Panna młoda tuż przed ślubem nakryła narzeczonego w toalecie. Mężczyzna był karmiony piersią przez matkę

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
polsatnews.pl, YouTube
Trendy ślubne 2023
Trendy ślubne 2023 Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Pewna panna młoda dokonała zdumiewającego odkrycia, gdy tuż przed ceremonią ślubną chciała skorzystać z toalety. Kobieta weszła do łazienki i zobaczyła, że jej przyszły mąż je pokarm z piersi własnej matki. Jak zareagowała?

Wielka Brytania. Panna młoda nakryła karmionego piersią narzeczonego

Georgie Mitchell to brytyjska wedding plannerka, która w podcaście "The Unfiltered Bride" dzieli się barwnymi historiami z życia zawodowego. Jak przekonuje, branża ślubna obfituje w różnego rodzaju nietypowe sytuacje, których organizatorzy wesel często są świadkami. Tym razem Mitchell przytoczyła zdarzenie, w którym brała udział jej koleżanka - wizażystka o zmienionym na potrzeby zachowania anonimowości imieniu Jenny.

Do zdumiewającej sceny doszło podczas przygotowań do uroczystości ślubnej. Malowana i czesana przez Jenny panna młoda postanowiła skorzystać z toalety. Gdy weszła do łazienki, zobaczyła narzeczonego, który w tym momencie był karmiony piersią przez własną matkę.

Pan młody je mleko z piersi matki. Co na to jego partnerka?

Beth, współautorka podcastu "The Unfiltered Bride" , nie mogła uwierzyć w historię opowiedzianą przez Georgie Mitchell.

- Co? Dlaczego panna młoda miałaby wyjść za mężczyznę, który wciąż pije mleko z piersi? - zapytała zaskoczona. - Nie sądzę, żeby wcześniej o tym wiedziała - wyjaśniła wedding plannerka.

Kobiety w dalszej części nagrania opublikowanego w mediach społecznościowych i na platformach streamingowych zastanawiały się, jak to możliwe, że matka pana młodego miała w swoich piersiach mleko. Według nich musiała karmić syna naturalnym pokarmem nieprzerwanie przez kilkadziesiąt lat - od jego narodzin aż do teraz, dlatego pokarm wciąż gromadził się w jej organizmie.

Georgie Mitchell nie opisała w podcaście dokładnej reakcji panny młodej na niespodziewany widok, który zastała w łazience. Z wyznania organizatorki wesel wynika jednak, że ślub, choć na chwilę stanął pod znakiem zapytania, odbył się bez żadnych dalszych przeszkód.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: polsatnews.pl, YouTube

Źródło zdjęcia głównego: volkway, Antonio_Diaz/Getty Images

Pozostałe wiadomości