Styl życia

W świecie LEGO. Łukasz Więcek i Damian Krępa, uczestnicy programu "Lego Masters" budują studio Dzień Dobry TVN

Styl życia

Aktualizacja:

Łukasz Więcek i Damian Krępa w pierwszym odcinku nowego show TVN "Lego Masters" zostali zdobywcami złotego klocka. Specjalnie dla nas postanowili zbudować miniaturowe studio Dzień Dobry TVN. Jak wygląda?

"Lego Masters" – o programie

W sobotę, 14 listopada premierę miał nowy program. "Lego Masters" to sześć emocjonujących odcinków i tyle samo niezwykłych par. W każdym odcinku uczestnicy mierzą się z zadaniami oraz tworzą spektakularne konstrukcje z klocków Lego. Będzie to sprawdzian zdolności uczestników, ich kreatywności, wyobraźni i umiejętności technicznych. Pod koniec każdego odcinka najsłabsza para opuści program. O finał zawalczą 3 najlepsze pary i będzie to prawdziwe starcie mistrzów! Zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza Lego i nagrodę 100 tysięcy złotych! W pierwszym odcinku programu zwyciężyli Damian Krępa i Łukasz Więcek. Dwaj koledzy, chociaż zupełnie różni, podzielają pasję do układania klocków. Biurowiec, restauracja, a także sklep PLAY - dla nich nie ma rzeczy niemożliwych i z klocków są w stanie stworzyć najbardziej szczegółowe budowle.

Studio Dzień Dobry TVN z klocków LEGO

Damian Krępa jest jednym z najbardziej popularnych twórców muzyki reggae w Polsce. Występuje pod pseudonimem "Bas Tajpan". Z kolei Łukasz Więcek instruktorem tańca hip-hop i breakdance dla dzieci i młodzieży. W kawiarence Dzień Dobry TVN zbudowali mini wersję naszego studia.

Taki panel może wykonać każdy w domu. Tworzymy go początkowo z dwóch płyteczek i na nim opieramy całą resztę. Można stworzyć jakiś dywan, jakąś podłogę

- tłumaczy Damian Krępa.

Podpatrując mistrzów na ekranie, możecie sami, w domu zbudować makietę naszego studia. To świetna zabawa dla całej rodziny i pomysł na ciekawe spędzenie czasu ze znajomymi.

Zachęcamy was, żebyście z kolegami, ze znajomymi coś takiego pobudowali, ponieważ najważniejsza rzecz w klockach Lego – wszystko można ze sobą połączyć tworząc jeden budynek, blok

- dodaje.

Zobacz też:

Lego Masters - najbardziej rozrywkowy program już 14 listopada w TVN

Warto mieć pasje. "Klocki mogą być świetnym motywem do ćwiczenia uważności"

Jest dorosły i lubi układać klocki nawet w pracy: "Powodują, że jestem w stanie coś kreatywnie wymyślać"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości