Pogoda na wtorek. Miejscami będzie deszczowo

Prognoza pogody
Pogoda na Walentynki i kolejne dni
Jaka będzie pogoda we wtorek 15 lutego? Zapowiada się pochmurny dzień. W niektórych miejscach spadnie przelotny deszcz. Temperatura od 4 st. do 10 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Pogoda w najbliższych dniach znów może być nieprzyjemna, a nawet niebezpieczna. Wszystko za sprawą silniejszego wiatru, który miejscami będzie rozpędzał się do ponad 90 kilometrów na godzinę. Szykuje się także powrót opadów deszczu.

Pogoda na wtorek 15 lutego 2022 r.

We wtorek należy spodziewać się zmiennego zachmurzenia. Na Mazurach, Podlasiu, Mazowszu, Ziemi Świętokrzyskiej i w Małopolsce wystąpi przelotny deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie od 4 st. C na Podlasiu do 10 st. C na Pomorzu. Słabo i umiarkowanie powieje południowy, skręcający na zachodni wiatr.

Pogoda na środę 16 lutego 2022 r.

Środa będzie pogodna jedynie na Podkarpaciu. Poza tym zrobi się pochmurno, niewykluczone są także opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie od 4 st. C na Podlasiu do 8 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach rozpędzi się do 40-70 km/h, a powieje z południowego zachodu.

Zobacz także:

Autor: Luiza Bebłot

Źródło: TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla