studio DDTVN

    studio DDTVN

    Gościem Dzień Dobry TVN, 6 marca (poniedziałek), będzie amerykańska aktorka Jessica Chastain. Bądźcie z nami przez telewizorami od 8:00! :-) Zapraszamy w Imieniu Doroty i Marcina!

    Zobaczcie, jak wygląda nasze studio i, jak powstaje najpopularniejszy poranny program w Polsce. Być może poprowadzicie wspólnie z naszymi prowadzącymi program. Weźcie udział w licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Bądźcie szczodrzy! Zwycięzca aukcji będzie mógł zobaczyć na żywo to, czego na co dzień nie widać. Bartek Jędrzejak pokaże każdy zakamarek studia, a Mateusz Hładki opowie o naszej pracy i oprowadzi po redakcji Dzień Dobry TVN. Zachęcamy do udziału w aukcji i serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę przekazaną na WOŚP!

    W Dzień Dobry TVN czas na podsumowanie mijającego roku. I tak, w ciągu 12 miesięcy gościliśmy 3100 gości, którzy windą do studia pokonali 290 km. Ile kaw wypili? Do kogo Magda Mołek powiedziała: "słodka jesteś, cudowna"? Kto pluł na naszą kanapę? Komu Marcin Prokop pozwolił nasikać w studiu? Kogo tulił do piersi Robert Kantereit? Oj, działo się. Robert (przyp. red.: nasz reporter), dziękujemy za wykonanie dobrej roboty :)