Opublikował zdjęcie pokoju hotelowego w Ustce. "Od samego patrzenia kręci mnie w nosie"

Co kuracjuszom oferują właściciele pensjonatów?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Wakacje nad wodą - gdzie wolno, a gdzie nie wolno się kąpać?
Wakacje nad wodą - gdzie wolno, a gdzie nie wolno się kąpać?
Wakacje bez paszportu
Wakacje bez paszportu
Tego nie rób podczas wakacji
Tego nie rób podczas wakacji
Wolontariat - ciekawy sposób na wakacje
Wolontariat - ciekawy sposób na wakacje
Bezpieczne wakacje Twojego dziecka
Bezpieczne wakacje Twojego dziecka
Uroki i magia wakacji w starym stylu
Uroki i magia wakacji w starym stylu
Najlepsze książki na wakacje - co czytać latem?
Najlepsze książki na wakacje - co czytać latem?
Kiedy wakacje stresują, zamiast cieszyć
Kiedy wakacje stresują, zamiast cieszyć
Na wakacje na Śląsk
Na wakacje na Śląsk
Jedni spędzają wakacje na Malediwach, inni w Tajlandii czy na Wyspach Kanaryjskich. Poszukiwacze mocnych wrażeń wybierają jeszcze bardziej egzotyczne kierunki. Tymczasem "prawdziwą" przygodę, połączoną z "podróżą w czasie" można przeżyć tylko nad Bałtykiem. W cenie wakacji "all inclusive".

Czy warto wyjechać na wakacje nad Bałtyk?

Gdy tylko rozpoczyna się lato, większość Polaków staje przed poważnym dylematem - gdzie pojechać na wakacje. Jedni rozpytują wśród znajomych z nadzieją, że ktoś poleci ciekawy kierunek. Inni wertują strony biur podróży w poszukiwaniu idealnej oferty. Tymczasem to wszystko na nic, bo prawdziwą egzotykę oraz niezapomniane wrażenia mamy tuż pod nosem. Gdzie? Nad polskim morzem.

O tym, że Bałtyk zapewnia ponadprzeciętne wrażenia, które na głowę biją każdą zagraniczną wycieczkę, napisał jeden z użytkowników Twittera. Mężczyzna opublikował zdjęcie pokoju dla wczasowiczów. - Nie rozumiem ludzi, którzy wybierają jakieś Albanię czy Czarnogóry, kiedy mogą spędzić tydzień w Ustce w takich dobrach. Za jedyne 3500 zł - napisał pod fotografią.

Na zdjęciu możemy zobaczyć meble, które pamiętają poprzednią epokę. Wykwintności pokojowi dodaje nieśmiertelna boazeria na ścianach i suficie. To, co zdradza, że zdjęcie zostało zrobione jednak w tym stuleciu, to "płaski" telewizor zawieszony na ścianie.

Na jakie warunki można liczyć na polskim morzem?

Post mężczyzny wywołał wielkie poruszenie wśród internautów. Wielu z nich nie mogło uwierzyć w to, co zobaczyło na zdjęciu. Jedna z komentujących osób wyznała, że: "Od samego patrzenia kręci mnie w nosie, kurzu i roztoczy musi być tam miliardy".

- Grubo. W Polsce sporo właścicieli hoteli i innych miejsc turystycznych z noclegami chyba wychodzi z założenia, że Bałtyk to jedyne miejsce wypoczynkowe na świecie. Za te pieniądze spędzisz 5 dni nad Morzem Śródziemnym w dobrym hotelu i jeszcze all inclusive - zażartował inny użytkownik Twittera.

Niektórzy internauci sugerują, że takie luksusy z pewnością przyciągają zagranicznych gości. - Taka oferta, że aż Niemcy się biją o pokój - czytamy pod postem. Jedna z komentujących osób stwierdziła, że widoczny na zdjęciu pokój to nic innego, jak "rekonstrukcja historyczna", a tak niestety - kosztuje. - Nie na każdym śmietniku takie mebelki znajdziesz - napisał.

Pojawiły się też głosy, że za podaną cenę można spędzić wakacje w znacznie fajniejszym miejscu. - Za jedyne 3500 na Słowenii miałem na tydzień apartament z 2 sypialniami, kuchnią i łazienką oraz codziennym wstępem do aquaparku. Do tego w cenie pościel i dwa zestawy ręczników, jeden do łazienki, jeden do aquaparku. A mogłem jechać do Ustki - zażartował jeden z komentujących.

Na szczęście wśród komentujących znalazły się też osoby, które doceniły inwencję twórczą właściciela lokalu. - Jeżdżę do Ustki od dwudziestu lat. W tym czasie zmieniła się niesamowicie. Podoba mi się dużo bardziej niż Międzyzdroje czy inne Rewale. Sam wstydziłbym się wynajmować komuś takie coś, ale pewno znajdą się fani takiej "Borewiczowej" przestrzeni" - stwierdził.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: Twitter

Źródło zdjęcia głównego: RAndrey/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości