Dorota Wellman

  Dorota Wellman

  Jutro w Dzień Dobry TVN: masz grubego zwierzaka? Pokażemy Ci, jak go odchudzić. A także powiemy, gdzie szukać miłości oraz kto, jak i dlaczego śledzi każdy Twój krok w centrum handlowym. Warto być z nami jutro o 8.00! Program poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  W kawiarence Dzień Dobry TVN Dorota Wellman rozmawiała z Alżbetą Lenską o książkach dla dzieci. Jaką literaturę wybierają dzieci aktorki: 4-letnia Zosia i 2-letni Antoś? A Wy, jakie książki czytacie swoim dzieciom?

  Rada Polityki Pieniężnej obniżyła stopę referencyjną do rekordowo niskiego poziomu. Dlaczego? Co to oznacza dla kredytobiorców i czy warto brać teraz kredyty? A może jest to pułapka? Na pytania prowadzących Dzień Dobry TVN Doroty Wellman i Marcina Prokopa odpowiedział Paweł Blajer, dziennikarz TVN24 Biznes i Świat.

  W środę w Dzień Dobry TVN: Przemek Kossakowski w poszukiwaniu zaskakujących miejsc. W programie także Polka, która zawstydzi niejednego mężczyznę - w naszym studiu, tuż po powrocie z Ameryki, jedna z najsilniejszych kobiet świata. Ponadto: nie lubisz partnera swojego dziecka? Co zrobić? Zaakceptować czy się odseparować? Zaczynamy jutro o 8.00! Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Prosiliśmy Was o wysyłanie zdjęć, na których widać pierwsze oznaki wiosny. Niektóre z nich prowadzący Dzień Dobry TVN: Dorota Wellman i Robert Kantereit zaprezentowali podczas programu. Dziękujemy wszystkim za nadesłane fotografie. Dzięki nim zrobiło się u nas ciepło i wiosennie.

  Już ponad 300 tysięcy osób polubiło nasz fanpage na Facebooku. Bardzo Wam za to dziękujemy, bo robimy to dla Was! Dziękują Wam za to też prowadzący Dzień Dobry TVN. Zdradzimy, że Dorota Wellman i Marcin Prokop doceniają Wasze poczucie humoru. :-) Zobaczcie, jak Marcin zareagował na niespodziankę przygotowaną przez fanów Dzień Dobry TVN na Facebooku.

  Marcina Prokopa intryguje, gdzie chciałaby zamieszkać Dorota Wellman, gdyby nie mieszkała w Warszawie. Dlatego zapytał ją dziś o to w Dzień Dobry TVN. Przekonajcie się, jakie polskie miasto wybrała! A gdzie i dlaczego zamierza się przeprowadzić Marcin Prokop? Będziecie zaskoczeni...

  Wiemy już, że mężczyzną marzeń prowadzącej Dzień Dobry TVN Doroty Wellman jest tegoroczny zwycięzca rajdu Dakar Rafał Sonik, a jaki zawód męski jest dla niej najseksowniejszy? Wyciągnął to z Doroty Marcin Prokop.

  Gość Dzień Dobry TVN jasnowidzka Dorota Haładyn-Biel twierdzi, że uzdrawia drzewo genealogiczne, uwalnia od negatywnych energii, przepowiada przyszłości i uzdrawia osoby cierpiące na różne schorzenia. Jak wygląda praca z osobami, które do niej przychodzą? Dlaczego twierdzi, że schizofrenia jest opętaniem? Kto jest jej mistrzem? Czy ma dowody medyczne na to, że udało jej się kogoś wyleczyć? Czy udało jej się przekonać do siebie Dorotę Wellman i Marcina Prokopa?

  Prowadzący Dzień Dobry TVN: Magda Mołek i Marcin Prokop pracowali tylko przez jeden dzień, ale - jak dało się zauważyć - te godziny nie były stracone. Co sobie wyznali na koniec programu? Od razu też rodzi się pytanie: czy Dorota Wellman ma szansę odzyskać uczucia Marcina? :)

  Dorotę Wellman przyłapaliśmy w momencie, kiedy była malowana przez Caravaggio Dzień Dobry TVN. Co z tego wyszło? Co o urodzie Doroty sądzi jej przyjaciel Marcin Prokop?

  To już nie pierwszy raz, kiedy para prowadzących Dzień Dobry TVN Dorota Wellman i Marcin Prokop zaskoczyła naszych widzów. W jaki sposób? Do kogo uśmiechał się zalotnie Janek Wróbel? No i w końcu, jaki taniec wymyślił choreograf Marcin Prokop?

  Jan Wróbel już niejednokrotnie okazywał swoją sympatię prowadzącej Dzień Dobry TVN Dorocie Wellman. Tym razem też tak było. Jak zareagował Marcin Prokop? Czy Janek Wróbel wyszedł ze studia żywy? Jak go określiła pogodynka Dorota Gardias?

  Sonia Wesołowska w ubiegłym sezonie była "wodzianką" u Kuby Wojewódzkiego. Wiemy już, że Sonia rozstała się z programem i obecnie poszukiwana jest nowa dziewczyna. Która z dotychczasowych "wodzianek" - według dziennikarki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej - była najlepsza? Jaką propozycję dla Kuby Wojewódzkiego ma Dorota Wellman? Kim jest Nynek?

