Dorota Wellman

  Dorota Wellman

  Na molo w Sopocie Bartek Jędrzejak spotkał się z Dorotą Wellman. Opowiedziała, jak spędza sylwestra i złożyła Wam życzenia. Dla widzów Dzień Dobry TVN miała serdeczniejsze życzenia niż dla polityków...

  Jakie życzenia świąteczne ma dla widzów Dzień Dobry TVN Pierwsza Damy RP Anna Komorowska i Agnieszka Jastrzębska? Czego życzy politykom Marcin Prokop? Komu nie chce składać życzeń Dorota Wellman?

  Jutro w Dzień Dobry TVN: Filip Chajzer na firmowym śledziku, Agnieszka Jastrzębska na przygotowaniach do góralskiej Wigilii u Bachledów - Curusiów. W programie także: świąteczne spotkanie z Krzysztofem Rutkowskim i jego rodziną. Zapraszamy na wigilijną środę z Dzień Dobry TVN.

  Pojawiły się plotki, że Sara Boruc marzy o kolejnym dziecku. Czy jest to prawda? Czy o tym samym marzy jej mąż - Artur Boruc? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. W jakim piłkarzu kochała się Dorota Wellman, w jakim Marcin Prokop? :)

  Święta tuż-tuż i Dorota z Marcinem postanowili złożyć naszym widzom życzenia. Jak zwykle w ich przypadku - niebanalne. A Wy czego życzycie Dorocie i Marcinowi? Piszcie w komentarzach!

  Film "Ida" zdobył kolejne nagrody. Jakie? Czy polski obraz ma szansę na Oscara? O szansach na nagrodę Akademii Filmowej rozmawiali w Dzień Dobry TVN Dorota Wellman, Marcin Prokop i Agnieszka Jastrzębska.

  Prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman udowodniła dzisiaj, że powiedzenie: "Na przyjaciół zawsze można liczyć" jest trafne w jej przypadku. Co zrobiła, aby przywrócić sprawność Marcinowi Prokopowi? Macie takich przyjaciół? :)

  Ród Pellowskich zajmuje się wypiekaniem chleba od pokoleń. W 1947 roku z Wejherowa do zrujnowanego Gdańska przybyli piekarze Stanisław Pellowski i jego syn Józef. Dziś firmę Piekarnia - Cukiernia "Pellowski" w Gdańsku prowadzi razem z rodziną Grzegorz Pellowski, który 23 lata temu przejął ją po ojcu Józefie. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli Grzegorz Pellowski, Jakub Pellowski, który pracuje w rodzinnej piekarni oraz Łukasz Pellowski. W filmie Andrzeja Wajdy "Wałęsa. Człowiek z nadziei" zagrali słynnych piekarzy, a Dorota Wellman tramwajarkę. Jak to się stało, że wystąpili w filmie Mistrza?

  We Wrocławiu w Centrum Technologii Audiowizualnych, z dyrektorem placówki Robertem Banasiakiem, spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. To tam wykonuje się mrówcza prace - renowację kostiumów z legendarnych filmów między innymi ze "Stawki większej niż życie" oraz z "Czterech pancernych i psa". W przyszłym roku będzie można podziwiać je w stanie prawie idealnym.

  Kto ma szansę na to, by spróbować swoich sił w serialu "Na Wspólnej"? Zobaczcie, jak idą nasze poszukiwania "aktorskiego diamentu"? Kto najlepiej wypadł w eliminacjach? Czy aktorzy-amatorzy denerwują się przed egzaminem? Kto zasiadł w jury i jakie scenki musieli odegrać kandydaci?

  Dorota Wellman, Bożena Dykiel i Joanna Jabłczyńska przeglądają już CV kandydatów na aktorów. Pierwszy etap castingu "Szukamy aktorskiego diamentu" za nimi! Zobaczcie, jak się bawiły i kto przypadł im do gustu. I co z tym wspólnego ma "mendoza"? Czy jury znalazło już pierwsze aktorskie diamenty, które staną się w przyszłości prawdziwymi brylantami?

  W piątek w Dzień Dobry TVN: na naszych kanapach Thomas Anders - legendarny wokalista Modern Talking o tym, dlaczego lubi wracać do Polski. W programie także genialny nastolatek z Poznania, który nie ma jeszcze matury, a już pracuje w Wiedeńskiej Akademii Nauk - jak mu się to udało? Oraz były doradca Putina, który pewnego dnia powiedział "NIE" przywódcy Rosji. A także, jak reagują ludzie, gdy są świadkami przemocy? Pokażemy wyniki naszej prowokacji dziennikarskiej. Zapraszamy jutro o 8:00! Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Występowała w różnych miejscach... na małych i dużych scenach, ale nigdy nie śpiewała publicznie w windzie! Zobaczcie, co zaśpiewała Kasia Stankiewicz i jak zareagowali na nią ludzie. W najbliższą niedzielę przekonacie się, jakie gwiazdy przyłączyły się jeszcze do naszej akcji. Bądźcie z nami od 8:30! Nie możecie tego przegapić!

