Dorota Wellman

  Dorota Wellman

  Na ścianach pomieszczeń, w których panuje wilgoć i nie ma cyrkulacji powietrza może pojawić się grzyb. Jak się go skutecznie pozbyć? O tym w Dzień Dobry TVN mówił Wiesiek "Złota Rączka" Skiba. W usuwaniu pleśni pomagali mu Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Żona Andrzeja Mleczki twierdzi, że jest fatalnym tancerzem. Prawdziwość tej opinii sprawdziła prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman. Jak im wyszły pląsy w pewnym krakowskim klubie z dancingiem? Kto z nich tańczył "na leniucha", a kto śmigał po parkiecie? Po tańcach rysownik wziął Dorotę na przejażdżkę po Krakowie. Jakie atrakcje jej pokazał? Czy Andrzej Mleczko postawiłby sobie pomnik w Krakowie?

  Dzisiejszy przegląd prasy przygotował dla widzów Dzień Dobry TVN Artur Andrus. Zwrócił uwagę m.in. na tekst dotyczący spotkania adwokatów z przedszkolakami, w wyniku którego uniewinniono owieczkę oraz artykuł o skarbówce polującej na porsche, które udają pomoc drogową. Przy okazji wyszło na jaw, dlaczego Dorota Wellman nie udziela się w mediach społecznościowych.

  Izę i Adama Małyszów w Wiśle odwiedziła Dorota Wellman. Małyszowie ugościli Dorotę kolacją przy ognisku. Jak zmienił się Adam odkąd nie skacze? Jak czuje się w roli dyrektora ds. skoków narciarskich? Czy małżeństwo tęskni za córką, która wyjechała na studia do Krakowa? I czym zajmuje się Iza Małysz?

  Wszystkich zaniepokojonych wczorajszym nagłym zniknięciem Doroty Wellman uspokajamy - prowadząca Dzień Dobry TVN żyje i ma się dobrze. Dlaczego wczoraj zdezerterowała? I co ma z tym wspólnego bańka? ;) Zobaczcie!

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN: Filip Chajzer sprawdzi, czy mocny makijaż uwielbiany przez niektóre kobiety, kręci też mężczyzn. Zajrzymy także za kulisy Balu Dziennikarzy oraz zastanowimy się nad tym, jak mówić, by dzieci nas słuchały. Zapraszamy!

  Łukasz Bożycki jest jedynym Polakiem nagrodzonym w prestiżowym konkursie fotografii przyrodniczej Asferico. Na co dzień pracuje w Instytucie Biologii Doświadczalnej, ale w każdej wolnej chwili wyrusza w teren, aby fotografować przyrodę - szczególnie ptaki. Na jedną ze swoich wypraw wziął prowadzącą Dzień Dobry TVN Dorotę Wellman. Wybrali się nad Narew. Jakie ptaki tam podglądali? Czym podnosili swoje morale? Dorota mogła się przekonać, jak trzeba się poświęcić, aby zrobić zdjęcie chociaż jednemu ptaszkowi.

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN zastanowimy się nad tym, czy manicure hybrydowy jest rzeczywiście szkodliwy. W programie także Zubilewicz, Stockinger i Hołowczyc. Dlaczego bycie dziadkiem to coś więcej niż czytanie bajek, a także saunowy poradnik. Jak się przygotować, zachować i czego unikać. Zapraszamy przed telewizory.

  Niedawno na rynku wydawniczym ukazała się książka Doroty Wellman, w której ludziom o bardzo odległych poglądach autorka zadaje pytanie: czym jest przyzwoitość? Czy jakieś odpowiedzi ją zaskoczyły? Co za przyzwoite uważa sama Dorota? Z prowadzącą Dzień Dobry TVN rozmawiała nasza reporterka Agnieszka Jastrzębska.

  Prezenter pogody Bartek Jędrzejak jest nominowany do Telekamery Tele Tygodnia 2018. Razem z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem namawiamy Was do tego, by głosować na na Bartka. - Chcielibyśmy bardzo, by Bartek został tą nagrodą wyróżniony, bo mu się należy jak nie wiem co - mówiła w Dzień Dobry TVN Dorota Wellman.

  To ostatni program Doroty Wellman i Marcina Prokopa w 2017 roku. Dlatego skorzystali z okazji i złożyli widzom programu Dzień Dobry TVN noworoczne życzenia. Zobaczcie, czego Wam życzą i dlaczego wszystkich przepraszają. A my, podpisując się pod ich słowami, zachęcamy Was do tego, byście słowem "przepraszam" posługiwali się jak najczęściej, bo ono - jak mówi Marcin Prokop - "nie boli".

  Pojawiły się plotki, że doszło do rozpadu duetu Wellman-Prokop. Czy para prowadzących Dzień Dobry TVN potwierdziła te rewelacje?

  Dorota Wellman i Grzegorz Kalinowski zabrali widzów Dzień Dobry TVN na spacer po Warszawie nieznanej. Zobaczcie gdzie 100 lat temu zaczynała się stolica, czym były "niebotyki" i gdzie, podawano kolorowe drinki, zanim stało się to modne.

