nękane przez natrętnych fotografów. Piotr Wygoda postanowił nakręcić dokument, w którym stara się przełamać panujący powszechnie stereotyp, że paparazzi to hieny. Chce udowodnić, że jednak mają pewne swoje zasady. Jakie? Kim są ludzi, którzy zajęli się tą pracą? Czy przekonał Dorotę Wellman i Marcina Prokopa, którzy też mają do czynienia z tego typu fotografami?

  Dorota Cieszyńska to kolejna osoba, która odpadła z programu Project Runway. Zdaniem jurorów nie poradziła sobie z kolejnym zadaniem, czyli uszyciem suknii ślubnej. Czy Dorota się z tym zgadza? Co dał jej udział w programie? Co o projektach Doroty powiedział Tomasz Ossoliński? I co uszyła dla prowadzącej Dzień Dobry TVN Doroty Wellman? Podoba Wam się ta propozycja?

  Program na żywo rządzi się swoimi prawami - czasami prezenter się potknie, gość spontanicznie się zaśmieje albo coś zleci. Co wydarzyło się prezenterowi Dzień Dobry TVN Bartkowi Jędrzejakowi? Uwaga na głowy! :)

  Trwa nowa akcja Fundacji TVN "Nie jesteś sam" i firmy odzieżowej. Dorota Wellman wzięła w niej udział. "Nosisz koszulkę, pomagasz potrzebującym". W akcję charytatywną zaangażowały się także: Daria Widawska i Dorota Gardias. Przyłącz się do akcji "Dobro jest w modzie"!

  Czy warto zobaczyć film "Kochanie, chyba Cię zabiłem"? Jak Ania Wendzikowska ocenia rolę Arkadiusza Jakubika i, która aktorka ją zachwyciła? Czy Dorota Wellman chodzi do szewca? Co prowadząca Dzień Dobry TVN myśli o gwiazdach, które boją się wyjść z domu bez makijażu?

  To już niestety ostatni program Dzień Dobry TVN z udziałem Doroty Wellman i Marcina Prokopa. Szkoda, że ten sympatyczny duet nie będzie już nas budzić o poranku. Zobaczcie ich pożegnanie w Dzień Dobry TVN! Żałujecie? Jak myślicie, kto ich zastąpi?

  Nie wygląda jak typowy graficiarz - zamiast kaptura nosi na głowie kapelusz, ma długą, czarną brodę i - jak powiedziała Dorota Wellman - "brzuszek jest". Dariusz Paczkowski - bo to o nim mowa - jest autorem niebanalnych murali. Co jest tematyką jego rysunków na murach? Jak ludzie reagują na jego twórczość? Z kim walczy za pomocą graffiti? Komu podpadł? O tym powiedział w Dzień Dobry TVN.

  Z okazji wiosny humor prowadzących Dzień Dobry TVN Doroty Wellman i Marcina Prokopa nieco się wyostrzył niczym nóż chirurgiczny, brzeg kartki papieru, miecz samuraja... Zresztą, sami zobaczcie :)

  Gangster przerywa milczenie. Tylko u nas opowie o kobietach w mafii. Następnie: nielegalny botoks . W programie także: gwiazdy zdradzą sekrety Natalii Kukulskiej. Ponadto: nie może dotykać mężczyzn, używać perfum i zakładać nogi na nogę, czyli z czym musi się zmierzyć kobieta w islamie? Bądźcie z nami jutro punktualnie o 8.00. Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Zobaczcie Dorotę Wellman i Marcina Prokopa we wspólnym, ogromnym, kolorowym t-shircie, który uszyła dla nich w Dzień Dobry TVN Monika Lemańska, uczestniczka programu Project Runway. Kto komu zepsuł fryzurę - Marcin Dorocie czy Dorota Marcinowi? :) Pasuje do nich ten t-shirt?

  Marcin Prokop od zawsze chciał być muzykiem, ale okazało się, że - jak mówi - nie ma poczucia rytmu i dystansu do swojej twórczości. Czy wiecie, że Prokop nagrał kiedyś piosenkę i wysłał ją do wytwórni muzycznej? :) Posłuchajcie, jak Marcin Prokop rapuje w Dzień Dobry TVN! Co na to Dorota Wellman?

  Marcin Prokop nie próżnuje. Dzisiaj też nie stracił okazji, aby zaskoczyć nas wszystkich. Zadał zagadkę wymyśloną na poczekaniu. Nawet Dorota Wellman, która dobrze zna Marcina, miała problem z odpowiedzią. A Wy? Potrafilibyście odpowiedzieć? :)

  Jak się okazuje, dzieciństwo Marcina Prokopa nie było wcale takie śmieszne, a Dorota Wellman była niezłym gagatkiem. Sprawdźcie, o jakim traumatycznym przeżyciu z dzieciństwa wspomina Marcin i co nawywijała w przeszłości Dorota. Czy to prawda, że Marcin Prokop pisze książkę dla dzieci?

