Styl życia

"Niemal zrujnował ślub swoich rodziców". Internauci bronią chłopca: "Był bardzo podekscytowany"

Styl życia

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok
Dziecko na ślubie

Syn tej pary młodej sprawił, że z pewnością zapamiętają ten moment do końca życia. Gdy jego mama szła do ołtarza, chłopiec wskoczył na jej suknię ślubną, a kobieta straciła równowagę. Nagranie tej sytuacji robi furorę w sieci, a pod filmem trwa gorąca dyskusja internautów.

Ceremonia ślubna z udziałem dzieci

Spór dotyczący zapraszania gości wraz z dziećmi toczy się już od wielu lat. Niektórzy uważają, że taka uroczystość nie jest odpowiednia dla maluchów. W tym zdaniu utwierdzają ich jeszcze bardziej relacje ze ślubów, gdzie pociechy gości niszczą dekoracje, krzyczą podczas wyniosłych momentów ceremonii, czy dołączają się do pary młodej w trakcie pierwszego tańca.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Są też osoby, które nie wyobrażają sobie ślubu bez obecności małych członków rodziny, nawet jeśli ci, nie do końca zdają sobie sprawę z powagi danego wydarzenia. Tak było w przypadku tej irlandzkiej, młodej pary. Nagranie z ich ślubu robi prawdziwą furorę w sieci.

Chłopiec wskoczył na suknię ślubną mamy

Film opublikowano na TikToku, a udostępnił go profil @ladbibleireland. Przedstawia on pannę młodą prowadzoną do ołtarza przez swojego ojca. W pewnym momencie kilkuletni chłopiec postanawia wziąć rozbieg i wskoczyć na suknię ślubną swojej mamy. Kobieta traci równowagę, ale dzięki szybkiej reakcji jednego z gości weselnych, sytuacja została opanowana.

- Chłopiec niemal zrujnował ślub swoich rodziców - podpisano nagranie. Post stał się hitem na TikToku. Do tej pory obejrzało go prawie 23 mln użytkowników. Niestety nie wszyscy uznali zachowanie pociechy za zabawne. - Dlatego uważam, że ślub to uroczystość dla dorosłych, Widać, że nie mógł się powstrzymać, Co za masakra - pisali wściekli internauci.

W komentarzach pojawiły się też jednak opinie broniące chłopca. - On był bardzo podekscytowany - sugeruje jedna z obserwatorek. - Ślub ma być osobistym przeżyciem, a nie idealnym wydarzeniem - czytamy pod filmem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Marc Debnam/Getty Images/Ladbibleireland/TikTok

Pozostałe wiadomości