Dzieli ich 14 tys. km. Po dwóch spotkaniach zaręczyli się. "Zawsze modliłam się o taki związek"

Autor:
Maria
Czarniecka
Źródło:
New York Post

Sara i Luke poznali się przez internet i od razu zauważyli, że naprawdę sporo ich łączy. Pomimo że dzieli ich 14 tys. kilometrów, przyrzekli sobie, że będą się kontaktować codziennie. Nie tylko dotrzymali obietnicy, ale także po dwóch spotkania zdecydowali się na zaręczyny. Jaki jest sekret ich udanej relacji?

Dzieli ich 14 tys. km.

22-letni Luke Bond i 21-letnia Sarah Dorough to instruktorzy fitness, którzy poznali się na Instagramie w grudniu 2021 roku. - Zadał mi kilka pytań na temat sprawności fizycznej, ponieważ zajmuje się również treningiem osobistym - powiedziała dziewczyna w rozmowie z brytyjską agencją informacyjną SWNS. Parę połączyła też wiara.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Po kilku miesiącach znajomości Luke postanowił odwiedzić Sarę. Jego podróż trwała 32 godziny, ponieważ leciał z Nowej Zelandii do Suffolk w Wirginii (USA). Łącznie pokonał 13972 km, by odwiedzić kobietę, którą tak się zafascynował. 22-latek na miejscu zapytał, czy Sara oficjalnie będzie jego dziewczyną, a ta się zgodziła.

- Zawsze modliłam się o taki związek. Taki, który jest zdrowy, radosny i silny. Jestem ogromnie wdzięczna, bo czekałam na właściwego faceta. Życie z nim jest o wiele lepsze - powiedziała zakochana 21-latka.

Zaręczyny po dwóch spotkaniach

Po kilku miesiącach od pierwszego spotkania tym razem to Sara odwiedziła Luka. Było to w Boże Narodzenie. Podczas tej wizyty para zaręczyła się - chłopak uklęknął przed ukochaną nad brzegiem wody i zapytał, czy za niego wyjdzie. Sara od razu się zgodziła.

- Uwielbiam to, że jest zabawny i miły, dogadujemy się i wspólnie interesujemy się tym samym - stwierdziła w rozmowie z mediami zachwycona Sara.

Narzeczeni planują zamieszkać kiedyś w jednym miejscu, jednak na ten moment nie mówią o konkretach. Jaki jest klucz do tak udanej relacji na odległość?

- Ważna jest komunikacja. Upewnij się, że naprawdę rozumiesz i rozmawiasz o tym, przez co przechodzisz (...), więc rozmawiajcie codziennie o tym, co się dzieje dookoła - poradziła Sara.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło: New York Post

Źródło zdjęcia głównego: Nikola Stojadinovic/Getty screen/Instagram

Pozostałe wiadomości