  Straciła ręce i nogi, ale nie nadzieję. Ania Lewandowska o tym, jak instruktorka karate walczy o swoja przyszłość. Ponadto: niezwykły projekt wykładowcy gimnastyki. Tylko u nas zdradzi, jakimi uczniami byli: Małgorzata Socha, Magdalena Różczka i Anna Dereszowska i Maciej Zakościelny. A także: Mateusz Damięcki o najbardziej erotycznej roli w swojej karierze oraz Ewelina Rydzyńska o tym, jak być sexy bez obcasów!

  Samotność wyniszcza bardziej niż bieda i powoduje bardzo poważne skutki, w tym choroby, które mogą zakończyć się śmiercią. Tak wynika z badań przeprowadzonych przez prof. Johna T. Cacioppo z Uniwersytetu w Chicago. O tym, jak wpływa na nas samotność z socjologiem Tomaszem Sobierajskim rozmawiali prowadzący Dzień Dobry TVN Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  W studiu Dzień Dobry TVN Maja Sablewska i Ada Fijał określiły Dorotę Wellman jako najbardziej zdystansowaną do siebie gwiazdę show-biznesu. Aby gwiazdy wyglądały pięknie i olśniewająco pracuje nad tym cała ekipa profesjonalistów. Sprawiają, że na wizji mogą wyglądać nieco lepiej niż w rzeczywistości, po porannym przebudzeniu się. Są takie gwiazdy, które nie wstydzą się swojej prawdziwej twarzy i specjalnie dla Dzień Dobry TVN zgodziły się pozować do sesji fotograficznej tak, jak ich Pan Bóg stworzył! W studiu Dzień Dobry TVN Maja Sablewska i Ada Fijał określiły Dorotę Wellman jako najbardziej zdystansowaną do siebie gwiazdę show-biznesu. A według Was – najbardziej zdystansowana do siebie gwiazda polskiego show-biznesu to…?

  Prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman 2 marca obchodzi urodziny. Z tej okazji, dostała od redakcji Dzień Dobry TVN urodzinowy bukiet i sporo buziaków. Sto lat, Doroto! A czego Wy życzycie Dorocie Wellman? :)

  "Gesslerowa to nerwowa krowa", "Ale ryjec to ma niewyjściowy", "Ona ma głowo-tułów", "Na widok Najsztuba mnie mdli", "Wygląda jak dupek ze wsi", "Wellman to małe, wredne babsko". Hejterzy prześcigają się w coraz to bardziej "wyrafinowanych" inwektywach pod adresem gwiazd. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: medioznawca prof. Wiesław Godzic oraz Michał Piróg. Rozmawiali o tym, jak gwiazdy mierzą się z obraźliwymi opiniami na swój temat.

  Ma na imię Łukasz i portretuje ludzi. Do góry nogami. Łukasz Rosenberg zazwyczaj stoi po drugiej stronie kamery Dzień Dobry TVN. Dorota Wellman rozmawiała z człowiekiem, który portretuje z duszą. Zobaczcie reportaż Ludwika Lisa.

  Nowa wiosenna ramówka TVN Style jeszcze pachnie świeżością. Agnieszce Jastrzębskiej Paulina Młynarska opowiedziała, czego nauczyła się w "Mieście Kobiet", gdzie spotkała Dorotę Wellman i jak to spotkanie zmieniło jej życie. Co Paulina Krupińska robi w "Klinice urody"? Czy jednak się zaręczyła? Nasza dziennikarka dowiedziała się także, dokąd pojedzie Jarosław Kuźniar, co jest bardziej popularne w Rio niż samba i dlaczego może to przez europejski umysł być odebrane jako pornografia?

  Mamy to! Dzisiaj Dorota Wellman zdradziła nam o jakiej synowej marzy. Drogie Panie, jeśli odpowiadacie wymaganiom Doroty i chciałybyście poznać jej syna - piszcie! Adres mailowy podał Marcin :)

  Skąd wzięła się "małpa" w adresach mailowych? I co wspólnego z "małpą" ma Marcin Prokop? Wiecie? My już wiemy :)

  W trakcie rozważań na temat brudnych sportów Marcin Prokop wyznał w Dzień Dobry TVN, że miał taki oto sen: był saneczkarzem, a jego sanie ciągnęło 16... Oj, Marcinie! Ty to masz wyobraźnię! :)

  Kreacje warte dziesięć wypłat zwykłego śmiertelnika. I torebka za jedną średnią krajową. Tak gwiazdy wyglądają na tzw. "ściance". W czym chodzi Dorota Wellman, a w czym Marcin Prokop po domu, kiedy nikt nie widzi? Dlaczego Marcin jest perypatetykiem i chodzi po domu filozoficznie? Domowej awangardzie stylizacyjnej przyjrzał się Filip Chajzer. Filip odwiedził dziesiątki polskich mieszkań i przyjrzał się, w co Polacy ubierają się, kiedy nikt nie patrzy :) Zobaczcie Olę - tygrysicę oraz ciocię Hanię i jej leginsy w kropki.