Pogoda

Pogoda na Wszystkich Świętych i długi weekend. Czy będzie padać?

Pogoda

Autor:
Luiza
Bebłot
Źródło:
PAP/TVN Meteo
Andrew Fox/Getty Images

Do Wszystkich Świętych został zaledwie dzień, wiele osób zastanawia się, jaka będzie wtedy pogoda. To ważne zwłaszcza dla tych, którzy - by odwiedzić groby swoich bliskich - planują w tym czasie podróż samochodem. Sprawdź prognozę IMGW na 1 listopada 2021, który w tym roku wypada w poniedziałek.

Prognoza pogody na 1 listopada 2021 r.

Do jednego z najważniejszych dla Polaków świąt został dzień. Jak zwykle tłumnie wyruszymy na cmentarze, by odwiedzić groby swoich bliskich. W związku z tym, że 1 listopada przypada w tym roku w poniedziałek, będziemy też mieć długi weekend. Jaka pogoda czeka nas na Wszystkich Świętych 2021? Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy przygotował prognozę pogody na 1 i 2 listopada.

Pogoda na 28.10.2021 + 29.10 - 1.11.2021
Pogoda na 28.10.2021 + 29.10 - 1.11.2021Pogoda na 28.10.2021 + 29.10 - 1.11.2021
x-news

Pogoda na niedzielę 31 października

W niedzielę czeka nas kontynuacja pogodnej, słonecznej aury. Tylko dla zachodnich regionów prognozowane jest przejściowo większe zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 13-14 st. C na północy do 15-18 st. C na południu. Zachodni wiatr okaże się silny i bardzo silny. W porywach sięgnie do 70-90 km/h.

Pogoda na Wszystkich Świętych 1 listopada 2021

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy przygotował prognozę pogody na 1 listopada. Jak zapowiada Ewa Łapińska, synoptyk IMGW, w poniedziałek od zachodu na wschód będzie przemieszczała się strefa opadów. - Na krańcach wschodnich i południowo-wschodnich przez większą część poniedziałku będzie jeszcze pogodnie. Na zachodzie chmury i opady deszczu spodziewane są już w poniedziałek rano. W ciągu dnia strefa deszczowych chmur będzie przesuwała się na wschód, dochodząc w godzinach popołudniowych do centrum. Późnym wieczorem może już padać także na wschodzie. Na ogół będzie ciepło. Temperatura maksymalna wyniesie od 13 do 16 stopni Celsjusza, przy czym będzie wiał wiatr umiarkowany i chwilami, zwłaszcza na zachodzie Polski, porywisty, z prędkością dochodzącą do 60 km/h - prognozuje Łapińska.

Pogoda na 2 listopada 2021

We wtorek 2 listopada zapowiadana jest poprawa pogody z przejaśnieniami i przebłyskami słońca. Lokalnie może jeszcze spaść przelotny deszcz - głównie na północnych krańcach Polski. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie od 11 stopni Celsjusza na północy i północnym wschodzie do 14 stopni w centrum i na zachodzie. Nadal będzie utrzymywał się nieco silniejszy i porywisty wiatr.

Więcej informacji o pogodzie na TVN Meteo.

Wszystkich Świętych. Co warto wiedzieć o tym dniu? Zobacz wideo:

Zobacz także:

Autor:Luiza Bebłot

Źródło: PAP/TVN Meteo

Pozostałe wiadomości