Materiał promocyjny

Doskonały pomysł na Dzień Mamy. Co kryją Termy Uniejów?

Atrakcje Termy Uniejów
Pogoda na dziś
Źródło: Dzień Dobry TVN
Piękna przyroda, moc atrakcji i woda termalna. Takie są Termy Uniejów, które odwiedziła reporterka Dzień Dobry TVN, by sprawdzić, jak wygląda pobyt w tym niezwykłym obiekcie. Dziennikarka porozmawiała z  aktorką Alżbetą Lenską, która jest ambasadorką tego miejsca. Dlaczego to doskonała lokalizacja na świętowanie Dnia Matki?

Termy Uniejów dla całej rodziny

Termy Uniejów są doskonałym miejscem wypoczynku dla całej rodziny, które łączą w sobie rozrywkę z dbaniem o zdrowie. Woda termalna, która jest największym skarbem Uniejowa, ma doskonały wpływ na pielęgnację naszej skóry, zwłaszcza tej wrażliwej, skłonnej do alergii. Kąpiele polecane są osobom mającym kłopot ze stawami, bowiem niwelują obrzęki oraz uczucie ciężkości. Na rodzinne wyjazdy uwielbiała zabierać swoje dzieci aktorka Alżbeta Lenska.

- Czym skorupka za młodu, jak to mówią — tym lepiej w przyszłości i my zawsze z dzieciakami na wyjazdach byliśmy aktywni, nawet jak tu byliśmy, to było zjeżdżanie i zabawy, żeby coś się działo - wspominała aktorka.

Dzień Matki w Termach Uniejów

Wysoka temperatura wody termalnej sprzyja relaksowi, niezależnie od pogody. Zwykle wynosi ona około 35 stopni Celsjusza, więc nawet jeśli doświadczymy chłodnego powietrza, przyjemne źródła dostarczą nam ciepła i komfortu. Pozyskiwana z wnętrza ziemi zawiera w sobie mnóstwo dobroczynnych pierwiastków, między innymi: sód, jod, siarczany i magnez.

Przyjazna atmosfera, zbiorniki o różnych głębokościach, atrakcje dla najmłodszych oraz zjeżdżalnie są świetnym pretekstem świętowania Dnia Matki w Termach Uniejów.

- Na razie nie widzę żadnej komórki burzowej, także proszę bukować, proszę przyjeżdżać. [...] Przed nami gorący weekend — zachęcała do wizyty prezenterka pogody Żaneta Rosińska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?