anna lewandowska

  anna lewandowska

  Anna Lewandowska co rusz dzieli się w sieci zdjęciami swoich córeczek. Choć nie zdradza wizerunku Klary i Laury, to chętnie relacjonuje, jak dorastają. Podobnie dzieliła się przeżyciami, kiedy oczekiwała przyjścia na świat każdej z dziewczynek. Teraz trenerka zdobyła się na intymne wyznanie i zasugerowała, że marzy o trzecim dziecku.

  Anna i Robert Lewandowscy bez wątpienia są najpopularniejszą parą sportowców w Polsce. Nieustannie odnoszą sukcesy w życiu zawodowym, równocześnie spełniając się w roli rodziców. Choć wydaje się, że zaledwie kilka tygodni temu trenerka chodziła z ciążowym brzuszkiem, okazuje się, że Laura skończyła już 9 miesięcy. Sportsmenka pokazała z tej okazji urocze zdjęcie z córką na Instagramie.

  Robert i Anna Lewandowscy pojawili się na gali Globe Soccer Awards 2020. Podczas wydarzenia odbywającego się w Dubaju piłkarz odebrał prestiżową nagrodę, a jego podobizna została wyświetlona na Burj Khalifa, czyli najwyższym budynku na świecie. Z tej okazji polska power couple zdecydowała się na świetne kreacje, którymi przyćmiła samego Cristiano Ronaldo i jego partnerkę, Georginę Rodriguez.

  Anna Lewandowska tegoroczne święta spędza w magicznym, rodzinnym gronie. W mediach społecznościowych umieściła wspólne zdjęcie ze swoją mamą, z której jest niezwykle dumna. Maria Stachurska wydała właśnie książkę o bohaterskiej położnej z Auschwitz.

  Ledwo otrząsnęliśmy się po ostatnich sukcesach Roberta Lewandowskiego, a piłkarz już zdążył przygotować dla nas kolejną niespodziankę. Władze Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie poinformowały na Facebooku, że kapitan reprezentacji Polski obronił pracę magisterską. I to w jakim stylu!

  Mężowie, bracia, przyjaciele i znajomi - wszyscy panowie obchodzą właśnie swoje święto. 30 września jest okazją do tego, by panie zrewanżowały się im za o wiele popularniejszy Dzień Kobiet. W sieci zaroiło się więc od uroczych zdjęć z życzeniami i wyrazami miłości. Jak Dzień Chłopaka obchodzą polskie gwiazdy?

  Na antenie TVN zadebiutował "Kosmiczny Wykop" - animacja, której głównym bohaterem jest Robert Lewandowski, nasza gwiazda piłki nożnej. To film przeznaczony zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Piłkarz obejrzał go razem ze swoją starszą córeczką Klarą. Rodzinny moment uchwyciła na fotografii Anna Lewandowska. To naprawdę rozczulający widok!

  Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek i osiągającą sukcesy bizneswoman. Karierę zawodową doskonale łączy z życiem rodzinnym jako żona najlepszego polskiego piłkarza i mama dwóch córeczek. Dobrze pamięta jednak czas, kiedy była roztargnioną nastolatką, która borykała się wątpliwościami i kompleksami. Jak z dziewczyny z małego miasta wyrosła na kobietę, która wie, czego chce? O tym, co pomogło jej w tej przemianie, napisała w inspirującym poście na Instagramie.