Hobby

Światowe i polskie produkcje w TVN7. Oto zestawienie najciekawszych filmów na wrześniowe wieczory

Hobby

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
TVN7
Oglądanie filmów

Pogoda za oknem sprzyja oglądaniu filmów z kubkiem gorącego kakao. Dlatego stacja TVN7 przygotowała dla was ciekawe propozycje. Wśród nich odnajdziemy słynne klasyki kina, ambitne produkcje oraz te o nieco lżejszym i zabawniejszym tonie. Sprawdź, co warto obejrzeć w dniach 12-18 września.

Co warto obejrzeć? Propozycje filmowe TVN7 (12-15 września)

Jak powszechnie wiadomo, poniedziałki bywają trudne. Dlatego by dobrze rozpocząć tydzień, stacja TVN7 12 września przygotowała dla widzów zabawną komedię duetu Konecki-Saramonowicz, czyli "Idealny facet dla mojej dziewczyny". W rolach głównych zobaczymy między innymi: Danutę Stenkę, Marcina Dorocińskiego i Magdalenę Boczarską. Film opowiada o miłości Luny, instruktorki sztuki walki krav maga i wyzwolonej biseksualistki oraz Kostka, kompozytora muzyki sakralnej i siostrzeńca wpływowego księdza, dyrektora stacji Radio Zawsze Dziewica. Co z tego wyniknie? Zobaczcie sami.

Z kolei 13 września, we wtorek, czeka na was "Wydział pościgowy". "U.S. Marshals to elitarna grupa stróżów prawa, której tradycje sięgają 1789 roku. Współcześnie należą do niej szeryfowie, których głównym zadaniem jest nadzorowanie Programu Ochrony Świadków oraz eskortowanie groźnych przestępców". Do tego filmu przygotujcie duży kubek kakao, bo akcja naprawdę wciąga!

W środę 14 września Siódemka proponuje kino z górnej półki, czyli "Odważną". W roli głównej oscarowa Jodie Foster, która gra młodą dziennikarkę radiową. Pewnego wieczoru jej życie zmienia się w koszmar - oboje z narzeczonym padają ofiarami napadu, chłopak ginie, a ona cudem uchodzi z życiem...

Zobacz wideo: Zagraniczne gwiazdy

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

W czwartek 15 września w nieco lżejsze tony wprowadzi was pierwsza dama amerykańskiej komedii Melissa McCarthy z filmem "Szefowa". Czy kobieta sukcesu Michelle Darnell odzyska status ulubienicy mieszkańców Stanów Zjednoczonych?

Kultowe filmy na weekend 16-19 września w TVN7

Jest i weekendowy maraton ulubionych filmów. Kolejne piątki przejmie Bridget Jones. Pierwsza część już 16 września. Z bohaterką pisarki Helen Fielding utożsamiają się miliony kobiet na całym świecie. Nic dziwnego, że wokół realizacji tego filmu było tyle wrzawy. W tym przypadku kocyk i kakao to zestaw obowiązkowy.

W sobotę 17 września Siódemka pokaże film "Szybcy i wściekli 6", a w niedzielę 18 września moc atrakcji dla młodszych i nieco starszych widzów. O 17:50 "Minionki rozrabiają", a o 20:00 "Harry Potter i więzień Azkabanu". Jesteście gotowi na wieczory z TVN7?

Zobacz wideo: Hugh Grant uwięziony w komedii romantycznej?

Hugh Grant uwięziony w komedii romantycznej?
Hugh Grant uwięziony w komedii romantycznej? Hugh Grant - na czym polega jego fenomen? W jakich filmach zagrał? Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN7

Źródło zdjęcia głównego: rfranca/Getty Images

Pozostałe wiadomości