Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Kanapowe ćwiczenia dla leniuszków
Trening kettlebell lifting
Za nami kolejny mecz Polaków w fazie grupowej mistrzostw Europy 2024 w piłce nożnej. Tym razem biało-czerwoni zmierzyli się z reprezentacją Austrii. Jak jest wynik meczu i jak grali Polacy? Kto strzelił gola? Sprawdź.

Mecz Polska-Austria - kto wygrał?

Trwa jedno z najważniejszych wydarzeń dla fanów piłki nożnej - mistrzostwa Europy 2024. W tym roku gospodarzem turnieju zostały Niemcy. Biało-czerwoni znaleźli się w grupie D, dlatego o wyjście z niej rywalizują z Holandią, Austrią oraz Francją. Pierwszy mecz z Holandią zakończył się przegraną polskich piłkarzy. Wynik meczu - 2:1 dla przeciwników.

Nadzieję na sukces podopiecznych Michała Probierza dawał kolejny mecz, tym razem z Austrią. Mecz Polska-Austria rozpoczął się w piątek 21 czerwca o 18:00 na Olympiastadion w Berlinie. Było to niezwykle ważne 90 minut, od którego zależały dalsze losy naszego kraju na Euro 2024.

Wyniki meczu Polska-Austria

Za nami kolejny mecz. Na boisku oglądaliśmy: Zalewskiego, Zielińskiego, Frankowskiego, Piątka, Buksę, Slisza, Piotrowskiego, Kiwiora, Dawidowicza i Bednarka. W 40 minucie na murawę wszedł Moder, a w 60 minucie pojawili się Lewandowski i Świderski. Pod koniec pojawił się też Urbański. Na bramce bez zaskoczeń stanął Wojciech Szczęsny. Jak zagrali biało-czerwoni?

Wynik meczu Polska-Austria zaskoczył polskich kibiców. Niestety i tym razem Polakom nie dopisało szczęście. W meczu z Austrią przegraliśmy wynikiem 1:3. Gol dla przeciwnej drużyny już w 9 minucie zdobył Gernot Trauner, w 66 minucie Christoph Baumgartner, a w 79 minucie Marko Arnautović. Mimo walki naszych piłkarzy (gol Krzysztofa Piątka w 30 minucie), mecz zakończył się przegraną.

Kiedy mecz Polska-Francja?

Teraz przed nami kolejny trudny mecz, ostatni w fazie grupowej Euro 2024. Kiedy i o której godzinie biało-czerwoni zmierzą się z Francją ? Polacy zagrają z wicemistrzami świata we wtorek 25 czerwca o 18:00.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.