Ramówka

"Opowieści małżeńskie" od marca w TVN 7. O czym jest serial?

Ramówka

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
TVN 7
Trzy osoby rozmawiające ze sobą przy stole

Już od 3 marca na antenie TVN 7 będzie można obejrzeć serial paradokumentalny pt. "Opowieści małżeńskie". Za jego produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska. O czym będzie serial? Gdzie i kiedy będzie można go oglądać?

"Opowieści małżeńskie" - o czym jest serial?

Serial "Opowieści małżeńskie" jest z gatunku paradokumentalnych i opowiadać będzie różne historie o miłości, uczuciowych wzlotach i upadkach. Bohaterowie będą przeżywać różnego rodzaju emocje, od niesamowitego szczęścia po smutek i żal . W kolejnych odcinkach pary będą szukały spokoju i szczęścia w miłości. Nie zabraknie również skrywanych tajemnic. Jak w wielu związkach, tak i w tych nie zabraknie zwrotów akcji, które widzowie będą mieli okazję oglądać. Wyznania i decyzje bohaterów serialu będą niosły za sobą niejednokrotnie zaskakujące konsekwencje. 

Kulisy Sławy

"Kulisy sławy" Krystyny Jandy
"Kulisy sławy" Krystyny Jandy
wideo 2/15

Scenariusz do serialu "Opowieści małżeńskie" jest oparty na autentycznych historiach. Każdy odcinek przedstawia pojedynczą historię danej pary. 

"Opowieści małżeńskie" - kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Opowieści małżeńskie" będzie emitowany na antenie TVN 7. Premierowy odcinek będzie miał miejsce 3 marca, we czwartek. Odcinki emitowane będą w każdy czwartek i piątek o godzinie 18:25. 

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: TVN 7

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości