Barbara Kurdej - Szatan

  Barbara Kurdej - Szatan

  Pracuje nad swoją płytą, a ta piosenka jest zapowiedzią tej płyty. Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Życie zmieniasz w sen", wystąpił Rafał Szatan. Piosenkę zadedykował żonie Barbarze Kurdej-Szatan. A nam zdradził, jak spędzili walentynki? Posłuchajcie tej romantycznej piosenki.

  Barbara Kurdej-Szatan, Monika Olejnik, Tomasz Ziółkowski, Joanna Jarmołowicz, Olga Bończyk, Wojciech Kępczyński, Jan Traczyk, Zofia Nowakowska, Robert Rozmus... to tylko kilka gwiazd, które pojawiły się na premierze musicalu "Piloci". Sztuka napisana została specjalnie dla teatru Roma. W dniu premiery na miejscu pojawiła się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jakie emocje towarzyszyły pierwszemu spektaklowi i czy aktorzy otrzymali owacje na stojąco?

  Jak każda mama Barbara Kurdej-Szatan jest zakochana w swojej córeczce. Czy Hania pójdzie w ślady mamy? Czy ma już za sobą debiut? Odpowiedź na to pytanie zna kronikarka życia Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Każdy z nas ma w życiu swoje wzloty i upadki. Dotyczy to również gwiazd. Lubimy się chwalić sukcesami, a co z porażkami? W jakich momentach gwiazdy nie chcą aby o nich mówiono? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Karolinę Malinowską, Omenę Mensah, Violę Kołakowską, Romę Gąsiorowską, Agnieszkę Włodarczyk, Barbarę Kurdej-Szatan, Weronikę Książkiewicz i Tomasza Olejniczaka.

  Boreliozę musiała zdiagnozować sobie sama. Jak z nią teraz walczy? Jakie ma rady dla ugryzionych przez kleszcza? Dlaczego lekarze nie potrafią diagnozować i leczyć boreliozy? Z Barbarą Kurdej-Szatan rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zaczynamy nowy cykl "Loża modowa". Mateusz Hładki wspólnie z Dawidem Wolińskim i Joanną Przetakiewicz ocenili stylizacje, w jakich w minionym tygodniu pokazały się "na ściankach" gwiazdy. Kto zasłużył na "+", a kto zdecydowanie nie trafił w gust naszych jurorów? Dziś "na tapetę" trafiły: Jessica Mercedes, Karolina Gilon, Tamara Arciuch, Barbara Kurdej-Szatan, Monika Zamachowska, Marietta Żukowska, Katarzyna Żak i Sylwia Gliwa.

  Mężczyzna wysoki czy niski? Muskularny czy smukły? Kobieta o wybujałych kształtach, a może wyglądająca jak modelka? Określenie "sexy" dla każdego można oznaczać zupełnie coś innego. Skąd te różnice? Co to znaczy, że istnieje kulturowa presja do bycia sexy? Co na nas działa u płci przeciwnej i dlaczego? W Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorkę Barbarę Kurdej-Szatan, seksuolog Katarzynę Waszyńską i „Ekskluzywnego Menela” Kamila Pawelskiego.

  Na deskach krakowskiego teatru Variete już niedługo wystawiony zostanie musical "Legalna blondynka", w którym główną rolę zagra Barbara Kurdej-Szatan. Kto jest jego reżyserem? Dlaczego aktorka postanowiła zagrać w tym musicalu? Czy jego scenariusz różni się od scenariusza filmu o tym samym tytule? Na jaki dzień przewidziana jest premiera musicalu? Z dyrektorem teatru Januszem Szydłowskim i Basią Kurdej-Szatan rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  Sezon studniówkowy w pełni, dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, czy pamiętają swoje bale. Jakie kreacje miały na sobie? Czy ktoś im towarzyszył? Co powiedzieli: Kinga Rusin, Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Ewa Farna, Mikołaj Roznerski, Izabela Janachowska, Mateusz Hładki, Barbara Kurdej-Szatan, Edyta Herbuś?

  Telekamery po raz osiemnasty zostały rozdane. Czy Ewa Farna, Bartek Jędrzejak, Agnieszka Dygant, Barbara Kurdej Szatan, Mikołaj Roznerski, Agnieszka Chylińska, Daria Widawska, Katarzyna Glinka, Olga Bołądź oraz Halina Mlynkova oglądają siebie w telewizji? O to na rozdaniu Telekamer zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W kuchni Dzień Dobry TVN, pod okiem Michała Kurka, polsko-tajskie dania przygotowywali dziś Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Uwaga, może być piekielnie smacznie!

  Czy to prawda, że Barbara Kurdej-Szatan rozwodzi się z mężem? Czy maż aktorki ma pretensję o to, że ta jest skupiona na swojej karierze i nie ma jej całymi dniami w domu? Kto zajmuje się córką pary - małą Hanią? O to zapytała aktorkę dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Aktorka i modelka oraz uzdolniona piosenkarka. Robi oszołamiającą karierę na oceanem. Teraz udaje się w trasę koncertową z Luisem Miguelem. To meksykańska gwiazda porównywana z Frankiem Sinatrą. Teraz Katarzyna Sowińska przebywa w Santiago de Chile. Czy miała już okazję zwiedzić miasto? O której wstaje i jak wygląda jej dzień? O tym z naszą dumą narodową przez komunikator internetowy rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Maciej Sieradzky - uczestnik programu Project Runway, dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer, Barbara Kurdej-Szatan - aktorka i wokalistka. To osobowości telewizje roku! Dlaczego akurat ich ludzie lubią najbardziej? Jak wyglądała ich droga do sławy, jak reagują na nich ludzie spotykani na ulicy, Filip, Basia i Maciek opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

  Światowej sławy tenor José Carreras przyjechał do Polski na zaproszenie organizatorów Festiwalu w Łańcucie. Nie jest to jego pierwsza wizyta w Polsce, ale jak zapewnia, przyjazd do Polski to dla niego za każdym razem wspaniała przygoda. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z Jose Carrerasem w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. Czy to prawda, że tuż przed wejściem na scenę myśli przez chwilę o mamie i, że dzięki niej został śpiewakiem operowym? Czy José Carreras rozważał karierę w biznesie kosmetycznym? Czym zajmują się dzieci wybitnego tenora? O czym marzy Carreras ?

  Matura tuż tuż. Jak polskie gwiazdy wspominają swoje egzaminy maturalne? Które z nich były zestresowane, a które nie? Czy pamiętają swoje tematy maturalne? Która z gwiazd wolała jeździć na randkę zamiast uczyć się do matury? I która zdawała maturę dwa razy? O tym dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej powiedziały: Ewa Farna, Zosia Ślotała, Paulina Krupińska, Barbara Kurdej-Szatan i Agnieszka Więdłocha.

  Zapraszamy na poranek z Dzień Dobry TVN! A w programie: kim są i czym zajmują się dziewczyny Jakuba Koseckiego i Macieja Rybusa? Rafał Szatan - mąż najpopularniejszej blondynki - o tym, jak stał się tatą na pełen etat. Natasza Urbańska opowie o tym, dlaczego musi odejść. A Iwona Węgrowska zdradzi, czy mąż spełnia wszystkie jej zachcianki! Bądźcie z nami w piątek od 8:00!