Newsy

"Żywioły Saszy - Ogień". Główny podejrzany w sprawie o podpalenia jest niewinny?

Newsy

Nowi podejrzani, poszukiwanie kolejnych śladów i wątpliwości. Czwarty odcinek serialu "Żywioły Saszy – Ogień" przyniesie wiele niespodziewanych zwrotów akcji. Gdzie i kiedy można go obejrzeć?

"Żywioły Saszy – Ogień" – czwarty odcinek

W najbliższy wtorek o godzinie 21:30 na antenie TVN swoją premierę będzie miał czwarty odcinek serialu "Żywioły Saszy – Ogień". Co się w nim wydarzy? Sasza Załuska przekonana jest o niewinności Abdullaha, ale przeczuwa, że detektyw wie więcej, niż zdradza policjantom. Dzięki pomocy Henrietty kontynuuje poszukiwanie śladów na dowodach pozostawionych w spalonym mieszkaniu na Ogrodowej. Według jej teorii za ostatnie wybuchy i podpalenia odpowiada więcej niż jeden sprawca. Czy Saszy uda się przekonać o tym przełożonych? Relacje między nią a Drugim stają się coraz bardziej napięte.

"Żywioły Saszy – Ogień" - o czym jest serial?

Po latach spędzonych w Wielkiej Brytanii, gdzie przez siedem lat studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki, Sasza Załuska wraca do Polski i niemal natychmiast otrzymuje swoje pierwsze zadanie. Niechętnie opuszcza córkę i wyrusza do Łodzi, gdzie policja bezskutecznie poszukuje osoby odpowiedzialnej za serię podpaleń i wybuchów. Śledztwo okazuje się wyjątkowo skomplikowane.

Na drodze do rozwiązania sprawy stoi nie tylko brak jednoznacznych dowodów i tropów, ale też wątpliwości przełożonych i współpracowników co do umiejętności profilerki. W każdym kolejnym odcinku pojawi się nowy ślad prowadzący do rozwiązania sprawy. Czy dzięki pomocy Załuskiej uda się ująć sprawcę i zakończyć śledztwo?

"Żywioły Saszy – Ogień" - gdzie oglądać?

Nowe odcinki serialu "Żywioły Saszy – Ogień" obejrzysz co wtorek o godzinie 21:30 na antenie TVN i w serwisie VOD player.pl.

Zobacz też:

Orły 2021. Wśród nominowanych "Szadź" i "Chyłka - Rewizja". Kto jeszcze ma szansę na statuetkę?

Natalia Sikora w nowym serialu "Skazana". Opowiedziała nam o swojej roli i pracy z Agatą Kuleszą: "To dar i skarb"

5 powodów, dla których musisz zobaczyć "Tajemnicę Zawodową"

Autor: Anna Korytowska

Źródło: player.pl

Pozostałe wiadomości