Styl życia

Kiedyś wystąpiła w Carnegie Hall, a teraz na naszej scenie. Anna Chowaniec w nowym utworze

Styl życia

Autor:
Berenika
Olesińska
Anna Chowaniec w piosence „Aporia”
Anna Chowaniec w piosence „Aporia”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Ma 23 lata, a za sobą występy na deskach sali koncertowej Carnegie Hall w Nowym Jorku. Anna Chowaniec kilka dni temu wypuściła do sieci nowy singiel, który teraz zaprezentowała w studio Dzień Dobry TVN.

Anna Chowaniec - utwór "Aporia"

"Aporia" to najnowszy kawałek Anny Chowaniec, który w połowie stycznia pojawił się na platformach streamingowych. Za warstwę muzyczną i tekstową odpowiedzialna jest sama wokalistka. Piosenka traktuje o bezradności spowodowanej odejściem kogoś bliskiego, najprawdopodobniej drugiej połówki.

- Jak każdy z nas miewam gorsze momenty na przeróżnych płaszczyznach życia. Wtedy najlepszą formą oczyszczenia emocjonalnego staje się dla mnie słowo i melodia. Zapraszam Was do wysłuchania mojej kolejnej muzycznej opowieści - zachęca początkująca piosenkarka.

Występ Anny Chowaniec obejrzycie w naszym materiale wideo.

Anna Chowaniec - droga muzyczna

Anna Chowaniec przedstawia się jako wokalistka, autorka tekstów oraz kompozytorka. Jest laureatką międzynarodowych i ogólnopolskich festiwali muzycznych. Jakie osiągnięcia ma na swoim koncie? Zajęła:

  • II miejsce na The American Protege International Vocal Competition 2015 w Nowym Jorku;
  • II miejsce w konkursie organizowanym przez American Fine Arts Festival (AFAF) o nazwie ,,Golden Voices” w New Jersey.

Chowaniec otrzymała również wyróżnienie Honorable Mention Winner na międzynarodowym konkursie International Piano&Strings Competition w Nowym Jorku. W ramach nagrody została zaproszona do udziału w trzech koncertach na deskach Carnegie Hall w Nowym Jorku – jako pianistka oraz wokalistka.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości