Dorota Wellman

  Dorota Wellman

  Duże czy małe rondo? Słomkowy czy jedwabny? Jakie nakrycia głowy są najmodniejsze tego lata? Dlaczego powinniśmy zabezpieczać głowę przed słońcem? Zobaczcie, jak wybrać idealny dla siebie kapelusz. Kto może nosić turban, a kto bandamkę? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy stylistkę Elżbietę Podgórską, która przyniosła ze sobą mnóstwo kapeluszy. Nawet Marcin Prokop i Dorota Wellman znaleźli coś dla siebie.

  ...a ściślej na jednym dachu... studia Dzień Dobry TVN. Posłuchajcie najnowszej piosenki Mezo "Życiówka" i Doroty Wellman! ;-) Podoba się Wam?

  Podobno najważniejsze jest to, żeby między dwiema osobami zgadzała się energia - wtedy nie może nie wyjść. A co, jeśli chcemy wzbudzić uczucie w konkretnej osobie, która nie zwraca na nas uwagi? Istnieją czary, które mogą to zmienić? Jak wygląda rzucenie czaru? O tym w Dzień Dobry TVN doradca życiowy i psychotronik Gabriel Piernikarz. A o naukowej stronie miłości opowiedziała psychiatra dr Maja Polikowska-Herman. Czy naukowcy też wierzą w czary? Zobaczcie, kogo chciała zaczarować Dorota Wellman! I czy się to udało? ;-)

  Według prowadzącej Dzień Dobry TVN Doroty Wellman, Marcin Prokop powinien wystartować w najbliższych wyborach prezydenckich. Jakie zalety Marcina dałyby mu szansę na wygraną? Czy Marcin rozważy start w wyborach? Głosowalibyście na niego? :)

  W kolejnym odcinku Ogniem i nożem w szranki stanęli dziennikarze Dzień Dobry TVN: Ula Chincz i Piotr Kraśko. Pojedynkowali się na francuskie naleśniki wytaplane w pomarańczy. Kto wygrał tę walkę? Czyje ciasto na naleśniki bardziej trzymało się kupy? Kto, kogo sabotował? W czyich rękach wszystko twardnieje? Czyja pomarańcza po utarciu wyglądała, tak jakby była dwa tygodnie na Dominikanie? No i kto zachowywał się jak fleja? :)

  Nie wszyscy wiedzą, że prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman oraz dziennikarze: Maciej Orłoś i Andrzej Morozowski mieli krótkie przygody z filmem. W jakich produkcjach zagrali? Jak to wspominają? Zarobili na swoich rolach? Nie uwierzycie, co zrobiła Dorota Wellman, kiedy dostała propozycję zagrania w filmie Andrzeja Wajdy ;)

  Z okazji Dnia Kobiet Dorota Wellman otrzymała od "kolegów z zakładu" rajstopy. Czy były w dobrym rozmiarze? Zobaczcie, na co nałożył je Marcin Prokop ;)

  Już trzeci dzień prowadzącego Dzień Dobry TVN Marcina Prokopa męczy katar, a wiadomo, że kiedy mężczyzna ma katar, to zachowuje się tak, jakby jego świat się skończył. Oczekuje wtedy wsparcia i czułości. Jak zatem Dorota Wellman wsparła przeziębionego Marcina? ;)

  W Dzień Dobry TVN rozgorzały wielkie sportowe emocje, ponieważ prowadzący Dzień Dobry TVN Dorota Wellman i Marcin Prokop postanowili pobawić się w Małysza ;) Dla Małysza Doroty dobrze to się nie skończyło, a jak sobie poradził Małysz Prokopa? :)

  Dorota i Marcin... między nimi ciągle iskrzy i nigdy nie można się z nudzić. Dziś w Dzień Dobry TVN Dorota Wellman wyznała, że pozwoliła zostać na noc pewnemu Antoniemu, a Marcin Prokop, że w dzieciństwie leżał na baranku z... Zobaczcie! :)

  Ależ wiadomość! Prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman wyznała publicznie, że był u niej pewien Antoni. Nie tylko był, ale i został na noc! ;)

  Normalnie śnieg pada do dołu, ale dzisiaj - nie wiedzieć czemu - zaczął padać w... górę. Tak przynajmniej twierdzi prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman. ;)

  Plebiscyt "Gwiazdy Dobroczynności" to impreza ponad podziałami. W roli konferansjera z ramienia TVN-u wystąpił Filip Chajzer, który co prawda nie był nominowany w żadnej kategorii, ale w 2016 roku zrobił dużo dobrego. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska o pomaganiu rozmawiała z Dorotą Wellman, Bartkiem Jędrzejakiem, Anną Czartoryską-Niemczycką, Katarzyną Żak, Katarzyną Bujakiewicz i Mateuszem Damięckim, który w końcu pojawił się na salonach ze swoją zapracowaną narzeczoną - Pauliną Andrzejewską. Co zainspirowało ich do działalności charytatywnej? Na jakim rodzaju pomocy najbardziej się skupiają? Jak Katarzyna Bujakiewicz przemyciła kampanię dotyczącą dawców szpiku kostnego do ramówki TVN-u?

  Dnia 28 stycznia 2017 roku odbędzie się VIII Bal Charytatywny "Gwiazdy Dobroczynności". Miło jest nam poinformować, że podczas tej uroczystości Dorota Wellman odbierze Honorową „Gwiazdę Dobroczynności”. Prowadząca Dzień Dobry TVN została doceniona przez Kapitułę za swoje wieloletnie działania charytatywne i dobroczynne. Gratulujemy! :)

  Dnia 15 stycznia 2017 r. odbędzie się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wiele znanych osób specjalnie na tę okazję przygotowało fanty, które będzie można wylicytować. Wśród nich są również gwiazdy Dzień Dobry TVN. Co oddadzą na licytację? O tym: Piotr Kraśko, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Filip Chajzer.

  W wigilijną sobotę w Dzień Dobry TVN: Jarosław Bieniuk o ukochanej Ani, dzieciach i tym, co najważniejsze. W programie także o sile świątecznej tradycji. Przy naszym świątecznym stole: Karolina Malinowska z Olivierm Janiakiem, Maciej i Mateusz Damięccy oraz Magda Gessler z Waldemarem Kozerawskim. Oprócz tego: rower zamiast sanek, czyli Wigilia w świetle upalnego słońca! Sprawdziliśmy, jak to się robi na Cyprze. Zapraszamy jutro od 8:00 w imieniu Doroty i Piotra!

  Jak co roku, znane osoby kwestują po to, by ratować piękne warszawskie Powązki. Z Krystyną Demską-Olbrychską, Jackiem Kawalcem, Danielem Olbrychskim, Arturem Barcisiem, Arturem Andrusem, Michałem Żebrowskim i Krzysztofem Daukszewiczem spotkała się prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman. Od ilu lat kwestują? Jak namawiają ludzi do wrzucania pieniędzy? Czyje groby odwiedzą tego dnia?

  Jakiś czas temu Marcin Prokop wyzwał na pojedynek Mateusza Hładkiego. Dorota Wellman zaproponowała, aby panowie walczyli w czarnym kisielu. Zobaczcie, w czym Marcin pojawi się w ringu :)

  Jak Wam się podoba ten pomysł? Czy "Moda na sukces" w polskiej wersji byłaby hitem? W kogo mógłby się wcielić Marcin Prokop, a kogo mogłaby zagrać Dorota Wellman?

  Z okazji Światowego Dnia Uśmiechu Dorota "Grubba" Wellman i Marcin "Chudy" Prokop postanowili być nieustająco uśmiechnięci bez względu na okoliczności, czego i Wam życzymy :) Nasi prowadzący pokazali również, jak należy grać w "pingla" ;)

  W wtorek w Dzień Dobry TVN od pięknych kobiet zakręci się nam w głowie. Naszym gościem będzie modelka Marta Dyks, która opowie o swoich nagich sesjach. W programie i na czacie gościć będziemy trenerkę Ewę Chodakowską. Oprócz tego: Magdalena Bieńkowska - jakie suknie Miss Polski zabierze na wybory Miss International? A także Polak, po którego odkryciu podręczniki do geografii nie będą już takie same. Bądźcie z nami jutro od 8:00!

  Pojawiały się plotki, że Dorotę Wellman i Marcina Prokopa może łączyć coś więcej. Zresztą sami od czasu do czasu podgrzewali te informacje, okazując sobie na antenie uczucia. I dzisiaj nieoczekiwanie wyszło na jaw, że mają syna! Nawet go nam pokazali ;) Bardziej podobny do mamy czy taty?

  Czasami - nawet w najlepszych przyjaźniach - pojawiają się zgrzyty. Takowe właśnie pojawiły się pomiędzy prowadzącymi Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, czym Marcin Prokop zdenerwował Dorotę Wellman. Czy tę przyjaźń da się jeszcze uratować? ;)

  W środę w Dzień Dobry TVN: bez makijażu, bez stylisty, bez problemu? Gwiazdy Azja Express pokazują swoje prawdziwe ja, a na naszej scenie Leszek Stanek i jego artystyczna twarz. W programie także: królowe fitness i ich nowe królestwo - kto dziś rządzi na Instagramie? Oprócz tego: granica otwarta, ale czy i my wraz z nimi? Sprawdzamy, czy to prawda, że Polacy stają się coraz bardziej ksenofobiczni? A także: gwiazda, u której ciągle coś nowego - spotykamy się z Joanną Krupą. zaczynamy punktualnie o 8.00. Zapraszają: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Janusz L. Wiśniewski w 1987 rok wyjechał do Niemiec jako stypendysta. Miał tam zostać rok, jednak mieszka w Niemczech do dzisiaj. Czy jego początki w Niemczech były trudne? Jak my Polacy jesteśmy postrzegani w Niemczech? Czy Niemcy wciąż pokutują za II Wojnę Światową? Więcej o stosunkach polsko-niemieckich, a także o polityce ,wierze i życiu codziennym przeczytacie w wydanej niedawno książce „Siedem lat później”, którą Janusz L. Wiśniewski napisał wspólnie z Dorotą Wellman.

  Dorota "Różowa Księżna" Wellman i Marcin Prokop wrócili do pracy po wakacjach. Za czym tęsknili? Co było dla nich torturą? Komu kłaniał się Marcin w pierwszych minutach programu? Okazało się, że ostatnio nabyli umiejętność leczenia "przez telewizor" ;)