Dorota Wellman

  Dorota Wellman

  Co Jan Nowicki robi w Kielcach? Czy to prawda, że do Kielc przyjechał za miłością? - Spotkałem kogoś, kto obudził we mnie jeszcze raz serce, kto obudził we mnie jeszcze raz chłopca, kto jest kolejną - i mam nadzieję - ostatnią nadzieją - zdradził Dorocie Wellman Jan Nowicki. Czy czuje się szczęśliwym człowiekiem? Czy teraz chce być literatem?

  Pewnie nieraz zdarzyło się Wam, że po wypraniu skarpetek w pralce brakuje Wam jednej skarpetki. Dlaczego skarpetki giną w praniu? Co zrobić, by nie gubić skarpetek? - Skarpetki niełatwo jest uporządkować, bo każda z nich żyje swoim własnym życiem, ma swoją osobistą indywidualność, niby bliźniaki, ale jednak zupełnie różne - zauważa Marcin Prokop, który przyznaje, że w swojej pralce znajduje "elementy cudzej bielizny". O pomoc poprosiliśmy Marię Ernst-Zduniak, zawodową declutterkę. Jaką teorię na temat skarpetek ma Dorota Wellman? Co z pojedynczymi skarpetkami robi Marcin Prokop?

  Dorota Wellman i Marcin Prokop postanowili się zabawić aplikacją, która robi ostatnio furorę wśród internautów. Aplikacja porównuje nasze twarze z twarzami różnych postaci w muzeach. Twarz Marcina Prokopa została porównana przez aplikację do twarzy sułtana imperium osmańskiego. - Jako sułtan (...) byłem całkiem porządny, ale niestety, jak wynika z historii, żyłem tylko 38 lat. Już jestem na minusie - mówi Marcin Prokop. Jak myślicie, do kogo jest podobna Dorota Wellman?

  W czwartek w Dzień Dobry TVN Dereszowska i Bosacka o tym, jak uczyć dzieci tolerancji, historia pewnego zdjęcia, jak jego bohaterowie odnaleźli się po 30 latach. W programie także modelka, która sławę wykorzystuje do niesienia pomocy innym, a na koniec Qczaj! Bądźcie jutro z nami od samego rana :)

  W gnieździe kraski nie ma ładu ani składu. Mało tego, pisklęta tego ptaka wychowują się na warstwie kału. Jakie inne zwierzęta nie przywiązują wagi do porządku? Czy rzeczywiście jest wśród nich świnia? Czym się różnią nory lisów od nor borsuków? W których są łazienki? O czyścioszkach i brudaskach w świecie zwierząt - z biologiem i fotografem przyrody Łukaszem Bożyckim - rozmawiała prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman.

  Pierwszy powakacyjny program Dzień Dzień Dobry TVN był absolutnie wyjątkowym wydaniem. Pierwszy raz w trzynastoletniej historii programu wszyscy prowadzący, w jednym studiu, poprowadzili wspólnie program. Zobaczcie, co działo się w weekend w studiu Dzień Dobry TVN w felietonie przygotowanym przez dziennikarkę Agnieszkę Jastrzębską.

  Wakacje, wakacje i ... po wakacjach. Jak Wam minęły te dwa miesiące? Gdzie byliście? W studiu Dzień Dobry TVN o swojej niesamowitej wyprawie opowiedziała Kinga Rusin, a co na urlopie robił Piotr Kraśko? Zobaczcie!

  Pozytywki Dzień Dobry TVN to wyróżnienie dla tych, którzy swoją energią, pasją, optymizmem i sercem dzielą się z innymi, wspierając, pomagając i wywołując uśmiech na twarzy. Dziś przypominamy Państwu naszych dotychczasowych laureatów. Dziękujemy im z całego serca za to jacy są!

  To już dziś. Zaczynamy nowy sezon Dzień Dobry TVN. Po raz pierwszy w historii naszego programu, dzisiejszy odcinek poprowadzą WSZYSCY nasi prowadzący. Gdzie byli na wakacjach? Jakie niespodzianki przygotowaliśmy dla naszych widzów? Zobaczcie!

  Bądźcie z nami w sobotni poranek. Zaczynamy o 8.00! Tego jeszcze nie było! Program poprowadzą wszyscy nasi prowadzący. Obudzą Was: Kinga Rusin, Magda Mołek, Anna Kalczyńska, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Piotr Kraśko, Marcin Meller i Andrzej Sołtysik. W programie Tom Odell i Alice Merton w duecie. Artyści przyjechali do Polski specjalnie dla DDTVN! Domniemany syn Michaela Jacksona w Dzień Dobry TVN! Specjalnie dla nas Brandon Howard o powiązaniach z królem popu i relacjach z jego rodziną. Oprócz tego Urszula Dudziak po raz pierwszy z narzeczonym. Przyjdźcie na róg Hożej i Marszałkowskiej. W naszej kawiarence takie gwiazdy jak: Pectus, Wojtek Łuszczykiewicz, 4DREAMERS, Natalia Nykiel, Sarsa, Blue Cafe i Patryk Kumór. Będziecie mieli okazję z nimi porozmawiać i zrobić zdjęcie. Zostańcie z nami do końca, ponieważ po programie na rogu Hożej i Marszałkowskiej koncert zespołu Video! Tego nie będzie w programie :)

  Niedawno przeszła poważną operację mózgu. Dziś powoli dochodzi do siebie. "Bombę poczułam w głowie. Pękł tętniak w głowie (...) Nie wiedziałam co się dzieje, leżałam na podłodze. Próbowali do mnie mówić, to przestało do mnie docierać..., a potem nie pamiętam już nic". O operacji, dzieciach, miłości i jej "porażającym optymizmie" z Alżbetą Lenską rozmawiała Dorota Wellman.

  W czwartek w Dzień Dobry TVN Katarzyna Pakosińska i Olga Borys zdradzą kobiece patenty, jak przetrwać mundial i nie zwariować. Oprócz tego, co można wyczytać z ręki? Na naszej scenie dawno niewidziany Krzysztof Kiliański. Zapraszamy!

  Po wczorajszym sparingu polskich piłkarzy z reprezentacją Litwy prowadzący Dzień Dobry TVN mieli sporo przemyśleń. Jakie zagranie Grzegorza Krychowiaka podobało się Marcinowi Prokopowi? Czy Dorota Wellman była zadowolona z gry swojego ulubieńca - Kuby Błaszczykowskiego i co się - według niej - najbardziej zużywa podczas meczu polskich piłkarzy? Zobaczcie :)

  Tych roślin nie trzeba podlewać, a kwitną i pięknie wyglądają przez cały rok. To propozycja dla tych, którzy lubią zieleń, a nie mają zbyt wiele miejsca. Oto balkon, jak mówi Dorota Wellman, dla leniwych! Znajduje się on w centrum Warszawy.

  We wtorek w Dzień Dobry TVN doradzimy paniom, jak mieć piękną szyję bez względu na wiek. Oprócz tego: luz i kobiecość do kwadratu, czyli styl boho według Eweliny Rydzyńskiej. W programie także podejrzymy, jak wygląda dzień z życia Chasydów oraz co czuje kobieta, gdy dowiaduje się, że jej mąż jest gejem! Bądźcie z nami!

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: sprawa Tomasza Komendy znów na wokandzie. Czy jest szansa na znalezienie winnych, przez których Komenda spędził niesłusznie w więzieniu kilkanaście lat? Oprócz tego makijaż ślubny w wykonaniu Marty Gąski. Porozmawiamy również o tym, dlaczego ludzie chcą wierzyć w życie pozaziemskie.

  Dorota Wellman wybrała się do Niemiec, nieopodal Drezna, by spotkać się z polską rzeźbiarką Małgorzatą Chodakowską. Do Drezna przywiodła rzeźbiarkę miłość. Tu tworzy swoje niezwykłe rzeźby z brązu, które ożywia wypływająca z nich woda. - Jeśli chciałabym, żeby ktokolwiek rzeźbił kobiety, to powinna być pani - tak Dorota Wellman zwróciła się polskiej rzeźbiarki. Jaką rzeźbę, autorstwa Małgorzaty Chodakowskiej, Dorota Wellman lubi najbardziej? Czy fontanny Chodakowskiej znajdują się w Polskich miastach? Dlaczego nie lubi rozstawać się ze swoimi rzeźbami? I dlaczego tak bardzo fascynuje ją ludzkie ciało, które jest przedmiotem jej prac?

