Dorota Wellman

  Dorota Wellman

  Adoptuj zakonnicę - dlaczego siostry zakonne potrzebują takiej pomocy? W programie także: zazdrość- kiedy trzeba ją leczyć, oraz człowiek, którego nazwano "ludzkim pączkiem" - jak się chudnie, gdy ważysz prawie 300 kilogramów? Zapraszamy jutro od 8:00. Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Jutro w Dzień Dobry TVN: kulisy największego transferu w polskim footballu, czyli Robert Lewandowski w najlepszej drużynie świata. Podglądani przez własne laptopy - jak uchronić się przed wirtualnym włamaniem? W programie także: na planie nowego teledysku Margaret. Ponadto: Jerzy Owsiak i Edyta Herbuś przed Wielkim finałem WOŚP. Zapraszamy od 8.00.

  Z zawodu jest elektrykiem, który lubi... patrzeć w gwiazdy i marzyć. Mówi o sobie, że jest właścicielem całego wszechświata. Gwiazdy sprzedaje po blisko 50 dolarów, 100 planet po 100 dolarów, a czarną dziurę za 13 milionów dolarów. Ma orzeczenie norweskiego sądu, że to co robi, czyli sprzedaż kosmosu w kawałkach, jest całkowicie legalna. Dorota Wellman rozmawiała z Mariuszem Białkiem, sprzedawcą gwiazd. Kto z Was chciałby dostać w prezencie gwiazdkę z nieba? :)

  Przy utworze "Bądź blisko" zespołu Sound'n'Grace zwyczajnie nie da się stać w miejscu :) Zobaczcie tańczącego Marcina, Dorotę, Annę Starmach i "Kowala" :)

  Dorota Wellman i Marcin Prokop w otoczeniu książęcej pary - Kate i Wiliama. W studiu Dzień Dobry TVN wszystko jest możliwe! Ile trwa wykonanie marionetki na wzór człowieka? Bea Ihnatowicz, artystka, która wykonuje marionetki, opowiedziała o tej pracochłonnej sztuce. Podoba się Wam marionetka Doroty Wellman i Marcina Prokopa? :)

  W Krakowie jest taka rodzina, która od 20 lat zbiera zabawki. Ma tych zabawek w swojej kolekcji 40 tysięcy. A wartość niektórych z nich jest szacowana nawet na kilkaset złotych. Dorota Wellman spotkała się z kolekcjonerem zabawek Panem Sosenko. Z jakiego eksponatu są najbardziej dumni? Zobaczcie tę niezwykłą kolekcję!

  10 tysięcy złotych do wydania w cztery godziny na co tylko dusza zapragnie. Ta bajka spełniła się trzydziestu uczestnikom konkursu, którzy napisali do złotej rybki. Jakie były ich największe marzenia i na co przeznaczą wygraną? Od czego specjalistką były: Dorota Wellman, Zosia Ślotała i Anna Nowak - Ibisz?

  28 listopada 2013 roku - to bardzo ważna w historii programu Dzień Dobry TVN data. Dziś świętujemy 2000 odcinek programu!!! Zobaczcie, co działo się w studio podczas jubileuszowego programu!

  Dziś 2000 odcinek Dzień Dobry TVN. Codziennie witamy Was sporą dawką informacji i dowcipu. Cztery pary najlepszych prowadzących, studio usytuowane w sercu Warszawy, najjaśniejsze gwiazdy na firmamencie sławy oraz gorące tematy, także polityczne i społeczne. Bez Was byśmy nie istnieli! Dziękujemy, że jesteście z nami! ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

  Anita Lipnicka wspomina także byłego menadżera. Anna Czartoryska szczerze o Piotrze Adamczyku. Czy życzy mu szczęścia z nową partnerką? O tym - dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jerzy Owsiak zdradzi cel kolejnego finału WOŚP, charyzmatyczny Filip Mettler i premiera jego najnowszego teledysku. W programie także: pierwszy polski girlsband w historii naszego kraju - Filipinki, czyli jak wyglądał show-biznes w czasach PRL. Zapraszamy jutro od 8:00. Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Jak zmieniał się ideał piękna na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat? Czy istnieją uniwersalne kanony piękna? O tym m.in: Karolina Korwin-Piotrowska, Piotr Zachara, Agustin Egurrola.

  Najbardziej znienawidzony zawód świata. Większość z nas irytują i wprawiają w nerwowy nastrój. Telemarketerzy nie mają łatwego zajęcia. Dlaczego decydują się na taką pracę? Czy godnie zarabiają i co sprzedają nasi goście? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: telemarketer roku Rafał Kołodziejczyk oraz telemarketerka Aneta Wasikowska.

  Dorota Wellman spotkała się z Pauliną Młynarska i jej córką Alicją Neumann. Dziś premiera ich wspólnej książki: „Kochaj i rozmawiaj". Jak wyglądała ich pierwsza rozmowa o "tych sprawach"? W jakim wieku była Ala, kiedy pierwszy raz zapytała o seks? Co miał ilustrować wyścig plemników, który narysowała matka córce?

  Oczywiście, że nie! :) Dziś Dorota Wellman obchodzi imieniny! Zobaczcie Marcina śpiewającego „Sto lat” oraz bukiet pięknych kwiatów dla Doroty od Marcina i całej redakcji Dzień Dobry TVN! Dołączcie się do życzeń!

  Na scenie Dzień Dobry Wakacje – najnowszy utwór jednej z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia Aleksandry Jabłonki. Jak Wam się podoba?

  Jaki jest fenomen tych klapek? Klapki Kubota wracają do łask! Jak je nosić? Zobaczcie, jak w tych klapkach wygląda Marcin Prokop i Dorota Wellman :)

  Dzięki nim turyści przyjeżdżający do Krakowa mogą przenieść się w czasie i poczuć na własnej skórze, jak żyło się ludziom w PRL-u. Razem z Crazy Guides, w Nowej Hucie, Dorota Wellman na chwilę przeniosła się w czasy PRL. Czy to była podróż sentymentalna? A czy Wy tęsknicie za PRL-em? Od kogo Dorota dostała goździki? Czy podróż trabantem była emocjonująca? Jak smakuje kawa "plujka" i, jak zareagowała Dorota Wellman na widok meblościanki?

  Co zajadają na planie Dzień Dobry TVN w trakcie programu nasi prowadzący: Dorota Wellman, Jolanta Pieńkowska, Marcin Prokop i Robert Kantereit? Pamiętajcie, że w tygodniu, czyli od poniedziałku do piątku, budzimy Was o 8:00! Bądźcie z nami! :)

  Dorota Wellman tak lubi zwierzęta, że nie mogła się powstyrzymać i zaczęła się bawić na planie programu Dzień Dobry TVN ze szczeniakiem Vincentem Vegą. Zobaczcie, co stało się ze scenariuszem programu! :)

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z Dorotą Wellman i Pauliną Młynarską. Ich wspólna książka "Kalendarzyk przedmałżeński", która powstała w wyniku "niedogadania", wreszcie ujrzała światło dzienne. Kiedy zaczęła się ta ważna pogawędka?

  Zamyślony Marek Kondrat, Dorota Wellman do zjedzenia:), wyścig z czasem, amator kwaśnych jabłek, jak dwie krople wody i łowca talentów. Zobaczcie kolejne fotostory. Kto jest jak wino - straszy tym lepszy?

  Połączyła ich praca, a potem przyjaźń. Mieszkają daleko od siebie, więc zaczęły pisać maile. To była jedyna forma kontaktu. Tak powstała ich wspólna książka „Kalendarzyk niemałżeński”. Gośćmi w TVN Cafe były Dorota Wellman i Paulina Młynarska.

  Anna Myszkowska projektuje opaski dla dzieci malych i dużych. Pierwszą opaskę na głowę zrobiła dla swojej córeczki. Znajomym bardzo jej opaska się spodobała i tak Pani Anna zaczęła robić opaski dla innych. Jak Wam się podoba Dorota Wellman w opasce na głowie?