  Już jutro w Dzień Dobry TVN: jak ułożyć sobie życie po takim ciosie? Karolina Kaczyńska, Karolina Borkowska i Dominika "Wodzianka" Zasiewska o tym, ile kosztuje ciąża i wyprawka dla dziecka. Tylko u nas, kim tak naprawdę jest tajemniczy Lodołamacz oraz m.in.: Ewa Farna, bracia Golcowie i Radek Majdan. Zapraszamy jutro o 8.00! Program poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  W Dzień Dobry TVN psycholog biznesu Miłosz Brzeziński wytłumaczył nam, dlaczego wizytówki są cały czas użyteczne. Jak powinna wyglądać wizytówka prawnika, a jak kogoś, kto pracuje w mediach? Jaki kolor ma "dystyngowana" wizytówka? Czy powinno dopisywać się na wizytówce prywatny numer telefonu i tytuł naukowy? Co na swojej wizytówce może zamieścić Dorota Wellman?

  Jutro w Dzień Dobry TVN: największe błędy w podawaniu dzieciom leków. W programie także: Mateusz Banasiuk, siostry Bohosiewicz i Edyta Olszówka - co wiedzą o miłości? Czy warto zamieniać mieszkanie na dom i jak wybudować dom w cenie mieszania? Co zrobić, gdy teściowa wtrąca się w nasze życie? Bądźcie z nami jutro od 8:00! Zapraszamy w imieniu Doroty Wellman i Marcina Prokopa!

  Wymyślono kolejną akcję, którą już teraz porównuje się do Ice bucket challenge. Na czym polega i czego dotyczy? Które z gwiazd do tej pory wzięły w niej udział? O akcji rozmawiali prowadzący Dzień Dobry TVN Dorota Wellman i Marcin Prokop oraz dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  Prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman stwierdziła, że przyszło jej współpracować z żyrafą. Nie trudno się domyślić, kogo miała na myśli :) Co w związku z tym postanowiła Dorota?

  Jaki mężczyzna podoba się Agnieszce Jastrzębskiej, a jaki Dorocie Wellman? Co obie Panie myślą o Rafale Maślaku? Z kim chciałaby się całować Agnieszka Jastrzębska? O to zapytał ją w Dzień Dobry TVN Marcin Prokop, który zdradził, z jakim mężczyzną chciałby się spotykać, gdyby był kobietą. Będziecie zaskoczeni jego wyznaniem!

  Mężczyźni nie lubią sprzątać. Kobiety także. Jak mówi Dorota Wellman: "My też nie lubimy myć ubikacji". Dlaczego mężczyźni wycofują się z życia rodzinnego? Czy naprawdę nie lubią sprzątać i są zadaniowcami? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Karolina Borkowska, Katarzyna Lengren oraz Piotr Mosak.

  Jak podał portal Wirtualne Media program Dzień Dobry TVN znalazł się wśród liderów na rynku medialnym. Jak wynika z badań jesienią 2014 był najchętniej oglądanym programem śniadaniowym! Tym samym zdeklasował wszystkie inne rozrywkowe pasma poranne. Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami siedem dni w tygodniu.

  Zakończył się casting "Aktorski Diament". W finale znalazło się czterech finalistów, ale tylko jeden z nich okazał się, decyzją jury, prawdziwym aktorskim diamentem i wygrał specjalnie napisaną dla niego rolę w popularnym serialu "Na Wspólnej". Kogo wybrało jury, któremu przewodniczyła aktorka Bożena Dykiel? Zobaczcie, z jakimi zadaniami musieli się zmierzyć uczestnicy!

  Mowa o "Jasonie" i "Kongo" - ten pierwszy parzy Marcinowi w studiu ulubioną kawę, a drugi ją podaje. Zobaczcie drogie panie, dlaczego warto zainteresować się "Jasonem"! :-)

  Niektóre pary, z różnych względów, chcą wziąć ślub zimą. Gość Dzień Dobry TVN - stylista Adam Chowański pokazał trzy nietuzinkowe stylizacje dla zimowych panien młodych. Jak wygląda stylizacja na "wybuchającego łabędzia"? Dlaczego Dorota Wellman ma ostatnio ochotę na rozbieranie kobiet?

  Z badań wynika, że współczesne nastolatki nie potrafią wykonywać prac domowych, takich jak: pranie, gotowanie i prasowanie. Dzieje się tak, ponieważ młodzi ludzie są wyręczani przez swoich rodziców. Czy tak jest w rzeczywistości? Zapytaliśmy o to Klementynę Ross, Igora Leśniewskiego i Jakuba Zdrójkowskiego, którzy zasiedli na kanapach Dzień Dobry TVN. Jakie mają obowiązki w domu? Czy daliby sobie radę, gdyby zostali sami w domu? Jak poradzili sobie z przygotowanym dla nich zadaniem? Którego z naszych gości chcieliby zaadoptować prowadzący Dzień Dobry TVN: Dorota Wellman i Marcin Prokop?