Dorota Wellman

  Dorota Wellman

  Dorota Wellman i Marcin Prokop od 14 lat tworzą jeden z ulubionych duetów widzów Dzień Dobry TVN. Dziennikarka nie ukrywa, że bardzo dużo zawdzięcza swojemu redakcyjnemu koledze, bez którego nie wyobraża sobie już występowania na wizji. Z rozmowy dowiedzieliśmy się także, jak wglądają poranki Doroty Wellman, tuż przed pracą. - Wstaję o 4:00, czyli wtedy, kiedy normalni ludzie nie wstają - usłyszeliśmy.

  Nie milkną echa opublikowania przez Trybunał Konstytucyjny uzasadnienia wyroku w sprawie aborcji. W październiku sędziowie uznali, że prawo do usunięcia ciąży w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu jest niezgodne z ustawą zasadniczą. Środowa publikacja uzasadnienia spowodowała, że protestujący po raz kolejny wyszli na ulice polskich miast. Swojego oburzenia nie kryje także prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman.

  Anna Pietrzak-Gryc wyrabia pierniki, które są znane na całym świecie. Nie tylko wybornie smakują, ale również wyglądają jak małe dzieła sztuki. O swoim pomyśle na biznes oraz idealnym przepisie powiedziała Dorocie Wellman. W naszym studiu pani Ania zdradziła natomiast, jak można pięknie ozdobić pierniki.

  Dorota Wellman od lat jest wierna swojej fryzurze - krótkiemu cięciu, ale z pazurem. Nasza dziennikarka nie należy więc do grona kobiet, które eksperymentują ze swoim wyglądem. Jednak dzięki styliście fryzur, Łukaszowi Urbańskiemu mogliśmy zobaczyć ją w zupełnie nowym wydaniu. W programie Sandra Hajduk pochyliła się nad tematem "metamorfoz".

  Jucelino Nobrega da Luz jest uważany za jednego z najbardziej wiarygodnych i znanych jasnowidzów na świecie. Przewidział m.in. śmierć księżnej Diany w wypadku samochodowym, pożar katedry Notre Dame w Paryżu i ataki terrorystyczne na Sri Lance. Działa także jako spirytystyczny uzdrowiciel, był duchowym doradcą wielu celebrytów, polityków i kreatorów mody. O swoim darze opowiadał w rozmowie z Dorotą Wellman.

  Maja Ostaszewska jest osobą, dla której przestrzeganie praw człowieka jest niezwykle ważne. Stąd aktorka bardzo często angażuje się w akcje mające na celu ich ochronę. Niestety z powodu przebytego zakażenia koronawirusem nie mogła uczestniczyć w piątkowym proteście związanym z wyrokiem TK dotyczącym aborcji. Dorota Wellman poprosiła ją jednak o komentarz do obecnej sytuacji w naszym kraju. Jak czuje się aktorka po Covid-19?

  Łączy je niezwykła więź, mimo 19-letniej różnicy wieku i odległości. Choć jedna mieszka w Warszawie, a druga w Poznaniu, Dorota Wellman i Marta Klepka szybko stały się prawdziwymi przyjaciółkami. Teraz wspólnie napisały poruszającą książkę, aby pokazać, że takie relacje zaskakują nas w nieoczekiwanych momentach i uświadomić, że nigdy nie jest na nie za późno.

  Koniec sezonu to dla każdego programu telewizyjnego czas podsumowań. Ale to także początek nowego i zapowiedź nadchodzących zmian. Już w najbliższą sobotę Marcin Prokop odwiedzi studio Dzień Dobry TVN, lecz nie poprowadzi programu. Tym razem zobaczycie go wyjątkowo w roli gościa, który ma do przekazania swoim fanom kilka ważnych informacji związanych z jego obecnością na antenie TVN.

  Dorota Wellman i Marcin Prokop postanowili wyrzeźbić swoje maślane baranki! Zobaczcie jak "wystrugać świątecznego baranka". Czym charakteryzuje się baranek z obrony terytorialnej? Które dzieło bardziej przypadło Wam do gustu - "skudłacony" baranek w wersji Doroty, czy "artystyczny" wg Marcina?

  Kiedyś 16, a teraz 3 - tyle na 100 hektarów przypada w Polsce zajęcy. Prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman odwiedziła parę, która je hoduje i wypuszcza do lasu, aby przyszłe pokolenia nie musiały oglądać ich w zoo. Ile do tej pory wypuścili zajęcy? Czym różnią się one od królików? W warunkach naturalnych króliki mieszkają w norkach, a zające?

  Zbliżają się wybory samorządowe, w których zamierzają startować Dorota Wellman i Marcin Prokop. Obiecują swoim wyborcom między innymi: metro w Sochaczewie, bursztyny z dzikich plaż dla każdego i chodzenie tylko prawą stroną. Co jeszcze deklarują? Swój program wyborczy przedstawili w Dzień Dobry TVN. Natomiast nasz reporter Filip Chajzer sprawdził, jakie plakaty przygotowali na te wybory konkurenci Doroty i Marcina.

  Karolina Sołowow jest córką jednego z najbogatszych Polaków i żoną znanego sportowca Rafała Sonika. Jest też przewodniczącą rady Fundacji "Fabryka marzeń" wspierającej mniej zamożne rodziny. Jedną z podopiecznych organizacji jest Pani Edyta Piątek. W jaki sposób pomogła jej fundacja? Sprawdziła to prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman.

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN coraz bardziej popularna u rozwodzących się par. Co trzeba widzieć o naprzemiennej opiece? Następnie tuż po porodzie synka Odeta Moro. W programie także historia Polki, która żyje u boku hinduskiego arystokraty. Na koniec prosto z Los Angeles siostry Oliferuk, które podbiły amerykańskie Top Model. Zapraszamy!