Materiał promocyjny

Ekspert finansowy zdradza tajniki kredytów hipotecznych. Czy ceny mieszkań wciąż będą rosły?

Wszystko co powinniśmy wiedzieć o kredycie
Źródło: Dzień Dobry TVN
Decyzja o zaciągnięciu kredytu hipotecznego nie należy do najłatwiejszych – to w końcu zobowiązanie, które będzie miało znaczący wpływ na przyszłość. Do zakupu własnego mieszkania warto się więc dokładnie przygotować. Tomasz Kuś, ekspert finansowy Expandera wyjaśnił, jak wygląda proces kredytowy oraz opowiadał na pytania widzów za pośrednictwem czatu.

Co trzeba wiedzieć o kredycie

Zakup własnego mieszkania to poważna decyzja, która wymaga od marzących o własnych czterech kątach solidnego przygotowania nie tylko pod kontem finansowym, ale także merytorycznym. Cały proces może wydawać się skomplikowany, dlatego już na samym początku warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów, przed którymi kredyty hipoteczne nie mają żadnych tajemnic. Zwłaszcza, że wsparcie doradców kredytowych nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

- My jesteśmy wynagradzani przez banki - zaznacza Tomasz Kuś. - Oferty są identyczne jak w banku, więc jest to duży komfort dla klienta. Siadamy sobie przy wodzie i kawie, mamy do dyspozycji kilkadziesiąt ofert bankowych, możemy sobie swobodnie usiąść, wybrać różne opcje i przeprowadzić klienta przez skomplikowany proces kredytu hipotecznego, bo to nie jest łatwe. Po liczbie pytań widać, że ludzie doceniają naszą pracę, ale też po liczbie kredytów. Już ponad połowa z nich przechodzi przez ręce ekspertów finansowych. Polacy lubią komfort, są coraz bardziej zamożni, dlatego chcą mieć wszystko w jednym miejscu i chcą być obsłużeni kompleksowo - zaznaczył.

Pomoc eksperta finansowego nie tylko ułatwia poruszanie się w labiryncie formalności, ale może też pozytywnie wpłynąć na stan konta. Różnice na odsetkach między ofertami poszczególnych banków potrafią sięgać nawet ponad 100 tys. zł dlatego pomoc pośrednika - przy podjęciu często jednej z najważniejszych decyzji w życiu, jaką jest zakup wymarzonej nieruchomości, jest bardzo doceniana przez wielu Polaków. 

Czy mieszkania stanieją?

Rynek nieruchomości pęcznieje, a mieszkania wciąż drożeją. Do tego doszły ekonomiczne zawirowania związane z pandemią. Na początku banki bardzo surowo do zdolności kredytowej i wymagały zwiększonego wkładu własnego. Wielu też, ze względu na niepewną przyszłość, wstrzymało się z decyzją dot. zakupu. Natomiast już od 3 kwartału 2020 roku banki stopniowo poluzowują obostrzenia i biją rekordy w wysokości udzielanych kredytów. Czy to będzie miało wpływ na ceny na rynku?

- Fakt, że obecnie są niskie stopy procentowe, to jest duża korzyść, bo realnie szybciej oddajemy pożyczone pieniądze, mamy niewielką część odsetek w racie. - tłumaczy Tomasz Kuś. - Jeżeli ktoś się obawia, że te stopy wzrosną, co się zapewne wydarzy w niedalekiej przyszłości, bo mamy wysoką inflację obecnie, to ma na to rozwiązanie: kredyt ze stałym oprocentowaniem. Od lipca tego roku banki wprowadziły takie rozwiązanie. Więc jeśli ktoś chce mieć spokój, to ma taką możliwość, by sobie taką ratę zamrozić na najbliższe pięć lat - dodaje.

Czy zatem warto czekać na spadek cen mieszkań?

- Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi - wyjaśnia ekspert Expander. - Jedni uważają, że program rządowy "Polski ład" wprowadzi na rynek młode osoby, które nie miały pieniędzy na wkład własny i one napędzą popyt, co może spowodować, że te ceny jeszcze wzrosną. Natomiast są z kolei głosy, które mówią, że potencjalna podwyżka stóp procentowych sprawi, że raty będą wyższe i będzie gorsza zdolność. To automatycznie spowoduje, że będzie mniej chętnych na zakup nieruchomości. Stąd tę decyzję trzeba pozostawić Polakom - podsumowuje.

Zobacz zapis czatu z ekspertem.

Czat zakończony Czat odbył się 21 września 2021, godz. 08:40

Dzień dobry, czy bankructwo Evergrande może przyczynić się do spadku cen mieszkań albo materiałów budowlanych w Polsce? Pozdrawiam, Ola

Tomasz Kuś W tym momencie trudno przewidzieć czy to będzie miało wpływ na sytuację mieszkaniową w Polsce. Na nasz rynek nieruchomości przede wszystkim wpływ ma popyt wewnętrzny.

Witam czy można samemu obliczyć wartość mieszkania za którą powinno się je sprzedać lub obliczyć sumę na jaką można spłacić byłego partnera za mieszkanie i mieć pewność że to nie za duża suma?

Tomasz Kuś Istnieją tego typu portale, które wyceniają wartość nieruchomości za niewielką opłatą. Natomiast jeśli chce się być pewnym co do konkretnej wartości nieruchomości należy skontaktować się z rzeczoznawcą majątkowym.

Co jest najważniejsze w 1 krokach, od czego zacząć, z jakich powodów możemy nie otrzymać kredytu np na 400 tys. Mając przy tym wkład własny ok 80 tys.

Tomasz Kuś Proponuję zacząć od spotkania z ekspertem, który sprawdzi Państwa sytuację finansową, przeliczy zdolność kredytową i wskaże kolejne kroki postępowania.

Dzien dobry! Czy są jakieś top banki, które może Pan polecić? Pozdrawiam

Tomasz Kuś Dla każdej osoby najlepszy bank może być inny. Wszystko zależy od indywidulanej sytuacji finansowej klienta (m. in. źródło uzyskiwanego dochodu, wysokość wkładu własnego, cena nieruchomości). Poza tym banki wprowadzają okresowe promocje, które często ulegają zmianie. Dlatego warto spotkać się z ekspertem finansowym, który pomoże w wyborze najlepszej oferty.

Witam, Czy jest możliwość wzięcia kredytu, jeśli nie ma się wkładu własnego? Pozdrawiam

Tomasz Kuś W tym momencie nie, ale warto śledzić zmiany w prawie. Rząd zapowiada wprowadzenie możliwości uzyskania kredytu bez wkładu własnego.

Czy ceny kredytów hipotecznych maja szanse stanieć ?

Tomasz Kuś Jest większe prawdopodobieństwo, że ceny wzrosną niż spadną. W tym momencie mamy wysoką inflację co może mieć wpływ na decyzję Rady Polityki Pieniężnej co do podwyżki w przyszłości stóp procentowych.

Czy to dobry moment na branie kredytu? Czy lepiej poczekać?jeśli tak to na co?

Tomasz Kuś Biorąc pod uwagę najniższy w historii Wibor 3M warto zastanowić się nad wzięciem kredytu w tym momencie. Obecnie oddaje się większą część kapitału w każdej racie. Inaczej mówiąc: szybciej oddaje się pożyczone bankowi pieniądze.

By uzyskać jakiekolwiek informacje i możliwości kredytu hipotecznego warto pierw zarejestrować się na jakiś stronkach liczących możliwości itp, czy wybrać się od razu do kilku banków?

Tomasz Kuś Warto spotkać się z ekspertem finansowym, który ma w swojej ofercie kilkadziesiąt różnych ofert. Zaoszczędzą Państwo sporo czasu na weryfikacji swojej sytuacji finansowej bezpośrednio w bankach.

