Mężczyzna w świecie sukien ślubnych. Doradza pannom młodym. "Może mieć lepsze spojrzenie"

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Arkadiusz Gdula
Pan od sukni ślubnych
Pan od sukni ślubnych Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

W Polsce są tysiące salonów sukien ślubnych, ale niewiele z nich prowadzą mężczyźni. Łukasz Przychodzeń jest świetnym doradcą dla panien młodych. Kobiety cenią jego gust i pomoc w doborze idealnej kreacji. Jak zaczęła jego przygoda z branżą ślubną? O tym opowiedział w Dzień Dobry TVN.

Pan od sukni ślubnych

Łukasz Przychodzeń był częstym bywalcem wesel i zauważył, że nie wszystkie panny młode dobrze prezentują się w swoich białych sukienkach. Postanowił to zmienić i 6 lat temu założył salon sukien ślubnych.

- Zaobserwowałem, że każda panna młoda wygląda tak samo. Te sukienki były podobne, ale tak naprawdę były też źle dobrane do danej sylwetki albo były przeładowane ozdobami i dodatkami. Ładna kobieta wyglądała w nich źle. Wtedy stwierdziłem, że muszę zrobić coś, żeby każda panna młoda wyglądała inaczej - przyznał Łukasz.

Panny młode cenią męskie porady

Klientki chwalą sobie współpracę z Łukaszem. Fakt, że w salonie doradza im mężczyzna, jest dla nich atutem. - Myślę, że może mieć lepsze spojrzenie na to, w czym kobieta może lepiej wyglądać. Jednak takie męskie oko jest fajne i potrzebne. Widzi kobietę i od razu sobie wyobraża, w czym będzie dobrze wyglądać - powiedziała Klaudia Wieczorek, która za kilka miesięcy wyjdzie za mąż.

Przychodzeń jak mało kto potrafi wsłuchać się w potrzeby panien młodych. - Łukasz patrzy pod tym kątem, żeby one wyglądały jak najlepiej. Czyli zwraca uwagę na wszystkie detale. Powie elegancko, albo bezpośrednio, że coś jest nie dla niej. Albo powie wprost: "W tym pani wygląda beznadziejnie. Czas pójść w innym kierunku". Zazwyczaj tak jest, że kobiety wychodzą z sukienką wybraną przez niego. Łukasz jest bardzo wrażliwy, jeśli chodzi o emocje. On wyczuwa to od pań. Myślę, że to jest kluczem do wszystkiego - powiedziała Anna Żarko, partnerka biznesowa Łukasza. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Arkadiusz Gdula

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości