Z nadesłanych przez widzów Dzień Dobry TVN zdjęć na adres modapolska@tvn.pl Anna Puślecka i Tomasz Jacyków wybrali najlepsze stylizacje. Te w programie Dzień Dobry TVN zaprezentowała Anna Puślecka. Czy zgadzacie się z ich wyborem?
W cyklu "Kobiecy biznes" prezentujemy firmę Bibliocreatio, która zajmuje się tworzeniem bibliotek osobistych i indywidualnym doradztwem czytelniczym. Założycielki firmy wyszukują i dobierają książki według indywidualnych kryteriów. Czy w dobie komputerów i e-booków biblioteki to dobry pomysł na biznes? Na to pytanie odpowiedziały w Dzień Dobry TVN Zofia Karaszewska i Sylwia Stano.
Kawiarenki dedykowane rodzicom, to miejsca w których rodzice i co ważniejsze ich pociechy na pewno nie będę się nudzić. Dziś w cyklu "Dbamy o mamy" postanowiliśmy sprawdzić jakich atrakcji możemy się tam spodziewać.
Żona Roberta Gawlińskiego, Monika, była managerką zespołu Wilki przez 20 lat. Agnieszka Kudelska, siostra Roberta Kudelskiego, tylko dwa lata pełniła obowiązki managera brata. Natomiast mama Izy Miko zdecydowanie odmawia prowadzenia wspólnych interesów z córką. Czy relacje biznesowo - rodzinne są na tyle trudne, że niemożliwe do zrealizowania? Czy wyjątek potwierdza regułę? Zobacz, jak o swoim życiu zawodowym skrzyżowanym z życiem prywatnym opowiadają bliscy gwiazd show-biznesu.
Kolejny Fashion Week w Łodzi przyniósł nam najświeższe wieści ze świata mody. Iwona Pawlovic prezentuje kreację poświęconą Tomaszowi Jacykowi, a Małgorzata Kożuchowska pokazuje swoje „odlotowe” buty. Zobacz także, jak być stylowym i modnie się ubrać za 150 zł!
Niechętnie patrzysz na swoje mieszkanie, a Twój salon, sypialnia czy pokój dziecięcy potrzebuje gruntownego remontu i odmiany? Oddaj je w nasze ręce, a specjaliści Dzień Dobry TVN zaaranżują je tak, jak zawsze marzyłeś. Prześlij krótki filmik prezentujący Ciebie i Twoje mieszkanie, a my już Cię dobrze urządzimy! Na Wasze e-maile czekamy pod adresem: mieszkanie@tvn.pl
Tylko w Dzień Dobry TVN zaglądamy za kulisy najnowszego pokazu mody projektanta Macieja Zienia. O to, ilu gości pomieści industrialne wnętrze hali fabrycznej, czy wybór daty pokazu jest nieprzypadkowy i, czy w związku z tym Maciej Zień jest przesądny, zapytała projektanta nasza reporterka Katarzyna Olubińska.
W Dzień Dobry TVN Rafał Królikowski, Magda Materna i Barbara Falandysz rozmawiają o tym, czy faworyzować dzieci i, czy sprawiedliwość oznacza, że każdemu dziecku należy się po równo, czy tyle, ile ono potrzebuje.
Tomek Rygalik, którego gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN, jest autorem projektu mebli i aranżacji wnętrz na polską Prezydencję. "Pomysł zaprojektowania mebli na polską Prezydencję pojawił się rok temu. Tomek został zaproszony przez MSZ do przedstawienia projektów mebli oraz aranżacji pomieszczeń, które będą wykorzystywane w czasie polskiej Prezydencji. O swoim przedsięwzięciu opowiedział w naszym studiu.
Janusz Radek zaprosił ekipę Dzień Dobry TVN do swojego domu w Lednicy Górnej pod Wieliczką. Katarzyna Olubińska miała okazję spotkać się z całą jego rodziną, żoną Beatą oraz córkami: Zuzią i Anielą. Jak mieszka Janusz Radek, jak poznał i co sądzi o polskim show-biznesie?
Odpręża, redukuje stres, dodaje pewności siebie i dba o nasz piękny uśmiech! Według badań tak na nasz układ nerwowy działa żucie gumy. W studiu Dzień Dobry TVN swoje spojrzenie na temat żucia gumy przedstawiła Jolanta Kwaśniewska.
Nucenie kołysanek uchodzi dziś za zwyczaj archaiczny, tymczasem jest to bardzo ważny element wychowania oraz czynnik stymulujący właściwy rozwój dziecka. Z troski o najmłodszych oraz ich rodziców zrodził się pomysł na kampanię społeczną "Kołysanki z miłością". Więcej o tym przedsięwzięciu opowiedziała w Dzień Dobry TVN Magdalena Różczka.
Garderoba 5-letniej Suri, córki Toma Cruise i Katie Holmes, została wyceniona na dwa miliony dolarów. Tym sposobem dziewczynka znalazła się na 21 miejscu najlepiej ubranych kobiet. Czy kilkuletniemu dziecku powinno się kupować tak drogie i ekskluzywne ubrania? O zjawisku "fashion victim" rozmawiamy z Dorotą Williams, stylistką TVN, Olivierem Janiakiem, prezenterem telewizyjnym oraz z politykiem Januszem Palikotem.
Wymarzony t-shirt - wyprodukowany z organicznej bawełny, miękki i podkreślający kobiece kształty. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Agnieszkę Puchalską i Beatę Rowyszyn, założycielki i współwłaścicielki firmy Betterfly. Zobacz, jak rozwinęły swoje skrzydła na arenie biznesu.
Krytyk kulinarny Maciej Nowak przeprowadził dla Dzień Dzień TVN sondę na warszawskich ulicach. Dowiadujemy się z niej, czy Polacy wolą żywić się w domu, czy raczej korzystają z ofert restauracji, a jeśli już, to dlaczego właśnie z tych, a nie innych.
Wybierze szkolę dla twojego dziecka, znajdzie dom twoich marzeń, zorganizuje przyjęcie niespodziankę dla twojego męża, zapisze cię na wizytę do lekarza lub zajęcia fitness – kobiecy biznes, który zmieni jakość twojego życia. Poznajcie Agnieszkę Opalińską-Konferowicz, która profesjonalnie zajmuje się organizowaniem innym życia.
W Dzień Dobry TVN gościmy Marka Krajewskiego, który przedstawia swoja nową książkę "Liczby Charona". Czy w nowym kryminalne znów wystąpi słynny Eberhard Mock i, gdzie toczy się akcja książki?
Jak wyglądają castingi dla dzieci? Czy maluchy zdają sobie sprawę z tego, że są oceniane i porównywane? Jak czują się na planie zdjęciowym? Dziś poznamy historie dwóch rodzin, dla których rywalizacja o role czy angaż w reklamie to codzienność. Dominika (5 lat), Filip (7 lat) i Carmen (4,5 roku) wzięli udział już w kilku projektach reklamowych i sesjach zdjęciowych. Dowiemy się, czy realizują swoje pasje i, czy spełniają ambicje rodziców.
Marta Góralska wraz z siostrą założyła sklep internetowy oferujący produkty z recyklingu. Asortyment sklepu to przede wszystkim meble, oświetlenie oraz akcesoria dla dzieci. Cechuje je świeży, polski design. W Dzień Dobry TVN przedstawiamy ekologiczne artykuły, które proponuje nam sklep internetowy boxforfox.pl
Na polskim rynku pojawiła się nowa usługa - planowanie pogrzebu przez Internet. Czy Polacy są gotowi na takie rozwiązanie i w jaki sposób możemy zaplanować własny pogrzeb? O to zapytaliśmy Marka Zmysłowskiego, założyciela firmy Mementis.
W cyklu "Kobiecy biznes" kolejna wyjątkowa propozycja - tym razem coś dla miłośniczek butów! Loft 37 to projekt dwóch przyjaciółek - Joanny i Pauliny, które jak same podkreślają, połączyła "nie tylko pasja, ale miłość do tworzenia pięknych rzeczy". Jeśli chcesz wyglądać modnie, cenisz oryginalność i fantazję - ich ręcznie wykonane buty są właśnie dla Ciebie. Sama decydujesz o kolorze, materiale, podeszwie a nawet podpisie!
Powszechne przekonanie o tym, że kobiety są rozrzutne jest krzywdzące. To właśnie mężczyźni wydają krocie na głupoty. O tym, jak mężczyźni wydają pieniądze i na co najchętniej rozmawialiśmy z gośćmi Dzień Dobry TVN: Ewą Pacułą, Anną Powierzą i Katarzyną Gawrońską.
Eco Fun to firma, która sprowadza i sprzedaje kartonowe zabawki dla dzieci. Są to sporych rozmiarów, proste do złożenia budowle: zamki, domy i fortece. Największym atutem kartonowych modeli jest rozmiar - dziecko może do nich wejść. Taka zabawka pobudza też wyobraźnię dziecka.
Gośćmi Dzień dobry TVN byli twórcy marki Blessus. Przekonajcie się na czym polega ich niekonwencjonalne spojrzenie na modę. Czym chcą się wyróżnić na tle innych marek i projektantów?
Czasem w szale przedświątecznych zakupów zapominamy o sobie. Warto jednak, kupując produkty spożywcze, choć na chwilę zatrzymać się w supermarkecie. Można tam znaleźć ubrania nawiązujące do aktualnych trendów i - przede wszystkim - w przystępnej cenie. Co wybrać, by w te święta wyglądać modnie? Podpowiada stylistka i projektantka Ewelina Rydzyńska.
Zawsze jest dobry moment na to, by zjeść ciasteczko - przekonują dwie młode mamy, które prowadzą słodki biznes. Ich ciastka są wykonane ze zdrowych i świeżych produktów i w zależności od nastroju tych, które je wyrabiają, mogą mieć różne kształty, rozmiary i smak.
Ostatnie badania potwierdzają, że kobiety dużo gorzej znoszą kłótnie niż mężczyźni. W przeciwieństwie do mężczyzn, poziom stresu u pań wcale nie spada po zakończonym konflikcie. Czy kobiety rzeczywiście inaczej się kłócą? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktora Tomasza Schimscheinera, felietonistkę Agatę Passent i psychologa Piotra Mosaka. O co najczęściej się kłócimy?