Zwracam się z prośbą o informację odnośnie oprocentowania kredytu w ofercie "stałego oprocentowania" tj. czy zmiana stawki WIBOR w danym okresie wpłynie na zmianę oferty oprocentowania stałego. Podam na przykładzie, który zasymulował nam pewien bank:na dzień 04-09-2021 - nasze aktualne oprocentowanie wynosi ok.2,30% okresowo stałe na 5 lat ok.3,65 %. W związku z tym czy po zmianie stawki WIBOR 3M za 3 miesiące np : z 0,22% na 0,42% również wzrośnie nam proponowane przez bank oprocentowanie okresowo stałe na 5 lat, czy ta propozycja pozostanie bez zmian i dalej będzie wynosić ok 3,65 % ? Obecne stopy procentowe nie zachęcają do zmiany warunków kredytu na oprocentowanie stałe...

Tomasz Kuś W momencie gdy dostaną Państwo decyzję i podpiszecie umowę z oprocentowaniem stałym na 5 lat to jakiekolwiek zmiany Wiboru w trakcie tego okresu nie wpłyną na zmianę oprocentowania.

Dzień dobry. Mam następujący problem. Budynek w którym obecnie mieszkam będzie wyburzony pod budowę ronda przez GDDKIA. Na moje mieszkanie mam zaciągnięty kredyt hipoteczny, który spłacam z mężem od prawie 13 lat. 12 sierpnia wojewoda wydał decyzję ZRID, więc od tego momentu moje mieszkanie należy do skarbu państwa. I teraz moje pytanie. Co w takiej sytuacji dzieje się z kredytem, czy on też przeszedł na skarb państwa? Kto to ma teraz spłacać? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Tomasz Kuś Sytuacja nie jest prosta i trudno udzielić jednoznacznej odpowiedź. Zachęcam do kontaktu z prawnikiem, który zapozna się z całą dokumentacją.

Dzień dobry, jesteśmy na etapie poszukiwania mieszkania. W dniu jutrzejszym idziemy oglądać mieszkanie jednak może być ono finansowane wyłącznie gotówką. Mamy możliwość pożyczenia pieniędzy od kilku osób, ale żeby nie spłacać ich latami to czy istnieje szansa na wzięcie kredytu i spłaceniu rodziny od razu i przy okazji spłacaniu już normalnie kredytu? Kredyt nie byłby strikte wzięty na mieszkanie ale jednak byłby właśnie wzięty w tym celu...Chyba że można wziąć kredyt hipoteczny na dane mieszkanie pomimo że pieniądze trafiły by do nas a nie np do dewelopera? Nie wiemy jak ugryźć dany temat

Tomasz Kuś Istnieje możliwość złożenia wniosku kredytowego po zakupie nieruchomości za gotówkę, aby znaczną część tych pieniędzy odzyskać. Mają państwo na to z reguły 12 miesięcy od daty zakupu. W takiej sytuacji celem kredytu jest refinansowanie poniesionych wydatków na zakup nieruchomości. Otrzymujecie wtedy normalny kredyt hipoteczny i pieniądze na konto.

Dzien Dobry, Wraz z dziewczya jestesmy w trakcie rozgladania sie za mieszkaniem. Niestety nie mamy wystarczajacej kwoty na wklad wlasny. Czy jedna osoba moze wziac na siebie kredyt hipoteczny a druga kredyt gotowkowy becelowy i przekazac jako darowizne tej osobie ktora bierze hipoteczny tak aby mozna bylo wplacic wklad wlasny ? Pozdrawiam, Sebastian Tyka

Tomasz Kuś Zgodnie z prawem pieniądze na wkład własny nie mogą pochodzić z kredytu. Warto śledzić zmiany w prawie. Rząd zapowiada pomoc młodym osobom, które nie mają wystarczającego wkładu własnego.

Dzień dobry, kobieta 31 lat plus syn 4 lata. Praca na czas nieokreślony 3200 zł mc praca w przedszkolu państwowym jako nauczyciel. Zero innych zobowiązań kredytowych . Czy mając 300 tyś jest szansa na kredyt 200 tyś? Jeśli nie to ile maxymalnie?Mieszkaszkanie warte 500 tyś Warszawa. Pozdrawiam.

