pogoda ddtvn

  pogoda ddtvn

  Jaka będzie pogoda w środę, 18 stycznia 2022 r.? Synoptycy przewidują, że w ciągu dnia na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie ma być umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie od -16 do 5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 10 stycznia 2022 r.? Synoptycy przewidują, że w ciągu dnia zachmurzenie będzie duże, ale z przejaśnieniami. Miejscami spadnie śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie od -2 do 2 st. C. Wiatr ma być słaby i umiarkowany.

  Jaka będzie pogoda w sobotę, 8 stycznia 2021 r.? Na niebie wystąpi zmienne zachmurzenie. Temperatura maksymalna od -6 do 3 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu.

  Jaka będzie pogoda we wtorek, 4 stycznia 2022 r.? Synoptycy zapowiadają deszcz, z lokalnymi przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie od 4 do 10 st. C. Powieje umiarkowany, w górach dość silny wiatr. Jego porywy mogą rozpędzać się do 130 km/h. 

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 3 stycznia 2022 r.? Synoptycy zapowiadają pochmurne niebo i opady deszczu. Gdzieniegdzie możliwe są niewielkie przejaśnienia. Temperatura maksymalna sięgnie od 5 do 11 st. C. Wiatr będzie umiarkowany.

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 20 grudnia 2021 r.? Ma być pochmurno z przejaśnieniami na północy i zachodzie kraju. Okresami wystąpią opady śniegu. Na termometrach zobaczymy od -3 do 4 st. C. Wiatr w porywach rozpędzi się do 60 km/h, powodując zawieje śnieżne.

  Jaka będzie pogoda w niedzielę, 19 grudnia 2021 r.? W części kraju dzień początkowo upłynie pod znakiem pochmurnej aury ze słabymi opadami deszczu lub śniegu. W godzinach południowych na prognozowane są przejaśnienia. Temperatura od 1 st. C do 7 st. C. Wiatr umiarkowany, północno-zachodni. 

  Jaka będzie pogoda w sobotę, 18 grudnia 2021 r.? Synoptycy zapowiadają, że to będzie dzień ze zmiennym zachmurzeniem. Miejscami pojawią się opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie od -2 do 8 st. C. Powieje umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni wiatr.

  Jaka będzie pogoda w środę, 15 grudnia 2021 r.? Synoptycy przewidują, że aura będzie pochmurna z przejaśnieniami, których można spodziewać się głównie na zachodzie i północy. Gdzieniegdzie pojawią się słabe opady deszczu. Na termometrach zobaczymy od 1 do 7 st. C. Wiatr ta ogół będzie słaby.

  Jaka będzie pogoda we wtorek, 14 grudnia 2021 r.? Synoptycy prognozują, że ma być pochmurno i mglisto. Miejscami deszcz, śnieg lub mżawka. Temperatura od -5 st. C do 6 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany.

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 13 grudnia 2021 r.? Według synoptyków ma być pochmurno i mglisto w zachodniej połowie kraju. Jedynie na Suwalszczyźnie możliwe są większe przejaśnienia. Miejscami słabe opady deszczu lub mżawki. Na termometrach zobaczymy od -3 do 3 st. C.

  Jaka będzie pogoda w sobotę, 11 grudnia 2021 r.? Według synoptyków sobota upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Miejscami będzie sypał śnieg. Termometry pokażą od -3 do 2 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. IMGW ostrzega przed mgłami.

  Jaka będzie pogoda we wtorek, 30 listopada 2021 r.? Zdaniem synoptyków IMGW zachmurzenie ma być duże z rozpogodzeniami. Opady śniegu, po południu przechodzące w opady śniegu z deszczem i deszczu. Temperatura od -2 do 6 st. C. IMGW wydało alert w związku z silnym wiatrem.

  Jaka będzie pogoda w niedzielę, 10 października 2021 r.? Według danych IMGW zachmurzenie będzie małe, po południu na północy i krańcach południowych wzrastające do umiarkowanego. Temperatura maksymalna od 9 do 16 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany.

  Jaka będzie pogoda w środę, 6.10.2021 r.? Według synoptyków IMGW na wschodzie zachmurzenie ma być małe i umiarkowane, a na pozostałym obszarze - duże z większymi przejaśnieniami i miejscami opady deszczu. Temperatura od 14 do 20 st. C.

  Jak informuje IMGW Europa Wschodnia oraz częściowo Północna i Zachodnia są pod wpływem niżów. Pozostałe obszary kontynentu są pod wpływem słabych wyżów. Wschodnia oraz północno-wschodnia część Polski jest w zasięgu zatoki niżu znad Finlandii, w strefie rozmywającego się frontu chłodnego. Pozostałą część kraju obejmuje słaby obszar podwyższonego ciśnienia. Utrzymuje się nad nami powietrze polarne morskie.

  Jak informuje IMGW, północno-wschodnia część kraju znajduje się w zasięgu zatoki niżu znad Finlandii, pozostała część Polski jest we wspomnianym obszarze lekko podwyższonego ciśnienia. Na krańcach południowo-wschodnich utrzymuje się strefa frontu okluzji. Do wybrzeża zaczyna docierać front chłodny. Z zachodu napływa umiarkowanie ciepłe powietrze polarne morskie.