  W schronisku na Paluchu jest wiele wspaniałych futrzaków spragnionych miłości i własnego kąta. Wśród nich są: pożeracz parówek Bąbel, młoda duchem Szansa, gangsta Maxio, uwielbiająca romanse Kropeczka, całuśny Amor oraz kochająca modę i czerwone dywany Bianca. Zostaniesz ich drugą połówką? :) Pieski zaprezentowali prowadzący Dzień Dobry TVN Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN zaczynamy na warszawskiej Pradze. Dlaczego tamtejsze wrony zaczepiają ludzi i inne zwierzęta? Oprócz tego najlepszy sposób na gładkie nogi, czyli depilacja nie tylko dla kobiet. Porozmawiamy również o gotowych daniach - żywieniowej drodze na skróty. W programie także najseksowniejsza babcia na świecie. Czy zdradzi nam swój sekret?

  Na wrocławskich ulicach można spotkać krasnale. Jednym z ich ojców jest rzeźbiarz Piotr Makała. Artystę postanowiła poznać Dorota Wellman. Mężczyzna pokazał prowadzącej Dzień Dobry TVN, jak "rodzi "się" krasnal. Czym charakteryzują się jego krasnoludki? Kto je projektuje?

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN sprawdzimy, dlaczego Bartosz Opania zdecydował się na kurs wojenny. Rozpoczął się sezon przyjęć pod chmurką. Dowiemy się, jak udekorować stół. W programie także zdradzimy wszystkie wady znaków zodiaku. Zapraszamy przed telewizory!

  Na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie na dobre zadomowiła się wrona. Jak się tam dostała? Czy to prawda, że od czasu do czasu podkrada coś pasażerom? Próbowano ją odłowić? Na warszawskie lotnisko wybrała się prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman.

  W piątek w Dzień Dobry TVN: Ewa w stroju Adama, czyli 40-letnia studentka, która złagodziła pazur pod wpływem naszego stylisty. W programie także nietypowy transfer. Maja Salamon ze światowych wybiegów przeniosła się do kuchni jednej z warszawskich restauracji. Oprócz tego: odwiedzimy wrocławską knajpkę, gdzie można zjeść oraz się zdrzemnąć. Sprawdzimy także, co słychać u Matyldy Damięckiej.

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: interesujące historie... pacjentka, która sfałszowała wyniki badań, by wymusić wycięcie zdrowego żołądka. Czym jest zespół Münchhausena? W programie także: mężczyzna, który dzięki aplikacji randkowej stał się podróżującym za darmo seksturystą. Oprócz tego: wraz z nadejściem wiosny sprawdzamy skuteczność oczyszczających diet, a potem wraz z Martą Gąską pokazujemy, jak z pomalowanych ust zrobić najpiękniejszy akcent makijażu. Bądźcie z nami jutro od 8:00!

  W środę w Dzień Dobry TVN: Dorota Wellman w duecie z Filipem Chajzerem! A także: Shakin' Stevens - muzyczna ikona lat 80. Skąd wziął swój pseudonim i dlaczego na scenie zawsze ma białe buty? W programie także: niezła jazda - Marcin Sawicki jako pasażer jednego z najlepszych drifterów na świecie. Czym zakończyła się ta przejażdżka? Oprócz tego: pies, który nie tylko podaje łapę, ale również telefon, zdejmuje skarpetki i zamyka drzwi! A potem: nie tylko dla otyłych... Komu jeszcze mogą pomoc operacje bariatryczne? Bądźcie z nami w środę od 8:00!

  Kilka dni temu Dorota Wellman obchodziła urodziny. Razem z Rafałem Sonikiem, przyjacielem Doroty, przygotowaliśmy dla prowadzącej Dzień Dobry TVN urodzinową niespodziankę. Rafał Sonik porwał naszą Dorotę i zawiózł ją na lotnisko. Tam czekała już pilotka awionetki Paulina Mazgała, która zabrała Dorotę Wellman w podniebną podróż. Co więcej, przekazała Dorocie stery! Zobaczcie, jak prowadząca Dzień Dobry TVN zareagowała na tę niespodziankę?

  W ostatnim Rajdzie Dakar Rafał Sonik uległ wypadkowi, sportowiec poważnie złamał nogę. Przez wypadek Rafał Sonik musiał zakończyć rajd. Teraz czeka go długa rehabilitacja. Czy myśli już o powrocie na quada? Na Dakarze Sonikowi towarzyszyła jego partnerka Karolina. Czy nie tęskniła na synkiem? I jak Rafał Sonik odnajduje się w roli taty małego Gniewka? Rodzinę Soników odwiedziła Dorota Wellman.