Styl życia

Spektakularna metamorfoza po rozstaniu. "Zmiana fryzury jest bardzo dobrym początkiem"

Styl życia

Barbara Smykla rozstała się z partnerem. Pragnie rozpocząć nowy rozdział w życiu. Zmiany zaczęła od nowej fryzury. O tym, co kryje się za takimi decyzjami, powiedział Łukasz Urbański "Lukiur", ekspert w dziedzinie tworzenia stylizacji fryzur. To on pomógł Barbarze w szukaniu nowego pomysłu na wygląd.

Łukasz Urbański zrobił nową fryzurę Dominice Tajner, która po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim przeszła totalna metamorfozę. Zmieniła wizerunek, znalazła miłość. Nowy wygląd był początkiem jej "nowej ja". Teraz w ręce eksperta od stylizacji fryzur trafiła Barbara, która niedawno także przeżyła rozstanie. Dziś jest gotowa na nową wersje samej siebie.

Po metamorfozie popłakała się z wrażenia. – Teraz pierś do przodu, głowa do góry, świat mój! -cieszy się Barbara.

Potrzeba zmian po rozstaniu

Dlaczego Barbara zdecydowała się na metamorfozę, co ją skłoniło, by właśnie teraz się jej poddać? Czego oczekuje? – W związku zawsze stawiałam partnera na pierwszym miejscu. Ja byłam na dalszym planie. Teraz to się zmieniło – przyznała Basia.

Od czego zacząć metamorfozę?

Jak często zmiany życiowe zaczynają się od zmiany wizerunku? Łukasz Urbański, który w swoim zawodzie pracuje od 20 lat, nie raz dokonywał na głowach klientek metamorfozy, dlatego że zmieniła się ich sytuacja życiowa.

Faktycznie jest tak, że zmiana fryzury jest bardzo dobrym początkiem. Przez to, że widziałem już tyle tych zmian, często mówię: chcesz zmienić swoje życie, zacznij od włosów – mówi ekspert.

Na potwierdzenie tej tezy Łukasz Urbański opowiada o klientkach, którym nowa fryzura zapewniła poczucie, że wyglądają dobrze i dała impuls do tego, by zadbać o siebie. Potem obserwował u tych kobiet kolejne metamorfozy, np. utratę wagi. Jego klientki, które przeżyły rozstanie i postanowiły zmieniać swój wizerunek, zaczęły też w końcu myśleć o sobie.

Zobacz także:

Prawdy i mity o wybielaniu zębów. Stomatolog przestrzega: "Od kiedy są nakładki, pojawiła się bleachoreksja"

Joanna Koroniewska oprowadziła nas po swoim nowym mieszkaniu. "Chcę zmienić życie i przerobić je o 180 stopni"

Margaret nie boi się utraty fanów. "Jeśli moja publiczność nie będzie wyznawała podobnych wartości co ja, to po co nam to"

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Pozostałe wiadomości