  Niewiele osób wie, że pasją biskupa Tadeusza Pieronka jest fotografia. Do tej pory zrobił kilka tysięcy zdjęć. Kogo i co uwiecznia na fotografiach? Jakie zdjęcia - według kapłana - mają mniejszą wartość? U biskupa Pieronka była Dorota Wellman. Prowadząca Dzień Dobry TVN miała też okazję pozować duchownemu.

  Wracamy do historii Pani Grażyny Dymeckiej, która rok temu zapadła w śpiączkę. Jej córka Agata Kowalska robi wszystko, by mama się obudziła. Z pomocą przyjaciół i ludzi o wielkim sercu udało się Agacie zorganizować niezwykły koncert na rzecz mamy. Byliśmy tam z kamerą Dzień Dobry TVN. Oto historia wielkiej miłości córki do matki i jej walki o mamę. Wspólnie możemy jej w tym pomóc! #RazemObudźmyGrażynę

  Ruszyła 12. edycja wyjątkowej akcji "Podaruj Misia". Jej tegorocznymi puchatymi gwiazdami są: Emma, Asia, Lui i Tymek. Kto je stworzył i czym inspirowali się projektanci? Ile w tym roku powstało miśków? Gdzie można je kupić?

  "Pewien obywatel Rumunii tak dobrze się zabawił, że następnego dnia obudził się ... 2,5 tys. km. od domu ... w Londynie"! Czy nasi goście: Dawid Woliński, Mikołaj Komar i Norbi mogą się pochwalić podobnymi "osiągnięciami"? Zobaczcie. Może i Wam przytrafiło się coś wartego opowiedzenia? Piszcie w komentarzach! :)

  "Są maleńkie, a pracują bardzo dzielnie na nas wszystkich" - powiedziała w Dzień Dobry TVN o pszczołach Natalia Przybysz. Dlaczego potrzebują naszej pomocy? W jaki sposób Greenpeace Polska pomaga tym małym bzyczącym stworzeniom? I jak możemy pomóc im pomagać? O tym Katarzyna Jagiełło z Greenpeace Polska oraz ambasadorki akcji "Adoptuj pszczołę" Natalia i Paulina Przybysz oraz Dorota Wellman.

  Wspólnie ze Zbigniewem Zamachowskim i Joanną Kurowską Marcin Prokop, Dorota Wellman i Agnieszka Jastrzębska wspominali tych, którzy odeszli w tym roku.

  Jak być przyzwoitym człowiekiem? Czym jest przyzwoitość? Co na temat przyzwoitości mają do powiedzenia politycy, dziennikarze, a co naukowcy? Sprawdziła to Dorota Wellman, a ich wypowiedzi zamieściła w swojej nowej książce. Co na ten temat ma do powiedzenia dziennikarz Mariusz Szczygieł, a co polityk Barbara Nowacka, goście Dzień Dobry TVN i jednocześnie bohaterowie książki Doroty Wellman? Czy w polityce jest miejsce na przyzwoitość?

  Od października zaczęło obowiązywać we Francji prawo nakazujące oznaczanie zdjęć wykorzystywanych w kontekście komercyjnymi, które poddano obróbce graficznej. Temu, kto nie zastosuje się do nowych przepisów grozi wysoka kara. Co o tym pomyśle i retuszowaniu zdjęć sądzą: dziennikarka Dorota Wellman, projektantka Joanna Przetakiewicz i modelka Marta Dyks? Panie gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Czy zdjęcia Joanny Przetakiewicz wykonane dla Playboya były retuszowane? Czy były zdjęcia, na których Marta Dyks się nie poznała?

  Skąd w podróżniku Aleksandrze Dobie, pierwszym laureacie akcji Dzień Dobry TVN "Pozytywki", tyle energii? Jakie rady i życzenia ma dla Was pozytywnie nakręcony podróżnik? Od czego zaczyna się wielka wyprawa? Zobaczcie, co powiedział nam Pan Aleksander, któremu towarzyszyła wnuczka Olga Doba.

  Poprosiliśmy Dorotę Wellman i Marcina Prokopa o to, by opowiedzieli o założeniach akcji "Pozytywki". Kto może dostać tę nagrodę? Czy Dorota Wellman chciałaby dostać taką statuetkę? Kto kogo nakręca i, dlaczego Marcin, zdaniem Doroty, nic nie rozumie? ;-)

  O związanych z TVN momentach, które zapamiętają na zawsze, Agnieszce Jastrzębskiej opowiedzieli: Omena Mensah, Grzegorz Kajdanowicz, Martyna Wojciechowska, Michał Piróg, Małgorzata Rozenek-Majdan, Marcin Meller, Dorota Wellman, Marcin Tyszka, Magda Gessler, Katarzyna Sokołowska oraz Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska.

  Jak mówi Marcin Prokop, "Dzisiaj święto wszystkich kobiet o najpiękniejszym imieniu świata". Prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman obchodzi imieniny. Z tej okazji, z całego serca życzymy jej wszystkiego najlepszego! Przyłączcie się do życzeń!

  Nasze wakacyjne wydania porannego programu zaczynamy w Kołobrzegu. Razem z Dorotą Wellman i Piotrem Kraśko zapraszamy Was do pięknego Kołobrzegu, który Dorota z Piotrem uwielbiają. Jeśli jeszcze nie byliście w Kołobrzegu, to powinniście koniecznie odwiedzić to miasto. I koniecznie zapraszamy do oglądania programu Dzień Dobry Wakacje! :-)