Tomasz Kuś Zachęcam do spotkania z ekspertem finansowym, który przeliczy zdolność kredytową w bankach, które najbardziej liberalnie podchodzą do wyliczania zdolności kredytowej.

A czy można jeszcze liczyć na kredyt z niskim wkładem własnym ?

Tomasz Kuś Oczywiście. Minimalny wkład własny to obecnie 10% i z pomocą eksperta finansowego są Państwo w stanie złożyć wnioski do co najmniej 3 banków.

Czy w obecnych czasach branie kredytu jest ryzykowne? Czy rata kredytu moze wzrosnac drastycznie. Czy z taka decyzja lepiej wstrzymac sie jakis czas?

Tomasz Kuś Kredyt ze zmiennym oprocentowaniem jest obarczony ryzykiem zmiany stawki Wibor co może wpłynąć na wyższą ratę kredytu. Biorąc pod uwagę obecną inflację takie prawdopodobieństwo jest podwyższone. Jeśli mają Państwo obawy to warto zastanowić się nad opcją oprocentowania stałego, które da Państwu gwarancję niezmienności raty przez 5 lat.

Dzień dobry, Chciałabym wziąć kredyt hipoteczny na remont domu ok 150 000,wartość domu ok 900 000 Połowa domu nalezy do mojej mamy,połowa do mojego partnera(„odkupił” polowe domu od mojej mamy jako spłacenie mojego brata ,który zrzekł się praw do domu). Teraz mama chce przepisać mi tą pozostała polowe domu ale z zapisem dożywocia.Slyszalam,ze nie będzie mozliwe otrzymanie kredytu hipotecznego,ponieważ banki nie biorą pod zastaw nieruchomości ze służebnością.Czy to prawda?

Tomasz Kuś Tak. To prawda.

Jak mogą zmienić się warunki wzięcia kredytu hipotecznego kiedy wejdzie w życie ustawa "Polskiego ładu" dotycząca kredytów bez wkładu własnego?

Tomasz Kuś Według wstępnych zapowiedzi program rządowy pozwoli młodym osobom nabyć nieruchomość bez konieczności posiadania wkładu własnego. Zachęcam do śledzenia zmian w prawie.

1. Licząc, że razem z narzeczoną możemy odłożyć maksymalnie 8 tysięcy miesięcznie (m.in. wyprowadzając się i jedząc ziemniaki). Obecnie dysponujemy ok. 80 tys. Chcemy kupić mieszkanie lub segment dla siebie. Przy obecnych prognozach, czy lepiej jest odkładać przez kilka miesięcy, żeby zwiększyć wkład własny czy nie czekać na podwyżkę stóp procentowych i wziąć kredyt ze stałą stopą. 2. Czy banki liczą na spadek cen nieruchomości w okresie kilku lat?

Tomasz Kuś 1. Decyzję muszą Państwo podjąć samemu. Proszę pamiętać jednak o jednej ważnej rzeczy: obecnie Wibor jest rekordowo niski, dlatego biorąc teraz kredyt szybciej oddajecie pożyczone pieniądze. Druga ważna kwestia: zawsze można kredyt zmienić. Jeśli teraz nie uda się uzbierać 20% wkładu własnego, aby mieć lepsze warunki kredytowe, a znaleźli Państwo wymarzoną nieruchomość to biorąc obecnie kredyt można go w przyszłości zmienić. 2. Ilu prezesów banków tyle różnych opinii na temat cen nieruchomości. Nie jestem w stanie stwierdzić w jakim kierunku podążą ceny.

Witam czy są banki gdzie mogę pytać o kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem ??? Zaznaczę ze na 30 lat kredyt

Tomasz Kuś Jak najbardziej. Zgodnie z rekomendacją S każdy bank ma obowiązek zaproponować kredyt z oprocentowaniem stałym.

Dzień dobry, Ze względu na mój wiek (24l) chciałbym wziąć kredyt hipoteczny razem z moim tatą (53l) tata zarabia z koronach szwedzkich czy istnieje taka możliwość żebyśmy kredyt wzięli razem ? Na ile lat mógłby być rozłożony taki kredyt ? Czy tata może być ze mną właścicielem wpłacając wkład własny do mieszkania / banku a nie przystąpić do kredytu? Pozdrawiam serdecznie

Tomasz Kuś Warto spotkać się z ekspertem finansowym, który dokładnie wskaże kilka rozwiązań. Sprawa jest bardziej złożona.

Jaki jest w tej chwili średni czas oczekiwania na decyzję kredytową?

Tomasz Kuś To zależy od banku. Podpisując umowę przedwstępną watro dać sobie co najmniej 2 miesiące na załatwienie kredytu. Chociaż obecnie zdarzają się sytuacje, że decyzje kredytowe są wydawane nawet w dwa tygodnie.

Dzień dobry, Czy jest jakiś inny sposób na wkład własny jeśli się nie ma wymaganej kwoty?

Tomasz Kuś Ta możliwość może się pojawić w najbliższym czasie. Rząd zapowiada zmiany w prawie pozwalające na wzięcie kredytu młodym osobom nie posiadającym wkładu własnego.

Aktualnie mieszkam w mieszkaniu, na które mam wzięty kredyt hipoteczny. Czy można sprzedać mieszanie z kredytem hipotecznym ?

Tomasz Kuś Tak, można. Kupujący w pierwszej kolejności spłaca Państwa kredyt, a nadwyżka jest przelewana na Państwa konto.

Witam, czy osoba w wieku około 57 lat może liczyć na pozytywna decyzje odnośnie przyznania kredytu hipotecznego? Czy wiąże się to z większym wkładem własnym? Sytuacja finansowa tej osoby jest bardzo dobra (2 źródła dochodów)

Tomasz Kuś Tak. Są banki, które udzielają kredytów nawet do 80 roku życia. Warto spotkać się z ekspertem finansowym, który bezpłatnie sprawdzi zdolność uwzględniając moment przejścia na emeryturę.

Dzień dobry. Staramy się z mężem o kredyt hipoteczny. Niestety tylko jedno z nas pracuje jakie mamy szansę ?

Tomasz Kuś To zależy od indywidualnej sytuacji. Zachęcam do spotkania się z naszymi ekspertami.

Czy program Polski Ład może może wprowadzić jakieś zmiany w kredytach hipotecznych ?

Tomasz Kuś Tak. Takie są wstępne założenia. Program ma ułatwić młodym ludziom kupowanie nieruchomości bez wkładu własnego. W planach jest też pomoc dla rodzin wielodzietnych. Zachęcamy do śledzenia zmian w prawie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak uczestnicy "Autentycznych" wspominają spotkanie z Matą? "On jest nasz"

Jak uczestnicy "Autentycznych" wspominają spotkanie z Matą? "On jest nasz"

Joanna Jędrzejczyk w roli stand-uperki. "Robię rzeczy, których nie potrafię i mam prawo tego nie umieć"

Joanna Jędrzejczyk w roli stand-uperki. "Robię rzeczy, których nie potrafię i mam prawo tego nie umieć"

"Obecność tej lektury zatruła jakoś mi szczęście". Jak powinien się zmienić kanon?

"Obecność tej lektury zatruła jakoś mi szczęście". Jak powinien się zmienić kanon?

"Eksponat kolekcjonerki, porównywalny z dziełami sztuki". Za co kochamy tulipany?

"Eksponat kolekcjonerki, porównywalny z dziełami sztuki". Za co kochamy tulipany?

Zastanawiasz się, jak chronić swoje córki? Sylvester Stallone  ma na to nietypowy sposób

Zastanawiasz się, jak chronić swoje córki? Sylvester Stallone ma na to nietypowy sposób

Król Karol otrzymał tysiące listów z całego świata. "To największa otucha i wsparcie"

Król Karol otrzymał tysiące listów z całego świata. "To największa otucha i wsparcie"

Depresja czy bunt - jak pomóc własnemu dziecku? "To sygnał, którego nie wolno zostawić"

Depresja czy bunt - jak pomóc własnemu dziecku? "To sygnał, którego nie wolno zostawić"

Reporterka DDTVN nagrodzona za wyjątkowy materiał. Dzięki niej szansa na pomoc innym wzrosła

Reporterka DDTVN nagrodzona za wyjątkowy materiał. Dzięki niej szansa na pomoc innym wzrosła

Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

Szybkie i proste mięsne przekąski. Przepisy Mariety Mareckiej na "coś do chrupania"
Materiał promocyjny

Szybkie i proste mięsne przekąski. Przepisy Mariety Mareckiej na "coś do chrupania"

Jak działają internetowi dawcy nasienia? "Lepiej jest to zrobić metodą naturalną, ze zbliżeniem"

Jak działają internetowi dawcy nasienia? "Lepiej jest to zrobić metodą naturalną, ze zbliżeniem"

Puchar Świata w Snowboardzie Alpejskim pierwszy raz odbywa się w Polsce. Co warto wiedzieć o imprezie?
Materiał promocyjny

Puchar Świata w Snowboardzie Alpejskim pierwszy raz odbywa się w Polsce. Co warto wiedzieć o imprezie?

W tym miejscu wypoczniesz i zapomnisz o problemach. Ekspertka zdradza sześć trików na stworzenie domowego kącika relaksu
Materiał promocyjny

W tym miejscu wypoczniesz i zapomnisz o problemach. Ekspertka zdradza sześć trików na stworzenie domowego kącika relaksu

Kiełek czeka na adopcję

Kiełek czeka na adopcję

Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!
Materiał promocyjny

Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!

Czy Kate Middleton jest w ciąży? "Król Karol chciałby znów zostać dziadkiem"

Czy Kate Middleton jest w ciąży? "Król Karol chciałby znów zostać dziadkiem"

Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"
Materiał promocyjny

Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"

Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"
Materiał promocyjny

Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"

Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"
Materiał promocyjny

Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"

Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?
Materiał promocyjny

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?

Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu
Materiał promocyjny

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

Szczere wyznanie Luny dotyczące Eurowizji. Co sądzi o konkursie?

Szczere wyznanie Luny dotyczące Eurowizji. Co sądzi o konkursie?

Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

"Kochamy i chcemy być kochani". Osoby w spektrum autyzmu mówią o miłości

"Kochamy i chcemy być kochani". Osoby w spektrum autyzmu mówią o miłości

Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
Materiał promocyjny

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

Mata w programie "Autentyczni". Czym jest dla niego spektrum autyzmu?

Mata w programie "Autentyczni". Czym jest dla niego spektrum autyzmu?

Wzięli ślub w teatrze. "Po przysięgach wykonaliśmy krótki stand-up o naszych gościach"

Wzięli ślub w teatrze. "Po przysięgach wykonaliśmy krótki stand-up o naszych gościach"

Te znaki zodiaku to prawdziwe królowe lodu. Ich serce ciężko jest zdobyć

Te znaki zodiaku to prawdziwe królowe lodu. Ich serce ciężko jest zdobyć

Coraz więcej singli praktykuje sober dating. "Czujemy to, co autentycznie przeżywamy"

Coraz więcej singli praktykuje sober dating. "Czujemy to, co autentycznie przeżywamy"

Ogromny sukces polskich lekarzy. "To było coś, czego nie zapomnę"

Ogromny sukces polskich lekarzy. "To było coś, czego nie zapomnę"

Prosty i przyjemny trening na zimową chandrę. Jak ćwiczyć na hula hop?

Prosty i przyjemny trening na zimową chandrę. Jak ćwiczyć na hula hop?

"The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

"The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

Tatiana Okupnik usłyszała od innych: "Zepsułaś wszystko"

Tatiana Okupnik usłyszała od innych: "Zepsułaś wszystko"

Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

"The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

"The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas