Lewandowscy w czułych objęciach świętują rocznicę ślubu. "Kochaj go mocno i nie puszczaj już na zgrupowanie"

Lewandowscy w czułych objęciach świętują rocznicę ślubu
Źródło: Dzień Dobry TVN
Anna Lewandowska świętowała 35. urodziny
Anna Lewandowska świętowała 35. urodziny
Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki
Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki
Kulisy wyjątkowej sesji Anny Lewandowskiej i Julii Wieniawy
Kulisy wyjątkowej sesji Anny Lewandowskiej i Julii Wieniawy
Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania
Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania
Ania Lewandowska wspiera akcję "Podaruj Misia"
Ania Lewandowska wspiera akcję "Podaruj Misia"
Anna i Robert Lewandowscy mają powody do radości. Zakochani obchodzą 11. rocznicę ślubu. Z tej okazji znana trenerka pochwaliła się w mediach społecznościowych romantycznym zdjęciem z ukochanym. Fani się zachwycają, ale nie brakuje też odniesień do drugiego przegranego meczu Polaków na Euro 2024.

Anna i Robert Lewandowscy - związek

Anna i Robert Lewandowscy często są określani mianem tzw. "power couple". Uchodzą za jedną z lepiej dobranych par polskiego show-biznesu. Każde z nich rozwija swoją własną karierę, ale mogą liczyć na wzajemne wsparcie i kibicują sobie w osiąganiu kolejnych sukcesów.

Ich miłość trwa już kilkanaście lat. Poznali się w 2007 roku podczas integracyjnego obozu sportowego. Szybko między nimi zaiskrzyło i parę miesięcy później stworzyli związek. Zaręczyli się po 4 latach znajomości. Huczny ślub wzięli 22 czerwca 2013 roku. Anna i Robert marzyli o powiększeniu rodziny. Ich pierwsza córka Klara urodziła się w maju 2017 roku. Trzy lata później na świecie pojawiła się Laura.

Robert spełnia się jako piłkarz i kapitan polskiej reprezentacji. Z kolei Anna rozwija swoje biznesy związane ze zdrowym stylem życia, a także aktywnie działa jako trenerka fitness. Choć oboje bardzo dużo pracują i często są w rozjazdach, to jednak kiedy wracają do domu, starają się spędzać ze sobą oraz z córkami każdą wolną chwilę.

Rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich

22 czerwca Anna i Robert świętują 11. rocznicę ślubu. W tym szczególnym dla nich dniu żona piłkarza opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym czule obejmuje się z ukochanym.

- 11 @_rl9 #anniversary - napisała Anna na Instagramie.

Pod postem Lewandowskiej pojawiło się wiele miłych komentarzy, ale nie zabrakło też odniesień do przegranego meczu Biało-Czerwonych z Austrią.

"Zdrowia na kolejne 11 lat", "Kochaj go mocno i nie puszczaj już na zgrupowanie", "Razem najlepiej, nie tylko piłką się żyje", "Jeżeli kibice nie będą potrafili trwać w dobrych i złych momentach, to nigdy nie zaznają prawdziwej kwintesencji sportowego ducha, który przenika całe wydarzenie, od graczy, po kadrę i kibiców. Cierpliwość i dojrzałość to podstawa. Piłkarze wychodzący na mecz są stawiani przed testem, lecz my również jako kibice i naród danej reprezentacji jesteśmy stawiani przed testem", "To się nazywa wsparcie i miłość! Piękna liczba i życzę wielu kolejnych rocznic! Ważne, że można zresetować głowę w zaciszu rodziny", "Najlepszego kochani", "Niech Wam wiatr dobrze wieje przez następne lata", "One plus one! Debeściaki jesteście i tyle. Zdrówka, siły i cierpliwości na kolejne dziesiąt lat", "Miłości dużo. Idźcie przez życie razem, kochajcie się, otaczajcie się dobrymi ludźmi. Dużo zdrówka, szczęścia i radości. Dbajcie o siebie" - czytamy opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?