  Wojtek Kardyś chciał wystąpić w Dzień Dobry TVN. Postanowił więc przygotować akcję, która dałaby mu szansę na pojawienie się u nas. I udało mu się! Co dokładnie zrobił? Czy na co dzień jest też tak skuteczny i przebojowy? Co szalonego chciałby jeszcze zrobić? Jakie zadanie dali mu do wykonania prowadzący Dzień Dobry TVN: Dorota Wellman i Marcin Prokop?

  Dorota Wellman ma inną termoregulację niż Marcin Prokop. Dorocie jest cały czas gorąco, a Marcinowi zimo. Są takim meteorologicznym yin i yang. Ile stopni jest w studiu Dzień Dobry TVN? Przekonajcie się!

  W książce "Ja nie mogę być modelką?" Dorota Wellman udowadnia, że każda z nas, bez względu na rozmiar, może wyglądać modnie i elegancko. Pokazuje również, jak każda z nas może odnaleźć w sobie piękno. Jak polubić samą siebie? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to gwiazdy, które pojawiły się na premierze książki.

  Są bardzo skromni, dlatego sami nie będą się chwalić. Ale my możemy to zrobić! Dorota Wellman i Marcin Prokop napisali książki. Ona książkę "Ja nie mogę być modelką?!" o modzie , a On książkę "Jego Wysokość Longin" o swoim dzieciństwie. Co o książce Prokopa myśli Agnieszka Chylińska?

  „Wyznania hieny” to książka dziennikarza Piotra Mieśnika, który przez 7 lat pracował w tabloidzie. Pieniędzmi zagłuszał wyrzuty sumienia. Teraz demaskuje prasę brukową, a przy okazji ludzi z pierwszych jej stron. Jak nazywano w brukowcu polityków? W którym momencie odezwało się w nim sumienie? Jak to się robi, że dociera się do znanej osoby, która jest w szpitalu? Czy mieli swoich informatorów i czy im płacili? Za kogo przebierali się fotoreporterzy, by dotrzeć do swojej "ofiary"? Czy tabloidy kłamią? Kim są "ryje"?

  Jutro w Dzień Dobry TVN: najpiękniejsza mieszkanka polskiej wsi wybrana! Małgorzata Cebula laureatką konkursu "Jagna 2014", a Agnieszka Jastrzębska sprawdziła, które polskie gwiazdy trzymają swoje nagie zdjęcia w telefonach. Jan Hartman o kontrowersjach, które wzbudził jego wpis na blogu. Czy Polacy są gotowi na dyskusję o kazirodztwie? Bądźcie z Dzień Dobry TVN jutro od 8:00! Zapraszają: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Jutro w Dzień Dobry TVN: Sabina Jeszka na scenie, kuchnia brytyjska w wykonaniu Kevina Aistona. Ponadto: Daniel Olbrychski o Potopie oraz Renata Zarębska, Mamed Khalidov i Xawery Żuławski. Odwiedzimy też plan norweskiego morning show i przeprowadzimy wywiad z Kliczko. Wyjaśnimy fenomen japońskich lolitek. W programie także: kurs pierwszej pomocy dla pupila. A także: odpadł z Top Model, jakie ma teraz plany? Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Blogerka modowa Julia Kuczyńska - "Maffashion" była gościem Dzień Dobry TVN. Najpierw spotkała się w Wami na czacie, a potem zadawali jej pytania Dorota Wellman i Marcin Prokop. Dlaczego informuje wszystkich o tym, że ma wiele rzeczy za darmo? W jakim wieku się usamodzielniła? Jak się zarabia na blogu? Czy praca sprawia jej przyjemność? Czy "Maffashion" choruje na anoreksję?

  Postrzega się przede wszystkim jako człowiek piszący. Dotyka ludzi i ich poglądy do żywego. Czasem nawet jego znajomi odsądzają go od czci i wiary. Nie oszczędza Terlikowskiego i Chazana. Mówi, że nie jest człowiek partyjnym. Jak daleko mu jest do kościoła i wartości chrześcijańskich? W studiu Dzień Dobry TVN Andrzej Saramonowicz opowiedział o filozofii, wierze, polityce, muzyce, sztuce, literaturze, czyli o fundamentalnych wartościach każdego inteligentnego człowieka.