Styl życia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej wyznaje, że program odmienił jego życie

Styl życia

Autor:
Daria
Pacańska
x-news/TVN7Maciej Książek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Maciej Książek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedział, jak zmieniło się jego życie od czasu udziału w programie. Przyznał, że ostatni rok nie był dla niego łatwy. Czy żałuje udziału w eksperymencie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" odmienił życie Macieja

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" budzi ogromne emocje. Maciej Książek wywoływał przede wszystkim te pozytywne. Widzowie pokochali go za spokój i otwartość na nową relację. Eksperci zdecydowali, że na ślubnym kobiercu powinien stanąć z Laurą. Tak się stało, ale niestety jego partnerka nie odwzajemniała uczuć, którymi ją darzył.

Maciej podkreśla, że ostatni rok był dla niego zaskakujący, ale zmienił jego życie i wiele go nauczył.

- Dokładnie rok temu wziąłem udział w eksperymencie, który jak się okazało po czasie znacząco wpłynął na moje życie. W mojej opinii w znaczącej mierze pozytywnie, był to dla mnie trudny, wymagający okres, dzięki któremu przeszedłem swego rodzaju szkołę życia, z której, mam nadzieję, udało mi się wyciągnąć wnioski i wprowadzić pewne zmiany w codzienności... - napisał Maciej na swoim profilu na Instagramie.

Jego obserwatorzy w komentarzach gratulowali mu jego postawy i życzyli powodzenia. "Trzymam za ciebie kciuki, jesteś fajnym, wartościowym człowiekiem", "Mądry, pozytywny człowiek", " Super facet z ciebie, powodzenia" - czytamy pod postem.

Maciej i Laura - związek

Maciej i Laura zdecydowali się na zakończenie swojego związku. Choć ku radości fanów starali się walczyć o swoją relację to się nie udało. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl mężczyzna wyznał, że nie ma żalu do ekspertów za dobór pary dla niego.

- Staram się nie myśleć o ludziach źle. Szukam pozytów i dobrych stron. Wiadomo, że nie da się dopasować osób do siebie w 100 proc., ale jeśli są chęci z obu stron, to jest szansa, że to się uda - podkreślił.

W wywiadzie wyjaśnił, że udział w programie to był bardzo intensywny okres. Osobą, które chciałyby zgłosić się do telewizyjnego show, radzi, aby zachowały spokój i dystans.

Zobacz wideo: Iza i Kamil z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” o tym, jak budują swoją przyszłość

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: x-news/TVN7

Pozostałe wiadomości