Newsy

Łódź. 67-latka kradła znicze z grobów. Grozi jej do ośmiu lat więzienia!

Newsy

Fot. Mustang_79 / Getty Images

Na cmentarzu przy ulicy Wojska Polskiego w Łodzi Policjanci zatrzymali 67-letnią kobietę. Znaleźli przy niej torbę wypełnioną zniczami, które ukradła z okolicznych grobów. Kilka dni wcześniej ta sama kobieta została zatrzymana, gdy kradła wiązanki i znicze. Może jej grozić nawet 8 lat więzienia!

Kobieta kradła znicze na cmentarzu

Jak poinformował w niedzielę nadkomisarz Adam Kolasa z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji z Łodzi do zdarzenia doszło w sobotę rano. Tego dania mieszkaniec bloku znajdującej się w pobliżu nekropolii przy ul. Wojska Polskiego w Łodzi powiadomił policję, iż widzi, jak jakaś kobieta chodzi po cmentarzu i kradnie z grobów znicze.

Torby wypełnione zniczami

Przybyli na miejsce funkcjonariusze znaleźli dwie torby wypełnione rożnymi zniczami. W rozmowie z policjantami 67-latka oświadczyła, że przyszła na grób matki, a znicze, które ukryła w torbach kupiła od znajomej po cenie hurtowej.

Kobiecie grozi nawet 8 lat więzienia

Okazało się, że kilka dni wcześniej ta sama kobieta została zatrzymana, gdy kradła wiązanki i znicze. Teraz może grozić jej kara do 8 lat więzienia.

Autor: Anna Kobyłka

Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości