Styl życia

Najsłynniejsza mała miss Ameryki ma już 15 lat. Wyjawiła, co robiła jej matka, by wygrała każdy z 300 konkursów

Styl życia

Aktualizacja:
Projekt bez tytułu - 2021-07-10T212123.237_Easy-Resize.com.jpg

Eden Wood to najsłynniejsza dziecięca miss Ameryki i królowa konkursów piękności. W ciągu kilku lat zdobyła ponad 300 tytułów i dorobiła się pokaźnego majątku. Obecnie dziewczyna ma 15 lat. Czym się zajmuje?

Jak Eden Wood została miss?

Eden Wood od małego miała zadatki na gwiazdę. Dziewczynka doskonale czuła się przed kamerą, do tego chciała zostać księżniczką. Rodzicie Eden, chcąc spełnić marzenie córki, zaczęli wysyłać ją na - bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych - konkursy piękności dla dzieci.

Posunięcie rodziców okazało się strzałem w dziesiątkę. W ciągu kilku lat dziewczynka zdobyła ponad 300 tytułów i dorobiła się niezłej fortuny. Była twarzą wielu kampanii, reklamowała meble oraz zabawki dla dzieci. Wystąpiła też w kilku filmach. Jednak jej droga na szczyt nie była łatwa.

Eden Wood - doga do ideału

Matka Eden Wood chciała uczynić z córki wielką gwiazdę. Aby osiągnąć cel, gotowa była zrobić praktycznie wszystko. Z relacji dziecięcej miss wynika, że kobieta nie stroniła od przemocy - zarówno psychicznej, jak i fizycznej.

Eden była zmuszana do picia napojów energetycznych, dzięki którym miała mieć więcej energii oraz do treningów, których małe dzieci nie powinny wykonywać. Matka miała ją bić ręcznikiem po całym ciele, aby uodpornić ją na ból. Kobieta miała też wmawiać jej, że jest brzydka i musi się bardziej starać.

Co ciekawe, zupełnie inny obraz sukcesu córki kreuje matka dziewczynki. Kobieta swoje wspomnienia opisała w książce "Od kołyski do korony". Konkursy piękności dla małych dziewczynek zostały przedstawione w niej w samych superlatywach.

Eden Wood - co robi obecnie?

Eden Wood obecnie ma 15 lat. Ostatni raz w konkursie piękności wystąpiła w 2011 roku. Wyznała wtedy, że dorosła i marzy o czymś innym. Choć zrezygnowała z konkursów, to nie wycofała się z show biznesu. Ma swoje własne reality-show "Eden's World". Program ma pomóc matkom i córkom zaistnieć w branży konkursów piękności.

Nastolatka chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Opowiada o tym, jak konkursy piękności wyglądają zza kulis. Uwielbia tańczyć. Prowadzi także konto na Instagramie, które obserwuje ponad 50 tysięcy fanów.

Zobacz wideo: Piękna Polka na światowym konkursie piękności

Zobacz także:

Wypadki dzieci na wakacjach - co robić w kryzysowej sytuacji? "Zobaczyłam swoje dziecko całe zalane krwią"

"Golizna to dewiacja" kontra "nagość to swoboda". Jak rozsądnie podejść do tematu nagich dzieci na plaży?

Ola Żebrowska zdradziła "sprawdzone" sposoby na uspokojenie dziecka. Fanki żartują: "Najlepsza lista ever"

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: edziecko.pl

Pozostałe wiadomości