Styl życia

Wcielił się już w około 140 różnych zawodów, żeby je poznać. Wojciech Kaczmarczyk żadnej pracy się nie boi

Styl życia

Wojciech Kaczmarczyk, autor kanału "Do roboty" to nie tylko twórca internetowy, prezenter i konferansjer. W swoim życiu zajmował się już zawodami, których kulis na co dzień nie znamy. W Dzień Dobry Wakacje opowiedział, jak motywuje ludzi do zmiany swojego życia.

"Do roboty", czyli praca od kulis

Wojciech Kaczmarczyk początkowo grywał w serialach paradokumentalnych, potem prowadził eventy, aż w końcu rozpoczął pracę nad projektem kanału "Do roboty". Pokazuje na nim widzom, jak wygląda praca w różnych profesjach.

- Wiele zawodów jest takich, w które wchodzę i edukuję ludzi, żeby szanować tych pracowników. Tak samo pani sprzątająca w hotelu - często zostawiamy bałagan w pokoju z nastawieniem, że nie musimy sprzątać. Trzeba docenić ludzi, których często pomijamy - powiedział twórca. Jak przygotowuje się do nagrań?

- Nie ma scenariusza. Scenariusz prowadzą eksperci, z którymi spędzam czas. Czasami jestem z nimi pół dnia, czasem cały, a czasem dwa dni. To zależy od danej pracy - dodał.

Jaki zawód wybrać?

Wakacje to czas urlopów i raczej mało kto myśli o pracy. Wojciech Kaczmarczyk temat pokazuje w sposób przystępny dla widza, inspirując go do zmian. Wcielił się już w około 140 różnych zawodów.

- Mój kanał jest edukacyjny. To nie jest rozrywka. Pokazuję, jakie można mieć zarobki, jakie trzeba mieć wykształcenie. Większość ogląda to po to, żeby coś w swoim życiu zmienić. Dostaję wiadomości, w których ludzie piszą, że zrobili coś ze swoim życiem dzięki mnie - podsumował Wojciech Kaczmarczyk.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości